Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 174
  • Poslední: 8.8. 2008 15:04
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J 8.8.2008 15:04

Naprostý souhlas s autorem

Naprostý souhlas s autorem, Šabatová je opravdu blbá.

Ája 15.6.2007 16:21

Ach a co to stojí všechno peněz...

reality show v televizi alespoň zaplatí reklamy, ale kdo zaplatí tuto "reality show" ??? 

Abdéřan 27.5.2007 17:57

Vážený pane autore,

děkuji za Váš článek, cítím to přesně tak, jen bych to neuměl napsat.

Jindřich 25.5.2007 13:02

Tip pro média

Zmizelá třináctiletá dívenka z fotografie s Klárou Mauerovou, matkou týraného chlapce Ondry z Kuřimi, po které velmi intenzivně, avšak bohužel doposud bezvýsledně pátrá česká policie, není Anička, není to ani čtyřiatřicetiletá Barbora Škrlová, nýbrž je to čtyřicetiletý transvestita Karel Cimrman, vnuk Járy Cimrmana, který byl naposledy spatřen o tomto víkendu, jak se potuloval v okolí české polární stanice Johanna Gregora Mendela na ostrově Jamese Rosse v Antarktidě.

noragh 25.5.2007 11:32

jak já bych si

moc a moc ráda s těmi milými, slušnými lidmi promluvila! Nejlépe o samotě....

balthasar 25.5.2007 11:26

Kde by byla,

máte ji na lidovkách, zkuste se jí zeptat. Jestli teda myslíte tu, co už přes rok nejaujá.;-)

GRUNTORÁD 25.5.2007 10:16

KDE JSI, KÁŤO JAU,JAU?

vládík 24.5.2007 10:18

O nafoukanosti blbce

(či blbosti aroganta) svědčilo přece nekompromisní stanovisko zástupkyně ochránce lidských práv: Za smrt v jistém ústavu může personál. Že znalci tvrdí něco jiného (a že jde o různé znalce různých oborů) je mně, Aničce Šabatové, zástupkyni ombudsmana jedno. Pravdu mám vždy já. Vy, břídilové, držte alespoň krok.

bledule 23.5.2007 23:19

tentokrát alespoň relativně vtipně

Chválím článek,

celá tahle událost nám hnula pěkně žlučí a myslím, že všem. Ondry je mi moc líto, ale co ten jeho brácha? proč je tam nezavřela spolu? a Anička je nebo neni? Spousta otázek, dvě šílený sestry a ta třetí o ničem neví? a pan Patočka? ten je najednou středem zájmu všech médií, což má dle mého názoru velmi rád, má snad čuch na to z čeho kouká popularita, ale přihřívat si polívčičku na týraných dětech, už je moc.

A co ta paní Šabatová? Kam bychom přišli, kdybychom byli všichni tak naivní? Možna bychom si byli všichni pro každého tetami a strýčky a děti bychom si mohli mezi sesbou střídat, podle nálady, jestli chceme zlobivé nebo klidné, černé nebo žluté, ...

Každopádně si myslim, že by nemělo zůstat jen u policejních prohlídek. Co třeba paní kláru svázat do kozelce, dát jí jeden kýbl s vodou, do druhého šrot a do třetího ... ať si uleví, rozhodně bych se na ni koukala raději než na chudáka Ondru... a třeba konečně promluví ...

baltahsar 23.5.2007 23:38

Re: tentokrát alespoň relativně vtipně

Hm, to je docela úleva, že se s váma neznám ani nehodlám znát osobně ..

bledule 24.5.2007 12:23

Re: Re: tentokrát alespoň relativně vtipně

a proč jako?

Protože netýrám svoje děti? Nebo snad proto, že být na místě paní Šabatové, tak bych ani neuvažovala o vrácení dětí do šílené rodiny? To mi neříkejte, že kdyby vám dcera týrala vnouče, tak si toho nevšimnete? Nebo snad to snad z rodičovské lásky dceři odpustíte?

