Pátek 17. 5. 2024Aneta polojasno10 °C

Diskuse k článku

Zeman vydírá voliče

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1947
  • Poslední: 26.1. 2018 11:48
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Ševčík 25.1.2018 7:38

Re: Jde o to vrátit poměry do stavu,

Kde jste byl na takovejch nesmyslech? ze Drahos je pro migranty?

V. Klepetko 25.1.2018 8:03

Re: Jde o to vrátit poměry do stavu,

Erik Best si to včera přečetl v německých novinách, má na FB přesný odkaz a fotku těch novin...

J. Schořík 25.1.2018 8:11

Re: Jde o to vrátit poměry do stavu,

Takže je jedno co říká Drahoš, je důležité co píšou nějaké Německé noviny.. Vidím že máte formu už od rána :)).

V. Klepetko 25.1.2018 8:21

Re: Jde o to vrátit poměry do stavu,

Věřím, že Erik Best je solidní novinář, který čte dobré noviny a podává svým čtenářům pravdivé informace.

Jak mám vědět, co říká pan Drahoš německým novinářům? Odpověď : z německého tisku ...

J. Schořík 25.1.2018 8:23

Re: Jde o to vrátit poměry do stavu,

Tak třeba by stačilo si přečíst co říká Drahoš sám. To by tu otázku "vítačství mohlo zodpovědět. Většinou když chci vědět jaký má někdo názor, tak se zeptám jeho a ne německého tisku v překladu Erika Besta..

V. Klepetko 25.1.2018 8:30

Re: Jde o to vrátit poměry do stavu,

Třeba neco jineho říká nám a něco jiného těm německým novinářům. Jinak se to vysvětlit nedá.

Erik Best je Američan, nemá důvod být neobjektivní a proti Drahošovi zaujatý...

J. Kombercová 25.1.2018 8:31

Re: Jde o to vrátit poměry do stavu,

Pan Best dle vlastních slov už je Čech jak poleno a proto je i zaujatý, jako každý Čech.

J. Schwarz 25.1.2018 13:34

Re: Jde o to vrátit poměry do stavu,

A Čech je zaujatý pro koho? Pro Drahoše nebo pro Zemana?

V. Hájková 25.1.2018 7:20

Vážený p. NEFF

dnes jste napsal svuj uvodník , kde se dá podepsat , každé vaše slovo . Smekám - pomyslný klobouk !

J. Schořík 25.1.2018 7:19

Mamlas na Hrad!

A sebepropagačního válečníka pusou Miloše na odpočinek!

P. Boublíková 25.1.2018 7:27

Re: Mamlas na Hrad!

Koukám, že jste již od rána nasadil těžký kalibr :-)

Mamlase volit nebudu, mám k tomu řadu důvodů. I bych se na 2. kolo vybodla - jsem ráda hlavně, že nepostoupil valchař ani eurohurvínků futrál - on ten Zeman by taky nebyl extra výhra.

Ale když všude čtu ty zoufalé protizemanovské lži - vezměte si jen tuto zatím kratičkou diskusi: Zeman dělá, co mu nařídí Moskva; Zeman se posmíval Schwarzenbergovi za jeho zdravotní stav - tak to tam jako kompenzaci Zemanovi hodím. Pánubohu poručeno :-)

J. Schořík 25.1.2018 7:44

Re: Mamlas na Hrad!

To přece říkáte už dlouho. Nic nového ;). Nemusíte to ani zduvodnovat..

M. Moravcová 25.1.2018 8:30

Re: Mamlas na Hrad!

však vy ty svoje bláboly tady tady vystavujete mnohokrát denně, dopřejte i druhým. Přece tady nejste domovníkem, nebo jo?

J. Schořík 25.1.2018 8:43

Re: Mamlas na Hrad!

Vy taky ne :). Už jste zvládla alespoň jeden názor? Si ještě počkáme viďte?

A paní Boublíková reagovala na mne, tak jsem odpověděl. Vás se nikdo na nic neptal :). Holt asi ta škola života..

J. Fridrich 25.1.2018 7:16

U nás to bude v pátek těžká volba.. Ještě

U nás to bude v pátek těžká volba.. Ještě nedávno jsem byl celkem zřetelně pro Drahoše, ale dnes už to tak jasné není. Patřím mezi racionálně uvažující lidi - a ti jednají u důležitých rozhodování dle HIERARCHIE HODNOT.. Tedy oddělit to PODSTATNÉ od NEPODSTATNÉHO.. Musíme vyhodnotit, zda bezpečnost naší země a jejich občanů - a zachování našeho způsobu života není tou hodnotou NEJVYŠŠÍ.

