24.6.2024 | Svátek má Jan


Diskuse k článku

ŠAMANOVO DOUPĚ: Kdo lže, ten vraždí

Ministerstvo zdravotnictví mi v pondělí 29. 11. ve 12.35 poslalo SMS, že se už mohu registrovat na posilující dávku očkování proti covid-19. A pak jsem od něj obdržel ještě mail, že už od téhož dne taky mohu využít možnosti podání posilující dávky očkování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Hermanek 1.12.2021 20:07

Ach Joo.. odporný clanek

P. Sura 1.12.2021 15:24

U nás na vsi zorganizoval Místní Úřad očkování 3. dávkou pro lidi, kdo už dosáhli předepsaného uplynutí lhůty od 2. dávky. Velmi příjemně mě napsali 3 týdny předem (telefonicky) na seznam zájemců se slibem, že pro určený den, kdy přijede mobilní očkovací tým, upřesní termín časový, aby se lidi zbytečně nekupili. Pár dnů před dnem "D" skutečně přišla SMS s mým časem a informací, kde to bude (v tělocvičně ve škole).

V den D jsem se vypravil s bezpečnostním časovým předstihem do školy a ejhle - hrozen spoluobčanů, čekací místa zaplněná skoro do posledního místa a čekárna "hotových" prázdná. Ukázalo se, že je to jako vždycky. Přestože dámy na MÚ každému z nás oznámily jeho přesný čas očkování, našlo se několi desítek spoluobčanů, jejichž čas je mnohem vzácnější než těch ostatních a mimo své přidělené pořadí se shromáždili už dlouho před začátkem. Registrace probíhala podle pořadí, jak kdo přišel, neboť milé dámy neměly to srdce předem kohokoli vyhazovat za nedodržení termínu a pořadí, což se ukázalo jako prozíravé. Nicméně vznikly 2 problémy "vis maior" - očkovací tým dorazil o 20 minut později a nepodařilo se mu oživit připojení PC do sítě internetu. To po další půlhodině IT pracovník zvládl a vakcinace se rozběhla. Šlo to všechno jako na drátkách a díky tomu, že předběžné pořadí bylo plánováno po 5 minutách na osobu a očkovací tým stíhal necelé 2 minuty na osobu, proběhlo všechno vlastně úplně perfektně.

A tímto bych rád našim milým dámám z MÚ vyslovil srdečné poděkování a pochvalu, jak to krásně zvládly.

Š. Hašek 1.12.2021 18:17

Jste šťastný to člověk.

Hlavně, že se to stíhalo. Jako snopy do mlátičky za vsí.

R. Langer 1.12.2021 18:38

Tak doufám, že stejně hezké zážitky budete mít i u těch dalších dávek. Když už je to tedy pro vás taková událost. ;-)

V. Kopta 1.12.2021 11:31

R^

L. Hančar 1.12.2021 10:28

V srpnu ke mě do pivovaru přišli 3 sympatičtí pražáci. Hned u branky hlásili: všichni jsme očkovaní, pane sládku. Naprosto podvědomě mě naskočila jakási tv reklama a odpověděl jsem jim: Ale to nevadí, pojďte dál!

Kdo má rád pivo přece nemůže být špatný čluvěk, i když je očkovaný!

Š. Hašek 1.12.2021 18:15

Chápu.

Já bych nic poslušně nehlásil, slušně bych se Vás voptal, jestli jako máte vykvašíno a stočíno.

Kde se nacházíte? Tedy jako s tím pivem.

M. Hoblík 1.12.2021 10:10

Ten pán je ale...!

J. Kraus 1.12.2021 9:48

Sestupme od Slavíků mezi prostý lid. Neočkovanci v mém okolí nejsou nijak agresivní, tají svoje provinění a kromě toho očkování přísně dodržují předepsaná doporučení. Naproti tomu očkovanci se pomalu mění v agresivní stádo, ponořené do mraku kolektivní negace. Jak se dnes píše v jiném článku, je ten souběh očkování s negací korelace nebo kausalita?

J. Vintr 1.12.2021 10:08

Vzhledem k tomu, že ta "vakcína" prokazatelně způsobuje krevní mikrosraženiny, existuje reálná možnost, že ucpání vlásečnic v mozku může způsobovat významné změny v chování lidí.

V. Kopta 1.12.2021 11:41

ne všechno očkování způsobjuje krevní sraženiny, je ovšem jisté že covid způsobuje krevní sraženiny o několik řádú více než astra zeneca a to i u lehkých průběhů. U vakcín jsou to jednotky případů z milionu...u covidu je to úplně jinej level a případy jdou do tisíců.

