Pondělí 3. 6. 2024Tamara polojasno10 °C

Diskuse k článku

Zeman znovu na Hrad

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 658
  • Poslední: 5.1. 2018 13:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Anděl 3.1.2018 12:59

Re: Tak zase Brusel pečuje o naše zdraví

Ok, no to se mi právě taky nezdá.

Sledoval jsem pár "populárně naučných" zdrojů, které se týkají problematiky tepelné úpravy, takové doporučení by mě nepřekvapilo, nařízení/zákaz však ano, vymykalo by se to tomu, jak to obvykle chodí.

E. Erat 3.1.2018 12:39

Re: Tak zase Brusel pečuje o naše zdraví

také píší ve stopách atd., ne že to bude přímo podle raw ...

J. Anděl 3.1.2018 12:55

Re: Tak zase Brusel pečuje o naše zdraví

jj, já vím, to byl jen pokus o vzdělávání široké veřejnosti o tom, co je to raw strava :-)

F. Doušek 3.1.2018 12:34

Re: Tak zase Brusel pečuje o naše zdraví

Budou "gumáci".

E. Erat 3.1.2018 12:34

Re: Tak zase Brusel pečuje o naše zdraví

Text jsem prakticky doslovně převzal z včerejšího Pražského deníku, tištěná verze.

F. Doušek 3.1.2018 12:33

Re: Tak zase Brusel pečuje o naše zdraví

Dnes jsem měl k obědu kachní prso udělané metodou sous vide.

Nakonec grilované. Jen se rozsýpalo.

L. Kolman 3.1.2018 12:37

Re: Tak zase Brusel pečuje o naše zdraví

Tak zrovna Rusko bych moc nenasíral. Včera jsem četl pojednání klimatologů a vraj zemskou gulu čeká od roku 2021 citelné ochlazení. Plynu k zátopu bude potřeba ještě víc. Za starých časů se topilo v kamnech čtyři měsíce v roce, teď se topí sedm, za chvíli se bude topit devět měsíců.

O. Uživatel 3.1.2018 12:37

Uživatel požádal o vymazání
R. Tesařík 3.1.2018 13:00

Re: Tak zase Brusel pečuje o naše zdraví

Takový hodně okecaný.

O. Uživatel 3.1.2018 13:10

Uživatel požádal o vymazání
J. Mrázek 3.1.2018 12:19

Realistický odhad humorně černě

Brexit bude ostudně odvolán, Zeman může klidně zajistit státní pohřeb, Trumpa pohřbí zaživa ještě letos a na Babiše bych se moc nespoléhal, táhne nás do ...eee....Bruselu ..

O. Uživatel 3.1.2018 12:18

Uživatel požádal o vymazání
K. Němec 3.1.2018 12:32

Re: Pražská kavárna nebo Krkonoše?

Pražská kavárna v Krkonoších.

F. Doušek 3.1.2018 12:35

Re: Pražská kavárna nebo Krkonoše?

To má asi prázdný hotel, při tom množství Zemanových voličů ...

O. Uživatel 3.1.2018 12:49

Uživatel požádal o vymazání
R. Neveselý 3.1.2018 14:05

Re: Pražská kavárna nebo Krkonoše?

Máš něco proti, pumprdlíku?

L. Kolman 3.1.2018 12:02

Budou se přehazovat výhybky,

za chvíli budou Rys a jemu podobní šikmoocí a jódlovat, jak už od mládí měli rýži rádi. Trumpeta je takový uzavřený typ, hodně se uzavírá do sebe a je odtažitý, ve všech vidí jen konkurenty a nepřátele, Si-Ťin je mnohem otevřenější a přátelštější. Čínské mezinárodní postavení dle něho prý posílilo jako nikdy v minulosti a jeho země prošlapává ostatním rozvíjejícím se státům cestu k modernizaci. Ohlásil novou éru, ve které bude Čína velkým přínosem lidstvu. Stane se novým garantem světového obchodu... Takže vzhůru po prošlapané stezce! Jen se obávám, že Trumpeta nám to všem bude rozes*rat. Nic jiného totiž neumí.

