Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Diskuse k článku

Výzva Sobotkovi

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 369
  • Poslední: 18.3. 2017 8:16
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
R. Neveselý 16.3.2017 16:25

Re: Žalobci a Babiš

Dokázat, že se něco nestalo, je trošičku problém. Co myslíte? :-)

S. Lazárek 16.3.2017 16:33

Re: Žalobci a Babiš

Tohle asi řeší u soudu dnes a denně a naštěstí ho nemusím řešit já. Jen by si Babiš mohl pořídit lepší účetní, která ví, co to je bez DPH a s DPH, myslím, že by mu hodně ulehčila lhaní.....:-)

R. Neveselý 16.3.2017 16:42

Re: Žalobci a Babiš

Že lže až se hory zelenaj - to je jistý. Ale dokazovat musí ten, co žaluje - to je taky jistý :-)

S. Lazárek 16.3.2017 17:53

Re: Žalobci a Babiš

Tak ať dokazuje.....:-)

M. Varadinková 16.3.2017 19:13

Re: Žalobci a Babiš

Ještě kdybyste tak tušil, jaký je rozdíl mezi DPH a daní z příjmu, že.

L. Kolman 16.3.2017 16:10

Re: Žalobci a Babiš

U vrcholných politiků to bývá trochu jinak. Tam se uplatňuje něco jako dobrý mrav nebo nemrav. Politici by měli být mravně bezúhonní. V uplatňování demokratických principů chceme dohánět Ameriku, tam když politika nařknou, že v osmé obecné v šatně osahával spolužačku, už si neškrtne.

V. Němec 16.3.2017 16:11

Re: Žalobci a Babiš

No a co když neosahává, ale osahává žalující?

V. Novák 16.3.2017 16:13

Re: Žalobci a Babiš

Když osahával spolužačku v osmé obecné, tak je pedofil, dostane se do veřejného seznamu a neškrtne si nejen jako politik, ale ani jako soused v lepší čtvrti...

Kdyby osahíval spokužáka, tak by se za něj postavila LGBT lobby, ale takhle... hnusák jeden...

J. Veselý 16.3.2017 16:13

Re: Žalobci a Babiš

Dobrej nápad! Zkuste to až vás finančák vyzve třeba k doložení nákladové položky ve firmě ... a už začněte šetřit na pokuty ...

J. Franke 16.3.2017 17:11

Re: Žalobci a Babiš

Tak tak... U FÚ presumpce neviny neplatí.

P. Bolec 16.3.2017 16:15

Re: Žalobci a Babiš

Chce to na ně vystrčit prostředníček, jako to udělal svého času Kalósek. Důvodem k běsnění jsou Babišovy preference. Je to hloupé a průhledné.

L. Kolman 16.3.2017 16:25

Re: Žalobci a Babiš

Taková je politika, v ní každý na každého něco hledá. Viz nedávno USA, též Holandsko, Francie a viz viz viz všichni ostatní.

K. Němec 16.3.2017 18:00

Re: Žalobci a Babiš

Jenomže to co píšete platí pro soud. Tady nejde o spravedlnost, ale o volební hlasy. Politikaření, to je ta činnost, kterou Kalousek a spol právě provádí.

O. Uživatel 16.3.2017 15:13

Uživatel požádal o vymazání
V. Novák 16.3.2017 16:10

Re: Jak vyhnat odborníky ze státní zprávy:

Dost děsivé.

Ale zaujalo mě toto "(Od loňského roku platí již mírnější zákon a Beránek by se stíhání bát nemusel – pozn. red.)" - neplatí, že zákon novější ruší zákon dřívější a že v takovém případě je třeba, aby soud (i státní zástupcová) postupoval podle mírnějšího, tedy obžalovanému příznivějšího zákona?

Čili nebyl postup státního zastupitelství vadný i formálně, nejen věcně?

L. Kolman 16.3.2017 14:49

Tak aspoň něco

Budeme mít první ženu-generála. Nevíte někdo, kde se dají najít ty fotografie nahých amerických vojaček? Kdyby to byly slušné kousky, že bych se přihlásil k americké námořní pěchotě. Možná bych to dotáhl až na First Sergeanta.

F. Doušek 16.3.2017 16:26

Re: Tak aspoň něco

Starce do výcvikáče neberou.

L. Kolman 16.3.2017 16:32

Re: Tak aspoň něco

Mladíku, zajímalo by mě, o kolik jste starší než já. A o kolik máte lepší fyzičku.

M. Berka 16.3.2017 14:49

Tak si nejdříve přečtu...

Jak slavně to CIA chytilo ty super ruské hackery, kteří uloupili ty data z toho Yahoo. Sice mi bylo trochu divné, že jeden je Američan z Ameriky a druhý Kazach z Kanady, ale budiž.. No a dneska koukám na ten sofistikovaný útok... :D :D :D A válím se smíchem...