Š. Hašek 1.12.2021 18:24

Hlavně ten -level-, Kopto. Do tisíců - to znamená 439 nebo 998???

Takhle matyka z osmičky? Nic? Bížule? Nic. V osmičce byla bížule o spermiích, vajíčkách a virech. Taky o TBC. Koch, Fleming.

Nevím tedy, zda jsem neočkovaným drzounem, ovšem se znalostmi minimálně osmáka. To je dneska bakalářovina. I do parlamentu.

Š. Hašek 1.12.2021 9:39

Rv

K. Káš 1.12.2021 8:55

No tak tedy pane Kovanici toto bych zrovna od Vás nečekal. Příští týden jdu na 3 dávku a rusáky nemohu ani cítit. Mám to tak a je to moje rozhodnutí. Ovšem co jste si dnes dovolil vůči lidem s odlišným názorem je nevídané. To jste něco požil?

Š. Hašek 1.12.2021 9:49

Pozn.

1. Trefně jste napsal, slova -3. dávka-, já myslel, že se jedná o očkování. Slovo dávka je ale trefnější. Šlehnout si.

2. Netrefně (i nějak divně mluvnicky) jste napsal slovo -rusáky-. Asi jste myslel SSSR nebo Rusko, Rus. Rusy.

Souhlas tedy s tím, že pan Kovanic má asi vira v hlavě.

Stran Ruska jsem ovšem "ve střetu zájmů". Do té karantény jsem tam velice často jezdil. Je to velice zajímavá, bohatá, obrovská, slovanská, křesťanská a nezávislá země.

R. Langer 1.12.2021 7:39

"Zpátky k dnešku: Anticovidistům jsem to nežral nikdy, zejména když jejich názory jsou mohutně živeny již dříve profláklými ruskými státními propagandistickými agenturami Rusko Dnes, TASS a webem Sputnik. Právě takové propagandě a takovému lhaní, jako jsme četli třeba v Rudém právu nebo v časopise Zprávy, tištěném „při spojeneckých vojskách“, jsme se nemohli po srpnu 1968 nijak bránit. "

Tohle myslíte fakt vážně? Vždyť je to jako byste to z toho Rudého práva DOSLOVA OPSAL! Že jsem to nepochopil, a jde jenom o nějaký nejapný žert, pane Kovanici? 8-o

J. Hrdlička 1.12.2021 7:53

Bohužel asi o žert nejde. Je to konsistentní třeba s tímto článkem

https://neviditelnypes.lidovky.cz/doupe/samanovo-doupe-lodyha-ministr.A211123_173656_p_doupe_wag

kde v posledním odstavci je odpor proti očkování popsán jako antisemitismus! Myslel jsem si, že jde o nějaký mnou nepochopený humor, nikoliv o nehoráznost, ale asi to bylo myšleno vážně. V tomto případě jby to byl smutný konec dlouhá léta skvělého a oblíbeného autora;-(.

J. Vintr 1.12.2021 10:06

Vypadá to, že ta genová terapie vyvolává mimo jiné i změny na mozku. Alespoň ti očkovaní, kteří se projevují veřejně, evidentně ztrácejí kontrolu nad svými projevy.

J. Nevrkla 1.12.2021 8:29

R^

Já se tomu zatím bránil, ale už taky budu autora a jemu podobné nazývat bolševiky. Nic jiného už si nezaslouží.

J. Jelínek 1.12.2021 8:55

Je úsměvné, jak ta nejhorší komunistická pakáž nadává někomu do bolševiků. Vy, pánové se chyťte za své rudé rypáky a choďte kanálama.

J. Nevrkla 1.12.2021 9:57

Já mám být ta komunistická pakaz? Jak jste na to přišel?

R. Langer 1.12.2021 18:42

Jo, tvrdí totalitní bolševické hovado, Svědek kovidův. Trhni si nohou, soudruhu! ;-D

J. Vintr 1.12.2021 10:03

Dnes už člověk neví, čemu věřit. Rusi sice tradičně vždycky lhali, ale kam se dnes hrabou na západní média. V současné situaci mi ty ruské zdroje připadají mnohem věrohodnější, než ty západní (a naše). U těch je to lhaní zcela evidentní a dokazuje to i cenzura, se kterou se dokonce chlubí.

P. Blecha 1.12.2021 6:55

Ano, kdo nesouhlasí s Kovanicem, toho zavřít, zničit, zadupat, eventuelně pověsit. To by tak hrálo, aby nebyl jenom jeden, jednotný, Kovanicův názor!

