Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Repete s nulovým výsledkem

Výsledek byl trapný, zcela trapný byl odborový předák Středula a jemu trapně oponoval ministerský předseda Fiala, když vysvětlil, že jeho vláda dělá všechno dobře a protesty že jsou nezodpovědné.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LN

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

L. Kolman , V. Zadák , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , J. Černý , P. Černý , D. Černý , A. Mohela , P. Spáčil , V. Čermák , I. Pávek , Z. Linda , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , O. Vorálek , V. Kuhaj , J. Novak , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Vlček , J. Sedláček , P. Brecík , I. Teren , K. Křivan , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , D. Laurencikova , M. Grundmann , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , V. Machálková, J. Krejčová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , ....

0 0
možnosti
VL

Já tento příspěvek nečtu a přeskakuji jej, ale tak mě napadlo, jsou tam stále tíž lidé, nebo se to mění? A co na tento seznam pan Rakušan, nebo ten seznam pochází přímo od něj?

0 0
možnosti
JV

Dnes jste mi opravdu promluvil z duŝe.

0 0
možnosti
FP

Pan Diviš níže uvádí notoricky známý citát:

Alexandr Solženicyn: „My víme, že lžou, oni vědí, že lžou. Oni vědí, že my víme, že lžou. My víme, že oni vědí, že my víme, že lžou, ale stejně lžou.“

Nesedí tohle jak ulité na současnou vládu?!

0 0
možnosti
Foto

Zaspal jste. Babiš už nevládne.

0 0
možnosti
JF

Že to říká několik vámi někde vyhledaných odborářů, je podobné, jak když některý z rusomilných forejtovců VYHLEDÁ nějakého amerického generála-profesora-novináře s protiamerickým, a prorusáckým postojem. Těm většinou píši, že Amerika-USA má 345 milionů obyvatel a velkou svobodu slova a názorů... A k té stávce :

"Česko má za sebou den protestů proti vládní politice. Do stávky během něj vstoupilo například 74 procent mateřských, základních, středních a vyšších odborných škol, odboráři ve Škodě Auto a dalších průmyslových podnicích, ale třeba také na Úřadu práce či na sociálce. Asi nejvýraznější byla stávka ve školství. „Konkrétně je to 7213 škol, které aktivně podpořily stávku tím, že jsou úplně zavřené, nebo omezily provoz. Je to největší stávka za 30 let,“ řekla místopředsedkyně školských odborů Markéta Seidlová. V pondělí demonstroval na Malostranském náměstí v Praze například Milan Arner, který učí na pražské konzervatoři i základní umělecké škole. Letos se dokonce dostal do finále soutěže o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos. Nejvýraznější mimoškolská stávka byla v mladoboleslavské Škodě Auto. „Budeme na tom hůř a hůř kvůli inflaci, kvůli cenám energie,“ řekl šéf zdejších odborů Jaroslav Povšík. Stávkovala i část zaměstnanců ostravské hutní společnosti Vítkovice Steel. Zastavili například výrobu, nenakládali kamiony."

Tak toto je REALITA. Sice bez vykřičníku, ale pravda.

0 0
možnosti
PD

Po době úplatků (ANO, ČSSD) dělníkům a kdekomu nastala doba šetření, to je prostá ekonomická zákonitost. Nemá každý tu "z prdele kliku", dostat se ke korytu v době celosvětového růstu. A nešetřit, ale rozhazovat.

0 0
možnosti
JF

Ale že byl Středula trapný, říkají jen ti trapáci, co jsou stále s neschopnou vládou pětikolky - oficiální vítězkou nejhůře vládnoucí vlády v celé Evropě... Má několik negativních rekordů - Dosáhla nejvyšší inflace 18 % mezi těmi vyspělejšími zeměmi Evropy, a nejvyšší inflaci má stále. Je u nás největší drahota, to zjistil po dvou letech i náš premiér, ve světě nazývaný Nutella. Jsou i dnes u nás markety, kde brambory stojí 30 korun za kilo, předražené je mnoho dalšího zboží.. Máme stále nejvyšší, 7 % základní úrokovou sazbu, a vláda oproti HLAVNÍMU PŘEDVOLEBNÍMU SLIBU, že nebude zvyšovat daně, tak je zvyšuje. A všechny její kroky nevedou k rozjezdu naší ekonomiky, ale naopak ji zaškrcují. Stejně tak spotřebu obyvatel... Nyní je to správně s tím, kdo je u nás TRAPNÝ...

