Pátek 7. 6. 2024Iveta, Slavoj polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 858
  • Poslední: 22.8. 2014 10:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Franke 21.8.2014 9:24

Co to melete, anonyme?

Tuto reakci jsem nepochopil. Asi jsem Vašeho rozhledu zdaleka nedosáhl. Musím se hodně učit.

V. Hajková 21.8.2014 9:12

Re: Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Veliké  díky- za  Váš  užasný   vzpomínkový   přispěvek!

J. Slanina 21.8.2014 9:12

Re: Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Jó, byla to prdel, když jsem 19.srpna co by vojín odjel z Brna na černo domů, a ráno mne z rádio probudila střelba z Václaváku. Nezapomenu na tu cestu vlakem, obzvláště na blanenské tunely. Před každým rusáci na lokomotivu, po jednom rusákovi u každých dveří, za tunelem spadli a před dalším znovu. Tak to šlo u všech deseti.

To byla ještě pohodička. 23.srpna mně i mým kamarádům už v kasárnách lítaly kuličky nad hlavou. Proto mám ty rusáky tak strašně "rád".

M. Franková 21.8.2014 9:14

Re: Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

U mě v tom srpnu také vznikla "láska" na celý život.

V. Hajková 21.8.2014 9:17

Re: Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Takových   je  nás   asi  hodně!  :-))))))))))))

F. Doušek 21.8.2014 9:26

Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

22. srpna jsem měl nástup na chmel. Takže 21. srpna jsem cestoval ranním rychlíkem z Plzně do Prahy a pak dále do Č.L. Ve vlaku jsem poslouchal tranzistorák, kde byla první hlášení rozhlasu. V Praze jsme dojeli na železniční most a tam nás zastavili asi na dvě hodiny. Nakonec jsem skončil na Václaváku ve vřavě tanků najíždějících do lidí. Sestru na Můstku tank minul asi o 30 cm.

Perlička na závěr - po 10-té hodině vylezl z jednoho domu Na Příkopech rozespalý chlápek v županu, a ptal se lidí, co se to tam točí za film. Na to nikdy nezapomenu.

M. Prokop 21.8.2014 9:35

Re: Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Já byl s rodiči v Tatrách a ten den jsme zrovna šli na Kriváň.

Taktéž nikdy nezapomenu, hlavně na to, co následovalo a kolik lidí a jak rychle začalo kolaborovat s okupanty.

J. Slanina 21.8.2014 8:57

Rusko: genealogie obra

http://www.revuepolitika.cz/clanky/357/rusko-genealogie-obra

Schválně, tipněte si. Dočte ho milka, lžidimitrij a Šoustal do konce?

V. Hajková 21.8.2014 9:10

Re: Rusko: genealogie obra

Tento   naprosto  dokonalý  článek  znám-  bohužel   patrně  jen  málo kdo  si  jej  dokáže  pozorně  přečíst!   NAPROSTO  SKVĚLÉ

S. Ševeček 21.8.2014 8:55

"Barack Obama má smůlu"

Další nevinnej?

M. Prokop 21.8.2014 8:57

Re: "Barack Obama má smůlu"

Vinnej jinak.

J. Slanina 21.8.2014 8:59

Re: "Barack Obama má smůlu"

A co ty, Kosmo? Už ti všichni ti tebou prásknutí dle křesťanských zásad odpustili? Kolem tebe ale musí být hromada chleba.

S. Ševeček 21.8.2014 9:01

Re: "Barack Obama má smůlu"

Divím se, kde berete tu drzost - jako usvědčený pedofil - exhibovat na Síti.

(k "věci" nemáte nic, úchyle?)

S. Netzer 21.8.2014 9:09

Re: "Barack Obama má smůlu"

Tak tohle jste opravdu přehnal, estébáku.

S. Ševeček 21.8.2014 9:12

Re: "Barack Obama má smůlu"

Zdravím, německá matrace. Jak dneska ráno /pokud vůbec/ - przněna na pejska?

