Diskuse
Repete s nulovým výsledkem
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L47a59d54i27s52l49a89v 20N92o46v60á11k
Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:
L. Kolman , V. Zadák , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , J. Černý , P. Černý , D. Černý , A. Mohela , P. Spáčil , V. Čermák , I. Pávek , Z. Linda , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , O. Vorálek , V. Kuhaj , J. Novak , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Vlček , J. Sedláček , P. Brecík , I. Teren , K. Křivan , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , D. Laurencikova , M. Grundmann , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , V. Machálková, J. Krejčová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , ....
V98l14a83d28i62m55í69r 95L91o78u38l90a
Já tento příspěvek nečtu a přeskakuji jej, ale tak mě napadlo, jsou tam stále tíž lidé, nebo se to mění? A co na tento seznam pan Rakušan, nebo ten seznam pochází přímo od něj?
J42i48ř95í 73V35a36l33d50h13a47n49s
Dnes jste mi opravdu promluvil z duŝe.
F12r55a42n18t87a 13P13a54v33e35l96k35a
Pan Diviš níže uvádí notoricky známý citát:
Alexandr Solženicyn: „My víme, že lžou, oni vědí, že lžou. Oni vědí, že my víme, že lžou. My víme, že oni vědí, že my víme, že lžou, ale stejně lžou.“
Nesedí tohle jak ulité na současnou vládu?!
J15a76n15a 15V59á89c71l67a31v62í83k14o53v26á
Zaspal jste. Babiš už nevládne.
J84a66r23o20m96í60r 63F50r26i17d23r61i18c88h
Že to říká několik vámi někde vyhledaných odborářů, je podobné, jak když některý z rusomilných forejtovců VYHLEDÁ nějakého amerického generála-profesora-novináře s protiamerickým, a prorusáckým postojem. Těm většinou píši, že Amerika-USA má 345 milionů obyvatel a velkou svobodu slova a názorů... A k té stávce :
"Česko má za sebou den protestů proti vládní politice. Do stávky během něj vstoupilo například 74 procent mateřských, základních, středních a vyšších odborných škol, odboráři ve Škodě Auto a dalších průmyslových podnicích, ale třeba také na Úřadu práce či na sociálce. Asi nejvýraznější byla stávka ve školství. „Konkrétně je to 7213 škol, které aktivně podpořily stávku tím, že jsou úplně zavřené, nebo omezily provoz. Je to největší stávka za 30 let,“ řekla místopředsedkyně školských odborů Markéta Seidlová. V pondělí demonstroval na Malostranském náměstí v Praze například Milan Arner, který učí na pražské konzervatoři i základní umělecké škole. Letos se dokonce dostal do finále soutěže o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos. Nejvýraznější mimoškolská stávka byla v mladoboleslavské Škodě Auto. „Budeme na tom hůř a hůř kvůli inflaci, kvůli cenám energie,“ řekl šéf zdejších odborů Jaroslav Povšík. Stávkovala i část zaměstnanců ostravské hutní společnosti Vítkovice Steel. Zastavili například výrobu, nenakládali kamiony."
Tak toto je REALITA. Sice bez vykřičníku, ale pravda.
P82r66o17k50o70p 68D57i30v27i89š
Po době úplatků (ANO, ČSSD) dělníkům a kdekomu nastala doba šetření, to je prostá ekonomická zákonitost. Nemá každý tu "z prdele kliku", dostat se ke korytu v době celosvětového růstu. A nešetřit, ale rozhazovat.
J22a75r80o21m49í70r 37F64r70i27d46r41i23c37h
Ale že byl Středula trapný, říkají jen ti trapáci, co jsou stále s neschopnou vládou pětikolky - oficiální vítězkou nejhůře vládnoucí vlády v celé Evropě... Má několik negativních rekordů - Dosáhla nejvyšší inflace 18 % mezi těmi vyspělejšími zeměmi Evropy, a nejvyšší inflaci má stále. Je u nás největší drahota, to zjistil po dvou letech i náš premiér, ve světě nazývaný Nutella. Jsou i dnes u nás markety, kde brambory stojí 30 korun za kilo, předražené je mnoho dalšího zboží.. Máme stále nejvyšší, 7 % základní úrokovou sazbu, a vláda oproti HLAVNÍMU PŘEDVOLEBNÍMU SLIBU, že nebude zvyšovat daně, tak je zvyšuje. A všechny její kroky nevedou k rozjezdu naší ekonomiky, ale naopak ji zaškrcují. Stejně tak spotřebu obyvatel... Nyní je to správně s tím, kdo je u nás TRAPNÝ...
