Středa 5. 6. 2024Dobroslav polojasno10 °C

Diskuse k článku

Špatná sezóna

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 859
  • Poslední: 14.7. 2014 1:13
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Váňa 13.7.2014 10:07

Re: ASI FLÁKNU NA HÁJKOVOU předběžné opatření

Vážená paní Hájková,

možná byste mohla přestat nadávat. Alespoň těm, kteří nenadávají Vám.

Nebo se neumíte ovládat?

Často si stěžujete, jak Vám ostatní nadávají a jak se jen BRÁNÍTE.

No, to jste mi to teda nandala! Věřím, že máte hned hezší neděli!

J. Jílek 13.7.2014 9:15

Re: ASI FLÁKNU NA HÁJKOVOU předběžné opatření

jen superdisident má právo se vymezovat vůči komunismu? A jak jste na to přišel?

V. Váňa 13.7.2014 10:16

Re: ASI FLÁKNU NA HÁJKOVOU předběžné opatření

Vážený pane Jílku, vůbec si nemyslím nic takového. Byla to pouze úvaha o intenzitě a urputnosti paní Hájkové.

Ať si pí Hájková ve své pomatenosti myslí co chce, nejsem a nikdy jsem nebyl komunista. Pravda, také jsem moc nebojoval.

A tak i tady na NP se držím zpátky, protože se domnívám, že je to správnější. Nikdy jsem pro své názory netrpěl, neb jsem si je nechával pro sebe. Nejsem žádný bojovník a nechci nic předstírat ani nyní. To bych považoval za něco pod svou důstojnost.

Jsem ale velmi překvapen, kolik lidí zde trpělo a bojovalo, ačkoli jsme se to o nich dověděli až když už to nikoho z nich nic nestálo. 

Ale teď by mě zajímalo, proč se jich zrovna Vy zastáváte. Z Vás jsem tento dojem nikdy neměl. Nebo jsem to vyhodnotil špatně?

O. Slavík 13.7.2014 8:04

Fotbaloví experti,nazdááár !

Latinská Amerika už nejedéééé .... Němci jsou jasní.Všechno je to naučil mnichovský Robben.

Jinak mi na tom MS chybí střelci jako byl pan Ferenc Puskas.To se občas musela i měnit břevna... tu-ááá.

P. Hofman 13.7.2014 8:07

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

Mně zase začíná chybět víc techniky, neb ta penalta včera nebyla a ten druhý gól padl po předešlém ofsajdu. Rozhodčí jsou zjevně v takovém stresu, že nestíhají.

O. Slavík 13.7.2014 8:13

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

Ta penalta byl dar Brazilcům. Ten zákrok byl na červenou !!!Jestřábí oko na ofsajdy ? To by zápas mohl trvat i několik dnů.

P. Hofman 13.7.2014 8:18

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

Já bych ofsajdy spíš pouštěl, ovšem ten faul byl před šestnáctkou a to může být pro hlavního v tom fofru problém. Taková chyba stojí za pár vteřin, neb může rozhodnout celý zápas.

O. Slavík 13.7.2014 8:21

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

Penalta je sfiňa ... to zase jo.

J. Jílek 13.7.2014 9:20

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

ofsajdy nelze měřit laserem s přesností na milimetry....a ten faul trval z předšestnáctky po pravé ruce ještě levou rukou minimálně na hranici šestnáctky. Rozhodčí, je otázka, zda vědomě, projevil cit

M. Ilsner 13.7.2014 10:09

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

Ta penalta nebyla.

F. Šimek 13.7.2014 8:09

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

Zravím tě. Já zase pamatuju na jednoho kopálistu, kterej uměl míčem trefit flašku na břevně. Jakejsi Přáda......Robbenovi- tomu by měli dát toho oskara.....:-)))))

O. Slavík 13.7.2014 8:15

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

Kousek níže ti hraje Ĺudo .... :-)

F. Šimek 13.7.2014 8:19

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

už sem to pustil......:-)

P. Hofman 13.7.2014 8:23

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

Robben je skvělej fotbalista, teď v Brazílii asi jeden z nejlepších, ale ty herecký etudy mně na nem se*ou.

O. Slavík 13.7.2014 8:34

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

Pan Robben je brilliant-ní technik, hraje to dobře i když to hraje. :-) :-) :-)

J. Slanina 13.7.2014 8:25

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

Jóóó,Láďa Přáda!!!

http://www.eurofotbal.cz/clanky/ladislav-prada-prochlastany-talent-171404/

F. Šimek 13.7.2014 8:31

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

čau Jirko.......přesně!