J. Slanina 21.8.2014 9:21

Re: "Barack Obama má smůlu"

Kurwa, ty zasranej prasáku, to se opravdu nenašel ještě nikdo, kdo by ti tvou hnusnou smradlavou držku nerozflákal?

S. Ševeček 21.8.2014 9:22

Re: "Barack Obama má smůlu"

Hle, bojovník za svobodu!

S. Ševeček 21.8.2014 9:23

Re: "Barack Obama má smůlu"

A demokrat.

J. Jílek 21.8.2014 9:31

Re: "Barack Obama má smůlu"

....pravil práskač StB

J. Slanina 21.8.2014 9:17

Re: "Barack Obama má smůlu"

Zvyk, železná košile. Když už tihle sviňáci nic kloudného neměli, vždycky si něco vymysleli.

J. Jílek 21.8.2014 9:09

Re: "Barack Obama má smůlu"

měl byste držet hubu, agente....zvlášť dnes

V. Hajková 21.8.2014 9:16

Re: "Barack Obama má smůlu"

Svou   adresu   patrně  neposkytnete-  že  dobytku-   aby  vám  slušný  chlap  mohl  dojít  rozbít  vaši  sprostou  tlamu?

S. Netzer 21.8.2014 9:22

Re: "Barack Obama má smůlu"

Rozbít hubu nestačí.

V tomto případě pomůže jen http://www.louven-shop.de/images/product_images/popup_images/147/Schopf_RatziaPellets.jpg.

S. Netzer 21.8.2014 9:01

Re: "Barack Obama má smůlu"

:-)))

Kosmonaut má hroší kůži.

P. Gabriel st. 21.8.2014 8:49

Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

"se prokázala bezmoc civilizovaného světa vůči rozkladu civilizačních hodnot ve stále rostoucím počtu států ovládaných islámem."

Tedy na vás, který sám přispíváte svým dílem k rozkladu některých civilizačních hodnot, a to ne v islámském světě, ale zde v centru civilizované EU ( vyfouknutí a následný prodej MF z dosahu FDM). On totiž ten rozklad civilizačních hodnot primárně probíhá zde v demokratickém euroatlantickém světě. Což primárně poškozuje především euroatlantickou civilizaci vnitřně i z hlediska vnější věrohodnosti. V tom je hlavní problém. Islámský svět totiž dosud historicky k euroatlantickým civilizačním hodnotám nedospěl. Zatím má ty své islámské. A je smutné, že euroatlantickým politickým lídrům, jejich erudici, praxi a duševním schopnostem uniká, že probíhá stále silnější střet obou civilizací a ta euroatlantická svou hloupostí pozvolna prohrává, protože ustupuje od svých hodnot a je nejednotná. Copak USA i EU nepodporovali hloupě islámské jaro, aniž viděli, že je to faktický nástup internacionálního islamismu k moci? Výsledek? Egypt si nakonec musel pomoci sám, Lybie je v otevřené válce, Tunis ve skryté a v Sýrii se nám zrodil chalífát. Jak je možné, že Evropané, kteří za chalífát po tisících bojují a jsou vyzbrojováni z EU nebyli spolu se svými dodavateli a podporovateli z EU a USA postaveni mimo zákon a možno-li potrestáni?!...

M. Franková 21.8.2014 8:56

Re: Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

Jó, kšeft je přeci kšeft

P. Gabriel st. 21.8.2014 9:01

Re: Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

To platilo ze strany určitých finančních kruhů v USA a některých evropských zemích již za Hitlera po celou válku!

M. Franková 21.8.2014 9:07

Re: Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

Tak tak. A to je počátek i konec všech prů+erů.

M. Prokop 21.8.2014 8:59

Re: Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

Stran "arabského jara", podpora nebyla příliš silná, místy žádná, a hlavně, co by byla alternativa?

J. Jílek 21.8.2014 9:13

Re: Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

co vy o tom víte? http://1url.cz/ajBN

V. Hajková 21.8.2014 8:44

DĚKUJI

VŠEM-  kdo  jste  mě  podpořili  k  tomu  blábolení  p. HLOSTY  o  kapitalismu  v  Rusku!