Sobota 11. 5. 2024Svatava polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 858
  • Poslední: 22.8. 2014 10:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
S. Lazárek 21.8.2014 21:02

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

Oni tam v té oblasti mají vesničané dlouhodobě málo jódu ve vodě, nemůžou za to.

S. Netzer 21.8.2014 21:10

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

http://www.chemgapedia.de/vsengine/media/vsc/de/ch/4/cm/pse/bilder/struma_bern1935.jpg?

M. Prokop 21.8.2014 21:13

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

Králíkovi se dává za uši hranou dlaně, ne kladivem.

J. Kombercová 21.8.2014 21:16

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

Ano, stačí jedna dobře mířená rána... a už nic neví. Kajan je vůl.

K. Janyška 21.8.2014 21:18

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

A vy jste pípa... Dzp.

K. Janyška 21.8.2014 21:17

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

Zabil jsem jich v životě snad stovky. Vím přesně, jak se to dělá, chcete-li poradit... Dzp.

S. Lazárek 21.8.2014 21:23

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

Králíka nejlíp zabijete, když mu přes drátěná dvířka budete vysvětlovat sřli a pak prudce zatřepete s králíkárnou a králící se tam působením olbřímích spontánních sil všichni pozabíjejí.. Dzp.

J. Kombercová 21.8.2014 21:30

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

Spíš bych to viděla na sebevraždu ze zoufalství.

J. Václavíková 21.8.2014 21:34

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

Vám se to vtipkuje, ale mě to zíra čeká v reálu!

S. Lazárek 21.8.2014 21:35

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

Tak si pozvěte kajana, stačí jedna lekce sřli uprostřed dvorku a pochcípaj Vám i slepice....:-)

J. Václavíková 21.8.2014 21:39

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

Kdepak, my to děláme humánně :-) A hlavně, nebratříčkovat se!

J. Kombercová 21.8.2014 21:37

Re: Nevidím rozdílu mezi psem a králíkem. Dzp.

Proto je chováme. Když holt jsme masožravci.

V. Hajková 21.8.2014 20:34

DOPORUČUJI

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/214411058040821/

V. Hajková 21.8.2014 20:25

Možná jsem naivní- ale

oni  se  možná   najdou  lidé  i  v  RUSKU-  kterým  ten  šílenec  v  Kremlu   poleze  brzo  krkem!     http://www.ceskenoviny.cz/svet/ukrajina/zpravy/rusti-podnikatele-podepsali-vyzvu-k-reseni-ukrajinske-krize/1114464

J. Láníček 21.8.2014 21:01

Re: Možná jsem naivní- ale

Hájková, vyjte to asi špatně pochopila. Oni se nedohodli, že by se všichni Rusové na Ukrajině měli pozabíjet, leč vyzvali všechny vlády, že by se měli mírovou cestou dohodnout. Nebo se z vás stala mírová holubice?

S. Lazárek 21.8.2014 21:04

Re: Možná jsem naivní- ale

Tak lampiónovej průvod na oslavu výročí sovětské nezištné a bratrské pomoci už asi skončil, čest Láňo.

J. Láníček 21.8.2014 21:11

Re: Možná jsem naivní- ale

Tak co se tady dnes odehrálo? Slanina na mě práskl, že jsem osobně pozval vojska spřátelených zemí v roce 1968, vystupoval jako korunní svědek v procesu s Horákovou a byl velitelem zásahu na Národní třídě při sametovce?

S. Lazárek 21.8.2014 21:13

Re: Možná jsem naivní- ale

Pičus jste sice řádnej, ale takovej zase ne....:-)

M. Prokop 21.8.2014 21:31

Re: Možná jsem naivní- ale

Nejspíš by i rád, ale z jeho vrátnice to nešlo. :-P

P. Hofman 21.8.2014 19:25

Okupace Čech a Moravy

...začala už v roce 1938 našim potupným složením zbraní Němcům a odevzdáním své země nepříteli, jako by to byl bezcenný kus starého ošacení, a trvala až do roku 1989, s krátkou dobou k nadechnutí mezi roky 1945-1948, kterou jsme tragicky nevyužili, ba naopak vyplnili vlastními zločiny. V roce 1968 už byl národ natolik mravně zdevastován, že se sice ještě zmohl na lidové nenásilné protesty v ulicích, ale naši mocní opět na celé čáře zklamali a vedli nás opět do otroctví. A my jsem zase až tak moc neprotestovali a velmi rychle sklapli patky. Proto rok 1989 vyzněl tak planě, neheroicky, neb jsme se o něj prakticky vůbec nezasloužili a do ulic jsme vyšli až když už všude okolo bylo hotovo.

