Úterý 21. 5. 2024Monika polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 800
  • Poslední: 9.11. 2017 17:10
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Varadinková 8.11.2017 17:55

Re: KSČM chce za toleranci vlády.

To já tvrdím pořád, že ideální by byla koalice s ODS. A nezazdilo se to Topolem, zazdívá se to permanentně Fialovou hloupostí. Potažmo hloupostí těch dalších (Stanjura, Udženija, Kupka...) Totální neschopové. Jedním dechem vykřikují, že s Babišem v žádném případě, a současně kňučí, že Babiš sestavuje menšinovou vládu, co prý si to ten zloduch dovoluje?

To jako fakt čekají, že takové jejich dětinské počínání voliči ocení? To je pro ně tak náročné uznat: toto je vítěz voleb, tak má právo vládnout, ale my se mu budeme snažit vnutit co nejvíc z našeho programu?

Usměvavý Babiš sbírá body každou svou promluvou na mikrofon, hloupá ukňučená ODS zase s každým vystoupením body ztrácí.

V. Klepetko 8.11.2017 18:26

Re: KSČM chce za toleranci vlády.

Je to jednoduché: kdo chce prosadit nějaké významné programové priority, tak musí vládu minimálně nějak tolerovat. Když nechce, tak dává prostor k licitaci jiným.

Bylo by ale velmi smutné, kdyby torzo sacanských požadavků musel nakonec protlačovat komunista. Mohlo by to být pro Sobotkovy pohrobky i fatální...

P. Bolec 8.11.2017 16:55

Andreji, hoď těm tzv. demokratům,....

do toho vidle a směřuj k předčasným volbám !

L. Kolman 8.11.2017 16:46

Do duše voliče nevidíš

A racionální uvažování u něj taky nehledej. Něco by chtěl, ale neví co. A nedá pokoj, dokud to nedostane. K Babišovi prý přešla třetina voličů ČSSD a čtvrtina těch, kdo posledně ještě volili komunisty. Také lidé žijící v místech s největší nezaměstnaností a sociálními problémy dali Babišovi a Okamurovi přednost před oběma levicovými stranami. Takže Babiš má v tom svém spolku od krajních pravičáků po krajní levičáky. Jsem zvědav, jak Babiš bude naplňovat představy těchto všech. I když svůj volební program měl dokonale vyvážený, každý si tam mohl najít to své. Jenže myslet není to samé, co dělat.

V. Hájková 8.11.2017 16:43

TO BY

jeden neřekl- co dokázal p. TOPOLÁNEK - svým vstupem do voleb rozvířit za URAGAN!! Čím ono to bude- vždyť zdejší ""INTELIGENCE"" se předhání v jeho urážkách, že je to hloupý - tupý TOPOL:-))))

NAJEDNOU - právě při jeho vstupu na scénu - určití právníci pochybují o nějakém dodržení zákonosti - ač není jediný, kdo tímto stylem kandiduje! Prostě nadcházející ""BABIŠTÁN""????

ZNOVU - pro zdejší slintaly doporučuji tento článek ! Bohužel mám obavu, zda jeho 3 odstavec o volbách pochopíte! Chce to číst pomalu a třeba 5X:-)))))

http://www.mvcr.cz/clanek/dotazy-a-odpovedi-k-prime-volbe-prezidenta.aspx

NENÍ O ČEM MLUVIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K. Němec 8.11.2017 17:01

Re: TO BY

A od kdy policajti vykládají zákony? Už zase k tomu nemáme příslušné soudy?

M. Varadinková 8.11.2017 16:24

Dalík o Topolánkovi

...Věděl jsem celou dobu, že je absolutní alibista, egoista a oportunista. Na druhou stranu jsem věřil v to dobro v něm, protože on je opravdu uvnitř dobrý člověk. Nakonec převážily ty první tři vlastnosti a on se takto nehezky zachoval i k jiným lidem. Myslel jsem, že náš vztah je nějak speciální. Jak se ale ukázalo, není. Takže mě zklamal, ale zase ne tolik, protože jsem ty pochybnosti už měl dřív....

http://neovlivni.cz/marek-dalik-topolanek-je-absolutni-alibista-a-egoista/

To by mne zajímalo, jestli Dalík někdy zazpívá ještě víc. V každém případě si myslím, že Topolánek je Dalíkem vydíratelný.