Nebo jste baltazare další šílený rodinný přítel?

balthasar 24.5.2007 17:09

Re: Re: Re: tentokrát alespoň relativně vtipně

Protože víte kulový .. jen co vám média nalejou, ale nenávisti jakýsi iracionální k lidem, který znáte ještě míň, jste už vypotila celej kýbl. :-/

bledule 24.5.2007 19:04

Re: Re: Re: Re: tentokrát alespoň relativně vtipně

oooooooo pardon pane chytrý .....

balthasar 25.5.2007 11:29

Re: Re: Re: Re: Re: tentokrát alespoň relativně vtipně

Ale kdepak, chytrá račte býti asi vy, osobo pod plachetkou bledá -- přesně víte, jak to bylo a co kdo posral. Možná zkuste poradit policii, ta furt tápe a pátrá podle špatný fotky. Já být jen obyčejný smrtelník, když nevim, tak nemůžu nikoho soudit. :-/

Jiho 23.5.2007 23:46

Re: tentokrát alespoň relativně vtipně

Paní Bledule - jaký krok paní Šabatové kritizujete? Co byste na jejím místě udělala jinak??

tsss 24.5.2007 0:30

Re: Re: tentokrát alespoň relativně vtipně

neřikejme paní ale sv*ně šabatové, např. kritizuji to, že chce dítě svěřit zpět nejen rodině ale dokonce matce (v rozhovoru na aktualne.cz, podobne je to s patockou)

bledule 24.5.2007 12:26

Re: Re: tentokrát alespoň relativně vtipně

Kritizuji tu snahu, kterou vynaložila ve prospěch paní Kláry, aniž by si ověřila, zda se skutečně jedná o takovou osobu, jak se prezentovala. Ale i to bych překousla, ale že neuzná svou chybu ani teď se mi zdá opravdu smutné.

Kyklop 23.5.2007 21:24

týraný Ondra

Patočka chtěl přes Mauerovou vychovat z malého Ondry dokonalého člověka - ekologa.

Zuzana W 23.5.2007 20:20

Re: a safra

Re: chytrá holka (Manstein, mail, 23.05.2007 20:03 ) vlákno | reagovat

Pokud to, ze to nebyla ona, usuzuji jen podle toho, ze nemela padlo, jedna se o typicky vyrok ceske justice ...

Re: Re: chytrá holka (5alfa, mail, 23.05.2007 20:05 ) vlákno | reagovat

A pokud policajti hledají někoho s pádlem, bude to chvilku trvat... ;-D

Atei 23.5.2007 18:24

nevím jaké policejní metody byly míněny

Nejsme zastáncem zatýkání,  domovních prohlídek, odposlechů a   šmírování bankovních kont plošně.  Ale  mnoho dalších metod, pokud se podezřelí  nerozsypou u výslechu, asi nezbývá.

Sekac 23.5.2007 18:19

Hnuti Gralu, Patocka, Sabatova, Havel na Hrad

http://www.hnuti.gralu.cz/index.php?realm=3&sec=2

Jan Novotný 23.5.2007 18:11

Šamane, šamane...

Tento článek mi připadá mimořádně hloupý a sprostý. Zatím se neprokázalo nic víc, než že Patočka a Šabatová chtěli pomoci své přítelkyni. Duševně nemocní lidé či podvodníci často působí věrohodně a ledakdo jim v dobré vůli naletí.

Jan Novotný

huhu 23.5.2007 23:50

Re: Šamane, šamane...

někomu naletět neznamená zbavit se zodpovědnosti, prostě je to jen chabá omluva.. Zejména je to důležitý ukazatel, pokud takoví naivové či hlupáci či možná zločinci jako Šabatová a Patočka trvale aspirují na nějaké veřejné posty.

GRUNTORÁD 25.5.2007 10:19

Re: Šamane, šamane...

kdo z jmenovaných je duševně nemocný?

Sekac 23.5.2007 18:07

Anna Šábesová je z Havlova politickeho podzemi

Šnek 23.5.2007 20:03

Re: Anna Šábesová je z Havlova politickeho podzemi

Pozor, v Plzni se právě utvořila organizace bojující proti antisemitismu a antijudajismu. A vyzývají aby jim lidé hlásili všechny prohřešky. Kdo bude přistižen bude mu ustřižen. Brát šábes boží nadarmo, to se vám nevyplatí. To je blbá Šabatová. Šábesová muže být jen chytrá.

matra 23.5.2007 20:38

Re: Re: Anna Šábesová je z Havlova politickeho podzemi

Šneku ty lezeš pozpátku, a ještě se s tím chlubíš !!

Sekac 23.5.2007 18:05

Za nase penize ...

Ano, Kocab nalil do nadace 30 milionu nakradenych ve fondu TREND. Jako odpustek. Z tech penez byly financovany Literarni noviny.

huhu 23.5.2007 23:51

Re: Za nase penize ...

moment - LN dostávají i dotace z rozpočtu min. kultury, tedy z peněz daňových poplatníků.