To se nám v budoucnu vymstí, neb národ nesebevědomý, který si neváží své vlasti, své svobody, o ni bude znova a znova připraven.

J. Veselý 21.8.2014 20:07

Re: Okupace Čech a Moravy

Ano bohužel...

J. Kombercová 21.8.2014 20:10

Re: Okupace Čech a Moravy

Abyste si nemyslel, že Vás nikdo nečte... nevím, co k tomu napsat, když je to v podstatě celé pravda.

P. Hofman 21.8.2014 20:28

Re: Okupace Čech a Moravy

Já netrpím komplexem méněcennosti. Přesto je příjemné, když vím, že určitým lidem mám co říct.

M. Prokop 21.8.2014 21:16

Re: Okupace Čech a Moravy

Ne však celá pravda a nic, než pravda, jak zní ona přísaha.

V. Hajková 21.8.2014 20:21

Re: Okupace Čech a Moravy

Zní  mně  tento  váš  příspěvek  -  jako  dnešní  vystoupení  skvělého  p. D. Kroupy!

P. Hofman 21.8.2014 20:31

Re: Okupace Čech a Moravy

Pan Kroupa je jeden z mála českých polistopadových politiků, kterých si vážím. Pokud vám moje slova zní podobně, jako jeho, tak je to pro mne velmi příjemné. Nicméně jsem to tady psal (ne doslova) už včera.

J. Matuška 21.8.2014 20:24

Re: Okupace Čech a Moravy

Pane Hofmane, prezident Beneš prohlásil, že národ na jatka nepovede. Jsem mu za to vděčný. Dneska hovořit v pohodlném křesle o tom, že jsme měli bojovat, sami bez Anglie a Francie? To je velké hrdinství.

Ano, nedokážeme to, co např. Poláci, když Varšava povstala s holýma rukama proti Němcům. Že ale nejsme národem zbabělců dokázali vojáci, kteří bojovali v legiích, ale i za R/U. Stejně tak můžeme být hrdí na naše letce a zahraniční vojáky jak na západě tak i na východě. Není důvod, abychom postrádali sebevědomí a prováděli oblíbené sebemrskačství, které nemá nikde na světě obdoby.

Stačí se podívat na mapu. Jako nevelký slovanský národ jsme přežili zaklínění mezi germány, český stát existuje víc jak 1000 let. Źijeme ve svobodné zemi. Ve volbách občané mají šanci si vybrat ty politiky, na které mohou být hrdí. Kolik lidí zůstává doma? Máme takovou vládu, jakou si volíme... Bunga bunga!

J. Veselý 21.8.2014 20:27

Re: Okupace Čech a Moravy

Dobrá levá , pane .......

J. Veselý 21.8.2014 20:38

Re: Okupace Čech a Moravy

Jo a nejsem Benešovi vděčný, dovedl na jatka bez boje a moźnosti se bránit dost lidí ...

P. Hofman 21.8.2014 20:43

Re: Okupace Čech a Moravy

Není potřeba vést národ na jatka, ale naservírovat ho nepříteli na stříbrném tácu je slabošství.

Já nezpochybňuji bezesporu záslužné až hrdinské činy některých Čechů, nicméně národ jako takový byl jeho vládci v moderních dějinách vždy zrazen a ponechán sám sobě bez možnosti se bránit. Co nám byly v osmašedesátém platné protesty v ulicích, když mocní nás zradili v Moskvě už pár dnů po okupaci, armáda zůstala připosraná sedět v kasárnách a policie pár měsíců po srpnu začala mlátit na ulicích vlastní lidi.

To se odrazí v povaze lidí. Jako staří lidé mají svůj život vytesán ve svých tvářích, tak i národy mají svou historii stejně vytesanou v hlavách.

Ano, máte ale pravdu. My přežijeme všechno. Nás mráz jen tak nezničí. Jako tu kopřivu. Kopřivy si ale nikdo do vázy v salónu nedá!!!

S. Netzer 21.8.2014 20:41

Re: Okupace Čech a Moravy

A my, Češi nežijící už léta v Česku, jsme byli na Vás tak hrdí. Asi je v nás víc patriotismu, než v domácích. Byly to ještě předinternetové doby, a bažili jsme po každé, byť sebemenší zprávičce.

Když teď ale vidím, jaká hovada jsou na internetových diskusích, tak si říkám, jak naivní jsme tenkrát byli.