J. Slanina 13.7.2014 8:37

Re: Fotbaloví experti,nazdááár !

Pamatuji ho jako teenager, když hrál za náš klub. Pravda, nijak zvlášť dlouho.

M. Franková 13.7.2014 7:50

Pěkné nedělná ráno

přeji všem.

Ve fotbale bych to viděla také spíše na Němce. Mě však v tuto dobu více zajímá, zda konečně začnou růst houby-)))

V. Hajková 13.7.2014 8:01

Re: Pěkné nedělná ráno

Také  přeji  hezkou  neděli.

J. Boleslav 13.7.2014 8:44

Re: Pěkné nedělná ráno

S houbama to alespoň u nás vidím stále naprosto černě. Sucho jako na Sahaře.

J. Boleslav 13.7.2014 7:19

Chvála kapitalismu (5)

Kapitalismus k nám kromě záplavy bazénů přinesl daleko lepší věc, a to svobodu. Není nic důležitějšího a krásnějšího, než lidská svoboda. Dnes jedeme na Vysočinu za příbuznými, kteří za svobodou odešli v 68. do Německa a 20 let jsme je potom kvůli zas.raným bolševikům neviděli. Teď jezdí každý rok v létě na Vysočinu a není s tím nejmenší problém. Když si vzpomenu, že je kdysi bolševická prasata nepustila ani na pohřeb rodičů, otevírá se člověku stále kudla v kapse. A tyto komunistické zrůdy stále mezi námi chodí a tváří se, jako by se nechumelilo. Ať žije svoboda, demokracie a kapitalismus! Přeji krásné letní ráno přátelé.

P. Hofman 13.7.2014 7:30

Re: Chvála kapitalismu (5)

Pane Boleslave, nechci se pořád opakovat a může mi to být jedno, ale neměl jste tuto bitvu bojovat před pětadvaceti lety a ne teď, když už je dávno po všem?!

V. Hajková 13.7.2014 7:59

Re: Chvála kapitalismu (5)

Pan  Boleslav-  pokud  jste  si  nevšiml-  napsal  krásný  příspěvek.  Že  by  byl  bojový  jsem  si  nevšimla. Vy  prostě  bez  svého  ubohého  mentorování  nedáte  ani  ránu!   Čím  to  ale  je  , že  jen  připomínka  swinského  - komoušského  režimu  -  vás  provokuje  psát   tupé  kecy?  :-)))))

P. Hofman 13.7.2014 8:03

Re: Chvála kapitalismu (5)

Madam, už jsem si dávno všim, že ve Varech je zvláštní vzduch, který některým lidem neumožňuje porozumět psanému textu. Ale s tím už vy asi nic nenaděláte.

F. Šimek 13.7.2014 8:12

Re: Chvála kapitalismu (5)

.-))))

:-)))))

:-))))))

V. Hajková 13.7.2014 8:12

Re: Chvála kapitalismu (5)

Jen  to  neokecávejte-  jste  pěkný  křivák!

P. Hofman 13.7.2014 8:25

Re: Chvála kapitalismu (5)

Kdyby mne, madam, položili vedle vás, tak budu vypadat rovný jako laňka.

J. Jílek 13.7.2014 9:24

zase ty hrábě....

Autor: P. Hofman Datum: 12.7.2014 21:35

To je daleko složitější, ale zjednodušeně:

Tady na Psu vystupuje nějaký Karel Janyška. Nechci ho teď hodnotit, mám na něj svůj vlastní názor, ale spousta zdejších diskutérů si ho vyhodnotilo jako výsostného "hňupa". A tak si na něm nahání svou "karmu". Neb to se pak i SMÍ! U vztahu k cikánům (romům) je to stejné. Člověku dělá dobře, když může někam ukázat a tam stojí někdo, kdo je evidentně na první pohled v mnoha ohledech horší než já. To mnohé zahřeje.

F. Šimek 13.7.2014 8:00

Re: Chvála kapitalismu (5)

i já znám jednoho veeelikýho bojovníka za kapitalismus. Do r 89 vyřizoval v bance půjčky a multiservis. Navíc- řediteli říkal soudruhu a pádil po dálnici v Trabantu dokonce i 100fkou, na rekreaci ROH!

P. Hofman 13.7.2014 8:05

Re: Chvála kapitalismu (5)

Jo jo, ten za něj tak bojoval až najednou zjistil, že stojí na druhé straně. Prostě mistr!!!