0 0
možnosti
Foto

Uťal jste se pouze v tom, že ta obří inflace jde za vaším guru Babišem a jeho rozhazováním úplatků. A za jeho Michlem, který odmítal snižovat inflaci zvýšením úrokové sazby.

0 0
možnosti
Foto

Tak ne všichni v Evropě prodělali. Například Norsko v roce 2022 vydělalo na konfliktu na Ukrajině přibližně 334 miliard norských korun (cca 694 miliard korun českých).

Tento výpočet dodatečného zisku uvedl deník Dagens Naeringsliv.

Snížení a zastavení dodávek ruského plynu po začátku konfliktu na Ukrajině nafouklo cenu této suroviny, což Norsku umožnilo na dodávkách plynu dobře vydělat.

No a co, nezáviďme jim to, u nás zase podniky na výrobu svetrů vydělaly 625 miliard.

0 0
možnosti
JF

D. Mach 28.11.2023 10:23

Kolik náměstků bylo za Blbiše a kolik je za Fialy?

No, dá se to vyhledat přesně, ale za to mně oni ani nestojí. Ale podstatné je to, že zvětšili počet ministerstev, a na nich ZRUŠILI ODBORNÉ náměstky, a umožnili neomezený počet POLITICKÝCH NÁMĚSTKŮ. Rekord v jejich počtu byl - a myslím že i je 16 kousků, a myslím, že je měl minulý ministr školství. Toto vypadá jak vtip, ale není to vtip. Je to vaše vláda Petra Fialy, která začala šetřit letos 1. ledna tím, že si zvýšila platy. A nemálo....

0 0
možnosti
Foto

proč ten vůůůl skopeček /ods/ zase lže a žvaní?

0 0
možnosti
Foto

a ten jakob to je taky hovado!

0 0
možnosti
Foto

Apti Alaudinov, velitel speciálních jednotek Achmat, se domnívá, že letošní zima bude pro ukrajinskou armádu velmi náročná, protože ruské ozbrojené síly dokázaly nashromáždit dostatečné množství zbraní a munice, zatímco ukrajinské ozbrojené síly s tím mají problémy. Podle ukrajinských zajatců není situace v jejich jednotkách růžová. Nyní však kyjevský režim nemůže souhlasit s vyjednáváním, protože „majitel", který sedí za velkou louží, to Ukrajině neumožní.

Zahraniční zpravodajské služby uvádějí, že Rusko vyrábí asi 20 tis. dělostřeleckých granátů denně, kdežto evropští výrobci vyrábějí stejné množství měsíčně. V důsledku toho analytici připustili, že Západ prohrál závod o dodávky granátů pro dělostřelectvo na frontě. A to nejsou zohledněny možné dodávky ruské armádě z KLDR. Zasvěcení uvedli, že Severní Korea přidělila Rusku milion granátů, které se údajně již převážejí.

"Obyvatelům Ukrajiny je třeba říkat pravdu o situaci na frontě," řekl generál ukrajinských ozbrojených sil ve výslužbě Sergej Krivonos v televizi Prjamoj. Poté ironicky navrhl, aby Zelenskyj vyměnil člověka, který mu píše nepravdivé projevy o průběhu konfliktu.

0 0
možnosti
JU

J53a25n 96U68r28b71a57n

28. 11. 2023 22:07

Hele, ten Putin, jako že se to Rusko vrací - nemyslel von, že konečně táhnou domů z Ukrajiny?

0 0
možnosti
ZL

;-) Ó né, do Prahy.:-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz