Čtvrtek 23. 5. 2024Vladimír polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 858
  • Poslední: 22.8. 2014 10:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
O. Uživatel 21.8.2014 14:07

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 21.8.2014 14:12

Re: Tak toto už je vyhrožování přes míru

Začínáte odprostředka. Tomu Krymu něco předcházelo, že?

To je stejné, jako kdybyste napsal, že druhou světovou válku zavinila Británie vyhlášením války Hitlerovi.

O. Uživatel 21.8.2014 14:16

Uživatel požádal o vymazání
J. Kombercová 21.8.2014 14:12

Re: Tak toto už je vyhrožování přes míru

Anexe Krymu, to byla jen další kapka.

E. Heusinger 21.8.2014 13:57

Když si v Kyjevě

vrabci na střeše cvrlikali, že je na čase Rusko z Krymu vypakovat (bez ohledu na dlouholetou smlouvu) a nasadit tam Američany, tak Rusko rozpoutalo studenou válku.

Když naše milá Madlenka prohlásila, že na Sibiři je velké bohatství, takže by to neměl ovládat jenom jeden stát, tak Rusko rozpoutalo studenou válku.

Když američtí prezidenti slibovali, že NATO se nebude rozšiřovat, tak Rusové rozpoutali studenou válku.

Když američtí prezidenti slibovali, že v nových zemích NATO nebudou americké základny, tak Rusko rozpoutalo studenou válku.

J. Boleslav 21.8.2014 14:02

Re: Když si v Kyjevě

Jo jo, v 68. sem rusáci taky vtrhli, protože tady byly americké tanky. Posléze se ukázalo, že šlo o natáčení filmu "Most u Remagenu" v Davli. A tak to s těmi zmetky je pořád dokola.

O. Uživatel 21.8.2014 14:11

Uživatel požádal o vymazání
J. Láníček 21.8.2014 13:28

Tak prý v tom Fergusonu

odbouchli dalšího černocha. Údajně ty policajty ohrožoval nožem. Co by se tak asi stalo, kdyby je ohrožovali železnými tyčemi a dělali si z nich ohýnky? To by akorát tatatata ... a už by ležel kopec černochů v krvi. A tak to ma byt, tak je to spravne.

J. Láníček 21.8.2014 13:31

Re: Tak prý v tom Fergusonu

Tupohlave Slátanino, odcházím, další tvé duševní zvratky zbytečné! Aspoň co se mé osoby týče.

V. Hajková 21.8.2014 13:33

Re: Tak prý v tom Fergusonu

No  hurá-   ty  vaše  zvratky  smrdí  až  přes  monitor   :-)))))))))))))))))))))))

J. Slanina 21.8.2014 13:44

Re: Tak prý v tom Fergusonu

Prima, nezapomeň se osprchovat. Smrdíš jak rusákovy laptě.

V. Hajková 21.8.2014 13:51

Re: Tak prý v tom Fergusonu

Asi  tak  nějak  :-))))

M. Varadinková 21.8.2014 13:41

Re: Tak prý v tom Fergusonu

Ano, Janukovič měl právo i povinnost proti násilným majdanistům zakročit úplně stejně, jako americká policie proti demonstrantům ve Fergusonu.

A Američani i jejich poskoci (jako třeba Schwarzenberg) neměli právo mu vyhrožovat a okřikovat ho. A podporou násilného převratu způsobit dnešní chaos na Ukrajině. Ten chaos totiž plyne v prvé řadě z toho, že stát je tam zcela nefunkční a místo policie tam zavedli samozvanou ozbrojenou pravosektornickou domobranu, která začala terorizovat obyvatelstvo (v prvé řadě "moskaly", ale báli se jich přece i volyňští Češi). Vše ostatní už je jen řetězec následků.

S. Netzer 21.8.2014 13:52

Re: Tak prý v tom Fergusonu

Vy, náno jezeďácká, budete určovat, kdo je v právu.