P. Hák 1.12.2021 6:45

No, ať jsou Janečkovy veřejné projevy na libovolné téma (politika, osobní život...) sebecáklejší, ať je jeho sociální inteligence sebepochybnější, takovou porci hysterie, jakou ze sebe pan Kovanic, dříve Šaman, vydal v 5. a 6. odstavci, Janeček nemá.

Jinak jsem rád, že si pan autor vzpomněl na jistou dobu. Já si taky vzpomněl, když jsem četl, jak laje štvavým centrálám a zaprodancům. Ještě tam ale chybí, co všechno si rozvracet nedáme, a něco o sepětí nějaké třídy s bratrskými friens.

P. Hák 1.12.2021 6:45

...friends... Blbá klábosnice.

M. Mucha 1.12.2021 6:37

Pane Kovanici, ten klip, o kterém píšete jsem neviděl i přes to, že YouTube procházím denně, těžko si tedy mohu udělat názor na jeho úroveň. Nicméně, pokud si ho p. Janeček zaplatil...

Zato jsem viděl jiný "klip", který odvysílala ČT ve svém hlavním zpravodajství. Byla to reportáž z JIPky, kde paní, která prodělala těžký průběh covidu sdělila, že hned, jak to půjde, se nechá naočkovat všemi třemi dávkami. Na FB tato zvrácená "reklama na podporu očkování" na mě vybafne vždy, kdykoliv se připojím. A to nebývá moc často.

Jenže tuhle reklamu si musíme zaplatit všichni povinně ;-€.

K vlivu "profláklé ruské propagandy" se vyjadřovat nebudu, protože to je nebetyčná hovadina.

B. Rudolf 1.12.2021 6:16

Pan Janeček udělal to, že exhibicionistickým způsobem upozornil na problematičnost plošného očkování dětí proti covidu. Jeho exhibicionistický způsob nebyl v žádném případě srovnatelně brutální jako dehonestace mrtvých lidí fotografiemi jejich mrtvých těl s připojenými nápisy, které z nich dělají buď hlupáky, kteří "měli svou pravdu", nebo lidi nezodpovědné "měl dost času" a podobně.

Později v interview (odkaz): Karel Janeček: Za plošné očkování dětí zasloužíme vyhynout, slavíka jsem využil, opatření zabíjí - YouTube

vysvětlil, co přesně doporučuje. Tvrdí, že dnes už jsme poměrně dobře schopni rozpoznat, pro které dítě může být covid opravdu rizikový, a tyto děti doporučuje očkovat. Má výhrady proti plošnému očkování zdravých dětí.

Já je mám také. Přesněji řečeno, já mám výhrady proti nátlaku na plošné očkování zdravých dětí. Pokud rodiče některých dětí věří tomu, že pro jejich dítě bude očkování vhodnější (a lékař to nebude rozporovat zdravotním stavem dítěte), pak nevidím důvod, proč by takovým rodičům nemělo být vyhověno.

J. Lukavsky 1.12.2021 7:05

"Má výhrady proti plošnému očkování zdravých dětí." Jsem už pamětník. Kdysi do třídy přišel pan MUDr., p. učitel četl jména a odškrtával, a pan doktor nám bodnul vakcinu proti černým neštovicím. Všem a ačkoli jsme byli zdraví. Později jsme si přinesli lžičku a dostali vakcinu proti dětské obrně. Dokonce dvakrát, ty neštovice myslím také. Poté na TBC. Nikdo neprotestovat neb jsme každý den viděli spolužáka Jirku co tu obrnu prodělal. Dneska dík povinnému očkování už takové choroby jako záškrt, černý kašel, spalničky.... nevidět. Nu a proto si celkem oprávněně řada rodičů myslí, že je to zbytečné. Navíc jejich brouček po očkování dva dny špatně papal a spinkal. Dětské choroby dříve zabíjely polovinu dětí a vymizely právě a jen dík povinnému očkování zdravých dětí. Jistěže očkování je zásah do organizmu. Otázka je zda takový záškrt není horší. Já jako malá málem umřel na spalničky, tenkrát se na ně neočkovalo. A polovina odpíračů očkování by tady nebyla kdyby kdysi nebylo povinné..... Ale vlastně "Nic nového pod Sluncem", když MUDr. Jenner začínal s očkováním tak i většina jeho kolegů doktorů byla proti, natož rodiče. Až Marie Terezie nechala naočkovat všechny svoje děti aby to podpořila. J.L. end

R. Langer 1.12.2021 7:41

Nesrovnávej zase povinné očkování proti smrtelným chorobám s neexistujícím očkováním proti chřipce, prolhaný Svědku kovidův! ;-€