------------

http://www.zive.cz/bleskovky/za-obrovskym-unikem-dat-z-yahoo-nejspise-stal-klasicky-phishing/sc-4-a-186690/default.aspx

L. Kolman 16.3.2017 14:25

Tak, a je to

Zvířata vyluftovaná, já taky, mozek okysličený, zas mi to bude do večera pálit jak za mlada. Někteří už se tady evidentně zavzdušňujete, chtělo by to také na čerství luft a plnými doušky zhluboka nasávat. Ale vzduch, protože mám podezření, že sice nasáváte, ale alkohol. A ještě pochybné kvality. Vylezte na ten luft, dobře vám radím, třeba se vám některé mozkové buňky ještě proberou. Aspoň trochu, abyste si mohli pokecat aspoň s Prokopem a Rysem.

R. Tesařík 16.3.2017 14:39

Re: Tak, a je to

Koukám, že vám na tom čerstvím luftě rozbřesklo v hlavě.

F. Šimek 16.3.2017 15:30

Re: Tak, a je to

jemu nemuselo, ale co jirirys a prokop ???

L. Kolman 16.3.2017 15:39

Re: Tak, a je to

Ti jedou na kyslíkový dluh. Nebo mají anaerobní mozky a kyslík nepotřebují.

P. Čech 16.3.2017 14:20

Poslanci ze sebe dělají osly.

Výzva Sobotkovi. Je pravdou, že PS může kohokoliv (zde Babiše a Sobotku) vyzývat k čemukoliv. Jen by mne zajímalo, jak bude svou výzvu prosazovat. K tomu totiž nemá žádnou pravomoc. Nená pravomoc k čemukoliv nutit ani ministra financí, ani Andreje Babiše. Vyzývat může. Nemá pravomoc jakkoliv úkolovat premiéra ani pana Sobotku. Opět, vyzývat může. Měsíc, dva i osm. Potom bude sněmovna jiná. Babiš ani Sobotka nemusí na sněmovní výzvy jakkoliv reagovat. Sněmovna na ně totiž nemá páky. Na Babiše páku má pouze premiér a na toho zase prezident (viz příslušné články ústavy). Jen bych chtěl vidět některého z poslanců, jak by rád oželel 1,2 milionu (odměny za 8 měsíců premiérování) jen pro to, že jej nějaký Kalousek či Bělobrádek ústy sněmovny k něčemu vyzývají. Hlavně se však divím tomu, jak se poslanci snadno nechají zneužít svými stranami a zejména Kalouskem k tomu, aby porušovali svůj ústavní, poslanecký slib a na půdě Poslanecké sněmovny místo toho co jim káže ústava, volně soutěžili proti hnutí ANO 2011 a jejímu předsedovi.

M. Moravcová 16.3.2017 14:47

Re: Poslanci ze sebe dělají osly.

pokud neuposlechnou výzvy, o něčem to vypovídá. Ano, zase je to někomu sympatické a někomu proti srsti. Ale i stokrát nic umořilo osla a já doufám, že voliči si to správně přeberou.

M. Berka 16.3.2017 14:53

Re: Poslanci ze sebe dělají osly.

Výzva : "p.Moravcová, vyskočte z okna..." Uposlechnete??? O čem to svědčí???

Vyhodit Babiše = konec vlády = Zeman jmenuje úřednickou vládu... Chce to někdo? Pokud má někdo na něco podeyření, má se obrátit na policii, pokud tak neučiní, jedná se o trestný čin. Půjdou poslanci bručet? Nabo podají podnět policii?

M. Moravcová 16.3.2017 14:58

Re: Poslanci ze sebe dělají osly.

ale, ale :-) tak poslanecká sněmovna a volení zástupci, to je snad něco jiného než já, že? Já se nikomu zpovídat nemusím, ani o to nikdo nestojí.

V. Fenzel 16.3.2017 15:30

Re: Poslanci ze sebe dělají osly.

A oni se posranci někomu zpovídají? Že by Kalous chodil za Dukou?

V. Novák 16.3.2017 16:15

Re: Poslanci ze sebe dělají osly.

To nejmíň! Na Kalouse nějaký farář nestačí.

P. Bolec 16.3.2017 15:54

Re: Poslanci ze sebe dělají osly.

Voliči vašeho typu jsou již rozhodnuti.

A. Trick 16.3.2017 14:14

Prý se málo připomínalo svržení cara

tak si jej připomeňme.

https://www.youtube.com/watch?v=VwMCj9XO8L8

Svržení cara a následné vyvraždění carské rodiny byl bestiální zločin. Čtyři carevice-krasavice byl výborný vývozní artikl pro evropské panovnické dvory. Car je měl včas provdat a Evropa by neválčila.