17.4.2024 | Svátek má Rudolf


Diskuse k článku

ŠAMANOVO DOUPĚ: Palachiáda

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jutuiiuiu 8.3.2009 8:49

jlkjjklkj

ezt>-Rvtext zttextvas ja mohu zesrat!!

GRUNTORÁD 15.1.2009 8:06

učitel=KOLABORANT

NENÍ CO DODAT

Jarin 15.1.2009 12:46

Re: učitel=KOLABORANT

Petr Bilek v Reflexu:

'A z 19. století ještě větu Charlese Sealsfielda, aby řeč nestála: „V Praze jsou dokonce i učitelé špehové.“'

GRUNTORÁD 15.1.2009 8:16

Re: Watch me

I TY NÁŠ MALEJ hamázku Z MNICHOVIC, COPAK NÁM TO PODSOUVÁŠ?

franta tyčka 14.1.2009 18:42

Několikrát jsem to tady psal

Nedrážděte hada bosou nohou. Ale to né.My jsme v EU my máme právo na všechno. A ejhle najednou z té silné evropy jezdí vyjednavači za báťuškou Putinem přesně tak jak kdysi jezdili nevolníci za báťuškou carem.Car tenkrát měl větší pravomoce tak jenom poklepal na stůl a řekl" tak já nevím holoto jestli vás mám nechat popravit nebo mi budete dál věrně sloužit".Obdoba se nabízí.A takový ty kecy, že Rusko musí plyn dodávat jsou nanic. Prostě zavřu a neubyde.To jsou jenom takové fantasmagorie našich nejvznešenějších, že bez EU jsou ztraceni. Když bude třeba tak číňani  vykopou plynovod za měsíc i kdyby to měli kopat krumpáči.Nevím za jak dlouho by si troufla naše vláda vykopat plynovod ze západu. Jenom než by se dohodli na provizích trvalo by to nejméně x let.Takže se milí pokloňte báťuškovi Putinovi a neexperimentujte radarem nebo ho naserete ještě víc.Jinak vítám všechny i negativní ohlasy ale vyhrazuji si být nazýván třicetikorunovým.Jak mi tady už dneska nějaký pomatenec napsal.

Klasik 14.1.2009 18:27

Umřít je těžké, ještě těžší je však žít ...

Jan Palach i Mistr Jan Hus žili v podobném vnitřním utrpení - a oba skončili v plamenech. Českého  kazatele  pravdy nikdy nenapadlo zapálit ten oheń pod sebou vlastníma rukama. Skláním se znovu a znovu před Mistrem Janem.

dhimmi 14.1.2009 17:37

Sebevědomí komunistických

hovad narůstá a jakpak by ne ,když je táhne PAROUBEK,ZAORÁLEK a spol. znovu k moci.A náš pracující i nepracující lid tomu radostně tleská .V téhle zemi je uprděná závist nazývána bojem za soc.spravedlnost a proto kreatury typu  práskače FILIPA-FALMERA  nebo zbabělého sadististy bachaře VONDUŠKY můžou sedět v parlamentu a žvanit o utlačování "chudých" ,americkém imperialistickém radaru a podobné s.ačky.

dhimmi 14.1.2009 17:40

Re: Sebevědomí komunistických

Omluva,to prase se jmenuje soudruh VONDRUŠKA.

Schumacher 14.1.2009 17:32

Samozřejmě, že Češi jsou podnárod.

Naprosto nezpůsobilý mít vlastní stát. Na rozdíl od Germánů. Napsali to už Marx s Engelsem. Co vy na to, soudruzi ? Tohle vám zatajili, že ? Adolf Hitler měl předchůdce. Ostatně, začínal jako socialista. A Duce ?

dhimmi 14.1.2009 17:46

Re: Samozřejmě, že Češi jsou podnárod.

Však místní komouši byli vlastně jen STALINOVI a BREŽNĚVOVI poskoci v jedné malé sovětské kolonii.

Hašek 14.1.2009 17:01

Je to třeba stále opakovat, co jsou bolševici zač

Mě tak napadá, že by se stav věci trošku (aspoň něco) zlepšil, kdyby:

a) Každý slušný politik v debatách s komunisty si vyhradil minutku na to aby se např. pana Filipa zeptal: Kdeže ty vaše teorie lepší společnosti, ekonomiky dlouhodobě fungují?

b) Každý slušný komentátor by pak položil modifikovanou otázku témuž s tím, že raději si tedy ponecháme tu kapitalistickou demokracii, kam zkrátka i občas naprší několika prasklými taškami, než si nechat udělat střechu novou - komunistickou - která se ale, světe div se, vždy ukázala jaksi na h o v n o.

A prostě  v každičké debatě těm bolševikům dávat najevo, že pokud si nemáme plést dojmy s pojmy, nelze s nimi debatovat. Pouze je útrpně chlácholit jako malé děcko, které nám navrhuje se v lednu jít vykoupat do polozamrzlé řeky - jen proto, že to je v těch brožurkách a že by to stálo za pokus, a že se to tentokrát povede bez zápalu plic a rakve. Jakmile Moravec (s moudře nakrabaceným čelem) přistoupí na to, že na tom koupáním v lednu něco je (v červenci je to již okoukané a taky to dělají Švýcaři a Američani), je pak další debata v pytli. To není o korektnosti, to je o neopakování starých průšvihů!!!!