J46a70n63a 60V96á91c97l81a81v91í47k94o76v63á
Uťal jste se pouze v tom, že ta obří inflace jde za vaším guru Babišem a jeho rozhazováním úplatků. A za jeho Michlem, který odmítal snižovat inflaci zvýšením úrokové sazby.
L81i57b37o45r 94K29o83l83m81a39n
Tak ne všichni v Evropě prodělali. Například Norsko v roce 2022 vydělalo na konfliktu na Ukrajině přibližně 334 miliard norských korun (cca 694 miliard korun českých).
Tento výpočet dodatečného zisku uvedl deník Dagens Naeringsliv.
Snížení a zastavení dodávek ruského plynu po začátku konfliktu na Ukrajině nafouklo cenu této suroviny, což Norsku umožnilo na dodávkách plynu dobře vydělat.
No a co, nezáviďme jim to, u nás zase podniky na výrobu svetrů vydělaly 625 miliard.
J75a45r84o96m46í70r 38F51r53i78d13r98i14c95h
D. Mach 28.11.2023 10:23
Kolik náměstků bylo za Blbiše a kolik je za Fialy?
No, dá se to vyhledat přesně, ale za to mně oni ani nestojí. Ale podstatné je to, že zvětšili počet ministerstev, a na nich ZRUŠILI ODBORNÉ náměstky, a umožnili neomezený počet POLITICKÝCH NÁMĚSTKŮ. Rekord v jejich počtu byl - a myslím že i je 16 kousků, a myslím, že je měl minulý ministr školství. Toto vypadá jak vtip, ale není to vtip. Je to vaše vláda Petra Fialy, která začala šetřit letos 1. ledna tím, že si zvýšila platy. A nemálo....
M33i34l91a40n 92I88l72s53n93e73r
proč ten vůůůl skopeček /ods/ zase lže a žvaní
L83i61b17o11r 44K20o62l95m51a96n
Apti Alaudinov, velitel speciálních jednotek Achmat, se domnívá, že letošní zima bude pro ukrajinskou armádu velmi náročná, protože ruské ozbrojené síly dokázaly nashromáždit dostatečné množství zbraní a munice, zatímco ukrajinské ozbrojené síly s tím mají problémy. Podle ukrajinských zajatců není situace v jejich jednotkách růžová. Nyní však kyjevský režim nemůže souhlasit s vyjednáváním, protože „majitel", který sedí za velkou louží, to Ukrajině neumožní.
Zahraniční zpravodajské služby uvádějí, že Rusko vyrábí asi 20 tis. dělostřeleckých granátů denně, kdežto evropští výrobci vyrábějí stejné množství měsíčně. V důsledku toho analytici připustili, že Západ prohrál závod o dodávky granátů pro dělostřelectvo na frontě. A to nejsou zohledněny možné dodávky ruské armádě z KLDR. Zasvěcení uvedli, že Severní Korea přidělila Rusku milion granátů, které se údajně již převážejí.
"Obyvatelům Ukrajiny je třeba říkat pravdu o situaci na frontě," řekl generál ukrajinských ozbrojených sil ve výslužbě Sergej Krivonos v televizi Prjamoj. Poté ironicky navrhl, aby Zelenskyj vyměnil člověka, který mu píše nepravdivé projevy o průběhu konfliktu.
J59a82n 52U40r21b70a37n
Hele, ten Putin, jako že se to Rusko vrací - nemyslel von, že konečně táhnou domů z Ukrajiny?
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz
Ó né, do Prahy.