O. Uživatel 8.11.2017 16:30

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 8.11.2017 16:48

Re: Dalík o Topolánkovi

Kým je Zeman vydíratelný? A za co? Za to, jak objímal na Vysočině stromy?:-))))

Manipulovatelný je naopak málo, kdyby byl aspoň trochu víc manipulovatelný, choval by se určitě kultivovaněji a nevymýšlel by zbytečné provokace.

O. Uživatel 8.11.2017 16:56

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 8.11.2017 18:12

Re: Dalík o Topolánkovi

Netykat, hovado nevychované! A nelhat!

A. Trick 8.11.2017 16:50

Re: Dalík o Topolánkovi

Ekonomisto, zase ti přeskočilo?

O. Uživatel 8.11.2017 16:59

Uživatel požádal o vymazání
L. Novák 8.11.2017 16:33

Re: Dalík o Topolánkovi

Dalík má asi stejnou důvěryhodnost, jako bývalí pracovníci StB, kteří Babišovi svědčili u soudu, že s StB nespolupracoval. (Rozsudek nedávno zrušit Ústavní soud Slovenské republiky.)

A. Trick 8.11.2017 16:51

Re: Dalík o Topolánkovi

Záznamy těch nedůvěryhodných jsou důvěryhodné?

L. Novák 8.11.2017 16:57

Re: Dalík o Topolánkovi

Pro StB určitě ano.

O. Uživatel 8.11.2017 16:57

Uživatel požádal o vymazání
K. Němec 8.11.2017 17:06

Re: Dalík o Topolánkovi

Důvod toho soudu jsou ovšem ty dle vás nevěrohodné vlastní záznamy. Podle této logiky tedy k soudu nemělo dojít?

A. Trick 8.11.2017 17:18

Re: Dalík o Topolánkovi

Rys se s logikou ještě nepotkal.

L. Novák 8.11.2017 17:47

Re: Dalík o Topolánkovi

Rys to říká dobře, ale ty vůbec netušíš (už zase), o co jde...

O. Uživatel 8.11.2017 17:18

Uživatel požádal o vymazání
A. Trick 8.11.2017 17:08

Re: Dalík o Topolánkovi

Jak zde bylo již uvedeno. Převedení z kategorie agent do kategorie kandidát tajné spolupráce vysvětlíte jak?

O. Uživatel 8.11.2017 17:19

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 8.11.2017 16:51

Re: Dalík o Topolánkovi

To, že se nehezky zachoval k různým lidem (včetně svých voličů) je přece veřejně známá věc, na to nepotřebuju Dalíka. Ale Dalík by mohl prozradit, kdo ho poslal na to jednání o Pandurech. Nebo jak to bylo s tou toskánskou vilou, proč měli potřebu dodatečně vyrobit tu falešnou smlouvu.

V. Hájková 8.11.2017 16:19

L É P E

se postavička- ubožáka M. KOMÁRKA- popsat nedala!

http://www.reflex.cz/clanek/volby-prezidentske-volby-2018/83027/martin-komarek-se-zblaznil-z-topolankovy-kandidatury.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

To prostě - NEMÁ CHYBU:-))))))))))))))))))))))))))))))))))

L. Novák 8.11.2017 16:29

Re: L É P E

Jo, J.X.Doležal to napsal to pěkně. A taky to pěkně schytal od voličů ANOfertu. :-P

P. Bolec 8.11.2017 16:33

Re: L É P E

I narkoman, jako spojenec je dobrý !:-)))

O. Uživatel 8.11.2017 16:35

Uživatel požádal o vymazání
L. Novák 8.11.2017 16:37

Re: L É P E

No, já nehodnotím, jestli je J.X.Doležal narkoman nebo není, ale text, který napsal. A ten má hlavu a patu a přesně sedí na to, co si o mladém Komárkovi myslím i já podle toho, co jsem od něj slyšel a četl. Je to (a)morální zoufalec.

V. Hájková 8.11.2017 16:47

Re: L É P E

Díky- to jste napsal přesně!

V. Hájková 8.11.2017 16:53

Re: L É P E

Nevím, zda je tento novinář narkoman - a jak muže být zaměstnancem a psát - tak dobré články! Ale i kdyby si někdy šňupnul- stále je pro mě lepším člověkem, než slovenský OLIGARCHA - podvodník a FÍZL!