Když jsme řešili zásadní problémy s manželkou u nás doma, taky jsem se neptal dcerky, která byla v kočárku (přirovnání kulhají). Úplně stačí dvě "politické strany", proč zvát tchyni! Opět to přirovnání kulhá a nic proti babičkám v rodině, ale komunisty nemůžeme zkrátka vyhnat, ale neustále je možno jim to v rámci možností dávat sežrat. a aspoň v debatách je brát za roztomilé blbečky. Jejich drzost je vskutku nebetyčná!!!!

Hašek 14.1.2009 17:04

Pardon

-několika prasklýma taškama-

a jiné, člověk nemá čas!

Schumacher 14.1.2009 17:22

Kus té debaty jsem poslouchal, v leccčems dám Filipovi za pravdu.

Jenže. Zásadní problém je, že s tihle lidé mají, nebo alespoň presentují rozumné názory a lze s nimi diskutovat, pokus nemají moc. ne nějako místní. Ale všeobjímající moc strany. Jejich Velké Strany s monopolem na pravdu, podšprajcované pendreky a laufy. A nejlépe bratrskou stranou bratrské velmoci. Vždycky so říká ano, to je rozumné. Ale ptám se, zůstalo by to rozumným i dál ? Pak kouknu na jejich internetové stránky a zjišťuju, že ne. Mají to v sobě jako v koze. Proč a čím tihle lidé s takovým programem bodují ? Najděte si vtip o tom jak Bill Gates dostane na vybranou nebe nebo peklo. Ano. Je to demoverze. Komunistická propaganda je demoverzí slibující nebe a nastolující peklo. Ano, kapitalismus není ideální. Může být i dost hnusný. Kapitalismus je v podstatě očistec. Jenže tam záleží na snaze každého jestli dostane nebe nebo peklo.

Petr Benes 14.1.2009 15:03

No stat se to mne, tak bych si ja osobne

 takoveho soudruha, co mne na sluzebne zmlatil, podal a dal mu ochutnat jeho vlastni medicinu. Proc to ti zmlaceni neudelaji? 

Schumacher 14.1.2009 17:11

Proč to ti zmlácení neudělají ?

Protože je riziko, že by byli dopadeni, postaveni před soud a oflastrováni.  Protože máme právní stát a oni na tom nejsou tak dobře jako Krejčíř, Kožený a další. Jasný ? Prostě je to trestné, no. A před soudem by to neobhájili. Třebaže já bych jim přiznal polehčujících okolností co by jen šlo. Protože jsou doložené případy, jde i typické kriminální, i tehdy jinak podle socialistického zákonnosti přísně trestané činy, spáchané příslušníky státní bezpečnosti. Na ty by neměl být pardon a měly by padnout takové tresty, že by se i po letech zděšením chytali za mříže nad tím co to prováděli. V těhle případech by se nemohli vymlouvat, že to bylo v souladu se zákonem, byť socialistickým. Měli by být bezohledně souzeni podle zákonů, které sami porušovali. Bohužel, napřed byl samet a pak místo cílené odplaty blátivé vyřizování účtů, nakonec mezi samými sametovými revolučníky. Skyutečné zločiny zůstaly nepotrestány.

lina 14.1.2009 12:58

?

Mne by zajimalo, kolik procent tech studentu tenkrat na Vaclavaku bylo z komunistickych rodin. Asi vetsina, jinak by se asi na Karlovu univerzitu nedostali. Budto se z prospecharstvi pretvarovali nebo verili jako drive  Palach.

Spirit 14.1.2009 12:00

Pane Kovanici,

směšné je vaše lkaní, že "Děsné však bylo lhaní Rudého Práva, okupantských Zpráv, redakční úvodníky ostatních novin i hlášky hnusných Kojzarů a Xaverů. Bez možnosti odpovědět! " Dnes snad máte možnost odpovědět? Jen vybraní - třeba vy. Ostatní mohou remcat nejvýše doma v kuchyni. Líp si to zařídili Slováci: jenže spískal to Fico! To je pro vás a další nepřijatelné.

arlon 14.1.2009 11:14

To je dobré toto,

není nemožné si na ten leden 89 nevzpomenout, ale jak se vyvinulo dále. Ta policejní síla se poučila a přerodila do "moderní policie". Názorně nám to předvedla v roce 2005 v Mlýnci pod vedením soudruhů Paroubka a Bublana, Ještě lépe vyzbrojená policie si opět poradila s davem a provedla operaci "Divide et impera". Nyní je policejní síla již jen katalyzátorem pořádku, bez policejní asistence se neobejde žádný dav a lidi bojují mezi sebou, k tomu moderní policie občas přihlíží a občas pár aktivistů takových či makových zmydlí. A máme co jsme chtěli, otázka je nyní, zda má naše moderní policie při dalším vývoji emocí davů fungovat jako moderní policie v Řecku nebo modernizovaná Milice v Rusku.

