Pátek 17. 5. 2024Aneta polojasno10 °C

Diskuse k článku

Zeman vydírá voliče

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1947
  • Poslední: 26.1. 2018 11:48
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
I. Polák 25.1.2018 10:00

Re: Koukám, že to zde dnes bude jak předchozí 2dny.

Tak stručně: vážení voliči, jdete si vybírat mezi špatným a ještě horším řešením.

Když já tam nepůjdu, bude alespoň menší to číslo:"tolik voličů mne volilo, co VY, jeden, mi do toho máte co kecat."

P. Kučera 25.1.2018 8:45

Smetelné politické hříchy M. Zemana 3. díl

- Na konferenci k 70. výročí osvobození Osvětimi Zeman prohlásil, že Peroutka, za okupace vězněný, napsal adorační článek věnovaný Adolfu Hitlerovi, který ovšem na uplynulé roky nikdo nenašel. Prezident se za svá slova nikdy neomluvil.

- Zeman soustavně ignoruje nejen nejrůznější zákazy (např. kouření), ale i zažité ústavní zvyklosti a ducha mnoha zákonů, na jejichž plnění při slavnostním slibu ve Vladislavském sále přísahal. Přitom např. stará demokracie ve V. Británii žádnou psanou ústavu nemá, všichni tamní politici se důsledně řídí "jen" (ne)ústavními zvyklostmi.

- Už jen třešničkami na tomto dortu je jeho chování při návštěvě britské královny, kdy na panovnici halekal už od dveří s nataženou rukou k podání, vůbec nevěda, že slušný muž vždy počká, až mu ruku podá třeba žena-uklízečka, natož královna (byl to takto vůbec reprezentant civilizované země?), nebo Zemanovy proslulé "virózy".

Dobrý den.

K. Potoček 25.1.2018 8:53

Re: Smetelné politické hříchy M. Zemana 3. díl

Nevím, ale když si přečtete článek "Dynamický život" (Přítomnost ze dne 26.4.1939 - autor F.Peroutka), tak nemusím hledat jiný článek vlevo dole, abych si udělal názor.

P. Kučera 25.1.2018 9:06

Re: Smetelné politické hříchy M. Zemana 3. díl

Pane Potočku, jistě. Vytrženo z kontextu se dá "dokázat" skoro cokoli, třeba že i Václav Havel byl vlastně obhájce bolševického režimu.

M. Prokop 25.1.2018 9:15

Re: Smetelné politické hříchy M. Zemana 3. díl

Hledat nemusíte, ale pochopíte (ten článek)?

C. Horák 25.1.2018 8:42

Kdyby byly v p....i ryby

"Kdyby nebylo tématu uprchlíků, Miloš Zeman by byl na veřejnosti zprofanovaná politická veličina...".

Jo jo, kdyby nebylo zásadních společenských themat, ke kterým se Zeman, na rozdíl od Drahoše, umí postavit jako chlap s jasným názorem, byl by figurou stejně trapnou jako Drahoš.

Pěkně jste mu to nandal, Astone, jen co je pravda.

J. Schořík 25.1.2018 8:44

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Sprostý lhář Horák dorazil! Vítejte!

Už máte připravenou nějakou další lež jako s tím Sedláčkem?

R. Sorge 25.1.2018 8:46

Re: Kdyby byly v p....i ryby

A Vy máte připravenou nějakou další lež jako včera s Junckerem ?

J. Schořík 25.1.2018 8:47

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Nemám. A máte pravdu zmýlil jsem se - nenašel jsem to, byl to je Tusk. Chápejte prosím že na sprostá hovada Vašeho typu nereaguji i když mají pravdu.

R. Sorge 25.1.2018 8:48

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Prolhané a demagogické hovado jste Vy.

J. Schořík 25.1.2018 8:50

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Mám Vám znovu nasdílet Vaše reakce na místní diskutérky? Skutečně po tom toužíte? Já nadávám výlučně paní Varadinkové..

R. Sorge 25.1.2018 8:53

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Nasdílejte znovu, lhal jste a bude zase lhát zase znovu.

Kdo tvrdí, že Palachův týden organizovalo SSM, je u mne zrůda.

Opět jste to Vy, kdo mne první urážlivě napadl, takže sprosté hovado jste Vy.