M. Prokop 3.1.2018 12:04

Re: Budou se přehazovat výhybky,

U pana Ryse bych se toho nebál, ovšem u vás je to jistota.

O. Uživatel 3.1.2018 12:11

Uživatel požádal o vymazání
J. Mrázek 3.1.2018 12:23

Doporučuji k přečtení

100+1 číslo jedna letošního roku 2018 . V Číně se rozbíhá bodovací akce občanů, proti níž je Orwell packal a břídil. Body mínus za přecházení mimo přechod, za stýkání se nějakou skupinou lidí, zákazy použití letadla, zákaz zaměstnání na základě nevhodného chování atd...mrazí z toho.

I. Širůček 3.1.2018 12:38

Re: Budou se přehazovat výhybky,

A co je na rýži špatného? Pravda, pohanka je lepší...

J. Řezák 3.1.2018 12:01

Bude to takto: ...

Levice má jediného kandidáta: Zemana. Proto získá v prvním kole všechny hlasy levicových voličů, naštěstí jich nebude nad 50%. Zatímco pravicové hlasy se rozdělí mezi ostatní, mezi nimiž nakonec nepatrnou převahou zvítězí Drahoš. Ve druhém kole se pak bude hlasovat "pro Zemana x proti Zemanovi". A zvítězí Drahoš - ne o moc, ale zvítězí. Horáček je pro řadu lidí nepřijatelný pro svou veksláckou minulost a také dává příliš na odiv své bohatství (to lidi nemají rádi), Topolánek je nepřijatelný pro své buranství a konkubinát s parlamentní prostitutkou (posléze si ji musel vzít, já vím). Ostatní jsou nevolitelná politická lejna. Proto to dopadne tak, jak jsem napsal To je jednou jasné, dojde na moje slova,

M. Prokop 3.1.2018 12:05

Re: Bude to takto: ...

Neškodilo by, ale Drahoš zrovna není kandidát pravice.

D. Green 3.1.2018 12:15

Re: Bude to takto: ...

Fíkus je zelený. :))))

J. Řezák 3.1.2018 12:32

Re: Bude to takto: ...

No, levicově zrovna nevypadá. Tak asi bude nakonec pro ty normální. Já alespoň mu to tam do tý bedny hodím.

P. Boublíková 3.1.2018 12:06

Re: Bude to takto: ...

Méně než 50 % levicových voličů? To je docela překvapení - ti pravicoví asi nechodí k volbám :-) V tom případě je tedy otázka, zda půjsou aspoň k těm prezidentským :-)

J. Řezák 3.1.2018 12:29

Re: Bude to takto: ...

Proboha, o takových věcech se ani nežertuje. Představa, že by MZ dostal v 1. kole 51 a více procent, to by byl nářez řešitelný jen brzkým státním pohřbem s kladrubskými vraníky a lafetou.

L. Kolman 3.1.2018 12:07

Re: Bude to takto: ...

I tak to může být, není to nemožné. Ale osobně si myslím, že Drahoš hodně lidí neoslovuje, často mění názory a je sluníčkář. V této složité uprchlické době není ten správný kamarád do deště.

J. Řezák 3.1.2018 12:26

Re: Bude to takto: ...

Máte pravdu, proto píšu "s nepatrnou převahou". A bude to skutečně hledání nejmenšího zla. A ještě něco: Horáček se příliš ohání svým angažmá v roce 89. Já osobně si ho za to cením, ale pro hodně lidí je jakákoliv připomínka Velké Listopadové Sametové Revoluce červený hadr.

A. Trick 3.1.2018 12:07

A tohle mít vliv nebude?

Průměrná mzda/plat stoupá. Nejvíce se na tom podílí Pražáci. Jediný kraj, Středočeský je lehce nad průměrem. Všechny ostatní kraje jsou pod průměrem. A pro voliče v těchto krajích je Drahoš Pražák.

O. Uživatel 3.1.2018 12:13

Uživatel požádal o vymazání