Jimmy Keen 14.1.2009 8:39

Haló noviny a okupační zprávy jsou jedno a totéž

pominu-li stesky bolševiků v haló novinách, jaká to škoda, že v SSSR kraloval zrádce a agent CIA Gorbačov, který spískal listopad 1989, tak jako doklad je zde citace z jednoho článku ze včerejších Haló novin. Kam se hrabou Zprávy.

Odvěký boj dobra se zlem se zdá být nekonečný, a mnohdy rozhodují podružné okolnosti,

aby došlo, i přechodně, k zásadnímu zvratu. Tak se, podle mého názoru, stalo i v devadesátých letech minulého století. Soupeření socialismu s kapitalismem nemuselo skončit tak, jak skončilo! Kapitalismus mlel z posledních sil, sklady zboží přeplněné brakem všeho druhu, a výrobu nebylo možno zastavit. To by byl krach kapitalismu! Tak můžeme vidět, již téměř dvacet let, jaké technické, konstrukční, technologické, i kulturní zmetky kapitalistické výroby zaplavily naše obchody! Dovozem do bývalých socialistických zemí se zbavili nežádoucího odpadu, který už nikdo nechce ani zadarmo - vše za 15 Kč , dárky zdarma na různých prodejních akcích apod. Hlavně že se mohla rozjet výroba, a tak oddálit, přechodně, ekonomickou krizi. Ta však nyní zasáhne celý svět! Až se občané vybaví všemi nepotřebnými krámy , tak ani technická inovace nezastaví hospodářskou krizi. Proto ta snaha o likvidaci našeho průmyslu, zemědělství, aby ještě měli peníze na radary, bomby a další produkty západní demokracie a civilizace ! Budoucnost je jen v socialistické společnosti, samozřejmě, že za přihlédnutí k novým, celosvětovým, podmínkám. Jde jen o to, aby to nestálo mnoho krve, neboť síly temna se bez boje nevzdají, to raději spolu pohřbí i civilizaci.

 

Jára 14.1.2009 9:52

Re: Haló noviny a okupační zprávy jsou jedno a totéž

Budouvnost patří plast, to si pamatuj, Jimmy. Jáda da Cimrman

Jára 14.1.2009 9:53

Re: Haló noviny a okupační zprávy jsou jedno a totéž

Budoucnost patří plastu, Jára pil.

Jynx 14.1.2009 10:45

Jenže ve skutečnosti

budoucnost patří aluminiu!

BuBu 14.1.2009 8:27

Český národ trpí vrozenou nemocí :

Totální ztrátou paměti !!!!!

Jen se pane Kovanic podívejte na tu diskusi ke článkům na NP a lidovkách !!! Je to tam samý bolševik - samý vzývatel starých pořádků ! Těch "pořádků" . . . o kterých píšete výše !!!! !!!!!!;-€;-€;-€

Vždyť oni mají tak pokroucené myšlení . . . že tleskají člověku, který po 19-ti letech do krajů opět dosadil bývalé aparátčíky a okresní tajemníky KSČ - tedy ty, kteří Vámi popisované aktivně uskutečňovali ! 

A tleskají i tomu, že svobodu a bezpečnost lze vyhandlovat . . . za třicet kaček u doktora !!!!

Co jsme to za "pro-národ" ??? 

Áda 14.1.2009 10:55

Co jsme to za "pro-národ" ???

Spise lepe receno pod-narod......(Y)

JaS 14.1.2009 1:47

Ano,

je potřeba to neustále připomínat, spoustě lidí to už nic neříká. Co asi dneska dělají ta hovada tehdejší policajti?

Borek@exil 14.1.2009 5:01

Co asi dneska dělají ta hovada tehdejší policajti?

Nic nedělají. Válejí si zadky a jezdí do hnsné a zahnívající západní Evropy na výlety. Zkrátka, užívají si nezasloužený leč tučný důchod.

BuBu 14.1.2009 8:38

Re: Co asi dneska dělají ta hovada tehdejší policajti?

To já Vám odpovím zcela přesně : U nás na vesnici takového máme ! Jako strážmistr VB byl v roce 1985 přistižen svými kolegy, jak po nocích vykrádá auta ! Tak ho za trest převeleli z obvodního oddělení VB na správu STB do Brna, kde ho "vykopli" na staršího vyšetřovatele pro věci náboženské . . . a povýšili do hodnosti kapitána !!!

No a dnes -  po tzv. revoluci - je od svých 55 let v důchodu se všemi požitky policisty . . . jezdí ve fordu Mondeo . . . a má z nás všech ostatních, kteří se máme co ohánět . . . akorát tak (Y) !

Toť vše ! 

Fiter 14.1.2009 18:17

Re: Co asi dneska dělají ta hovada tehdejší policajti?

A to se tam u vás na vsi nenajde nikdo kdo by to tomu kriplovi přopoměl?Můžete se bez velké námahy

postarat o to,že by život tam u vás pro něho byl nesnesitelný.Na hrubý pytel hrubá záplata.