J. Schořík 25.1.2018 7:19

Re: U nás to bude v pátek těžká volba.. Ještě

Hodně levná manipulace :))

J. Nový 25.1.2018 7:52

Re: U nás to bude v pátek těžká volba.. Ještě

Ovšem tento váš komentář byste nenapsal, kdyby původní příspěvek vyzněl ve prospěch Drahoše, že?

Jak průhledné.... :-)))

J. Schořík 25.1.2018 8:01

Re: U nás to bude v pátek těžká volba.. Ještě

Ale nebyl ;). A pan Fridrich tady rádi ve prospěch Miloše dlouho. Uznejte ze teď přijít s příběhem o náhlém rozhodnutí trochu uráží čtenáře. .

I. Polák 25.1.2018 8:43

Re: U nás to bude v pátek těžká volba.. Ještě

Já jsem ten volič co zůstane doma - jsem na horách a bez voličského průkazu. Ale po úterý si myslím, že mamlas se nehodí ani k tomu kladení věnců - ten nedůstojný křivý škleb...

P. Klíma 25.1.2018 7:09

Astonova pomýlenost dosáhla dalšího vrcholu

Tvrzení, že Drahoš by si s muslimskou invazí poradil lépe, než pan prezident, to už je na Chocholouška.

Historie se opakuje:

Drahoš = Chamberlain; uhlazený, dobře vychovaný abstinent, neschopný

Zeman = Churchill; prostořeký kuřák doutníků a alkoholik, vítěz nad NĚMECKÝM nacismem

J. Schořík 25.1.2018 7:17

Re: Astonova pomýlenost dosáhla dalšího vrcholu

Zeman je jenom neurvalý a alkoholik. Tím veškerá podobnost končí.

Skutečně nechápu jak může tolik lidí tak hnusně urážet Churchilla.. Je to nechutné.

D. Habina 25.1.2018 7:29

Re: Astonova pomýlenost dosáhla dalšího vrcholu

Je to příznačné označovat prezidenta alkoholikem, když tato země vede ve spotřebě alkoholu a dle jisté definice je každý druhý alkoholik. No tak je zeman jako každý druhý :-))

J. Nový 25.1.2018 7:52

Re: Astonova pomýlenost dosáhla dalšího vrcholu

Hřebíček na hlavičku :-)

D. Habina 25.1.2018 8:08

Re: Astonova pomýlenost dosáhla dalšího vrcholu

Nevím opravdu z čeho se radujete. Nepochybuji o vašem vysokém IQ.

J. Schořík 25.1.2018 8:13

Re: Astonova pomýlenost dosáhla dalšího vrcholu

Pan Nový Vás podpořil :)). Se na něj za to nezlobte :))).

J. Schořík 25.1.2018 8:02

Re: Astonova pomýlenost dosáhla dalšího vrcholu

Šlo o podobnosti s Churchillem. Nerozumíte? Ze se ptám. .

D. Habina 25.1.2018 8:12

Re: Astonova pomýlenost dosáhla dalšího vrcholu

Dle mého názoru vám šlo hlavně označit Zemana alkoholikem. Churchilla fakt volit nebudu. ( Ostatně jen mezi námi, víte , že je Churchill už dávno po smrti ? :)

J. Schořík 25.1.2018 8:14

Re: Astonova pomýlenost dosáhla dalšího vrcholu

Když se Vám podaří přečíst znovu můj příspěvek, tak Vám třeba dojde, že jeho smyslem bylo upozornit na trvalé urážení Churchilla srovnáváním se Zemanem. Jediné co mají společného je právě ten chlast a jistá neurvalost..

D. Polanský 25.1.2018 7:09

Aston lobbuje za Drahoše

proč také ne, je to pražský kavárník. Takže volím Zemana, jsem totiž návštěvník brněnských vinoték a pivo si dávám venku na čerstvém vzduchu v Dřeváku v Bystrci, což je část Brna.

A. Reček 25.1.2018 7:12

Re: Aston lobbuje za Drahoše

U nás v Beskydech i v normálních hospodách není u chlapů Miloš přitažlivý.