J. Schořík 25.1.2018 8:57

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Paní Blahová Vás nenapadla. To vy jste začal s blbkami a zrůdami a není jediná. Je mi úplně jedno že jste snad i byl na Palachově týdnu, jestli na tom stavíte své sebehodnocení, tak je to mimo.

R. Sorge 25.1.2018 9:01

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Zase lžete. Pokud Vám je jedno, jaké jsou fakta, tak se odlepte.

J. Schořík 25.1.2018 9:09

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Už jsem to tady jednou sdílel. Nebudu Vás znovu ponižovat..

R. Sorge 25.1.2018 9:14

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Blábol, akorát jste se znemožnil a pak jste jako obvykle "argumentoval", že je Vám to jedno.

Odlepte se, ubožáku.

J. Schořík 25.1.2018 9:22

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Nelepte se Vy, já Vás nechávám na pokoji. Dělejte to stejně a není problém.

R. Sorge 25.1.2018 9:27

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Se sprostými urážkami se lepíte Vy.

M. Prokop 25.1.2018 8:46

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Dneska mne pobavil Macek:

"Pustil jsem si na sebe kousek té první prezidentské debaty a tady je můj závěr:

Drahoš nepředvedl nic, proč by měl být prezidentem. Zeman předvedl vše, proč by jím být neměl."

Sedí jak Jandák na hrnec.

C. Horák 25.1.2018 8:49

Re: Kdyby byly v p....i ryby

V diskusi pod článkem "Fake news? Fake television!" máte odpověď, tak se laskavě obtěžujte, než ze sebe uděláte ještě většího vola, než v noci.

J. Schořík 25.1.2018 8:52

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Já to četl a Vaše výmluvy mne nezajímají. Dal jste do jedněch úvozovek pravý výrok pana Sedláčka a Vámi vymyšlené Zeman je č*rák. To není ironie. Jste prostě lhář..

Ale to nevadí, tohle je svobodná diskuse, jen aby bylo jasno..

C. Horák 25.1.2018 8:55

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Žádný pravý výrok v uvozovkách není, je to celé moje parafráze, blbečku.

J. Schořík 25.1.2018 8:58

Re: Kdyby byly v p....i ryby

První část je doslovný nadpis článku/rozhodvoru, který jste pod tím dokonce postoval. Sprostý lháři.. To je konstatace, nikoliv urážka..

J. Schořík 25.1.2018 9:01

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Pan Horák:

Tomáš Sedláček: "Přestaňme se vzájemně osočovat a pojďme se bavit rozumně. Zeman je č..ák".

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/chtelo-by-to-zklidnit-hormon-a-zacit-se-spolu-rozumne-bavit-rika-ekonom-sedlacek-o-rozdelene-zemi-42027?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

C. Horák 25.1.2018 9:04

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Není. To jste až takový blb, že nedokážete vzájemně porovnat dvě krátké věty? Ale ono je pro meritum sporu především zcela jedno, jestli parafráze obsahuje nebo neobsahuje část parafrázovaného výroku, dokonce lze říci, že to je pro parafrázi typické.

J. Schořík 25.1.2018 9:07

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Proto je tam na začátku napsáno "Tomáš Sedláček:". typická parafráze pane Horáku, skutečně..

C. Horák 25.1.2018 9:08

Re: Kdyby byly v p....i ryby

No a? Jak jinak by inteligenti Vašeho formátu měli poznat, koho parafrázuji?

J. Schořík 25.1.2018 9:11

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Třeba bez úvozovek u toho celého výroku.. Ale vysvětlujte si to jak chcete. Nasdílel jsem Váš text, třeba budu za blbce, třeba Vy za lháře. To zhodnotí ostatní..

C. Horák 25.1.2018 9:16

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Neumíte svoji sprostotu obhájit sám, tak bude Vaše smečka hlasovat?

Můžete si o správnosti parafráze myslet, co chcete, ale dost těžko najdete jakýkoli odkaz na pravidla českého pravopisu, který by Vám potvrdil, je jde o nepochybnou citaci.

J. Schořík 25.1.2018 9:21

Re: Kdyby byly v p....i ryby

Samozřejmě. Ale vypadá tak a nijak jste nenazančil, že jde o Vaši parafrázi. Nejde o žádnoumoji smečku. Prostě to rozhodnou čtenáři, každý sám pro sebe. pro mne jste lhář, já jsem pro Vás blb, nic zásadního se neděje.