M. Varadinková 21.8.2014 13:57

Re: Tak prý v tom Fergusonu

Já mám stejný metr na všechny, ať je to americká policie nebo ukrajinská, američtí násilní demonstranti nebo ukrajinští.

Vy máte dvojí metr a dovedete jen urážet. Ještě nikdy z Vás nic kloudného nevypadlo, jen hloupé štěky jako tento poslední.

V. Hajková 21.8.2014 14:02

Re: Tak prý v tom Fergusonu

Vy  máte  kulové-   ve  vás  je  jen   nenávist-  k  USA-   a  jste  jen  ubohá  proruská  swině!

M. Varadinková 21.8.2014 14:22

Re: Tak prý v tom Fergusonu

To Vám ta slušnost moc dlouho nevydržela, že?

Já nejsem Vy. To Vy jste plná primitivní nenávisti a sprostoty.

Já k USA necítím nenávist, ale mám obavy z jisté nezodpovědné části jejich politické reprezentace, která doufám bude smetena samotnými Američany dříve, než se jí podaří zničit celý svět.

Ani k (dnešnímu) Rusku necítím nenávist, protože vidím, že ono dnes není tím, kdo útočí a kdo vede svět k válce.

Vy to nevidíte, protože jste zaslepená a hloupá, neschopná odolávat propagandě.

J. Slanina 21.8.2014 14:50

Re: "...doufám bude smetena samotnými Američany dříve,"

Jasně, Američani si půjčí Auroru a vystřelí.

Prokristapána, Bože, ty to přece musíš vidět a nic neučiníš.

V. Hajková 21.8.2014 13:57

Re: Tak prý v tom Fergusonu

Svatá  prostoto-  to  jsou  opět  bláboly :-))))   K  jakému  násilí  došlo  na  Majdanu  v  prních  dnech-  kdy  proti   vládě  Janukoviče  přišli  protestovat  studenti  kyjevských  univerzit   a  tisíce  dalších  mladých  lidí,  které  dal   tento  parchant  zmasakrovat   v  prosinci  BERKUTEM a  pře  300  z  nich   zatknout???

V. Hajková 21.8.2014 13:59

Re: Tak prý v tom Fergusonu

DOKÁŽETE  MNĚ  TO   VYSVĚTLIT??

V. Hajková 21.8.2014 14:05

Re: Tak prý v tom Fergusonu

TĚŽKO   SE  REAGUJE    NA  FAKTA  VY   NÁNO  - PITOMÁ  CO?????

F. Šimek 21.8.2014 13:25

Kominík (to ještě nebyl ani vyučenej) Jamyška v r 68

honil po Vrbnu s klackem v ruce ráfek od kola....dneska je  "pravičák" -kterej "prej" založil ODS. Přitom nikdy nebyl ODS členem! O 68 ví dokonce víc než já. Taková blbost-mě bylo tehdá 22! Takovejch, který si v 68 ve vaně pouštěli kačenky je tady daleko víc. Dneska jsou "pravičáci" -kdežto já sem podle nich bolševik. Jen tak dál.....:-(

L. Křivan 21.8.2014 12:57

Prý není místo pro islamisty, píše Aston.

Mýlí se. V pekle je místa dost.

O. Uživatel 21.8.2014 13:43

Uživatel požádal o vymazání
P. Pokorný 21.8.2014 12:26

Včera jste se divili (slabé slovo), proč zmiňuji velvyslance

USA minulého a budoucího. A hledali jste za tím Bůh ví co. Podívejte se na výslech Topolánka, dejte si to do souvislostí a prosím, zamyslete se. Je to na iDNES dobře popsáno. Pak se podívejte, co má za úkol další velvyslanec USA. Nenadávejte mi, stačí se podívat, porovnat a skuteně pan Neff, pokud se tváří jako seriózní novinář, by toto měl umět přečíst a porovnat. Nic víc. Jsou ty USA tak čistí a křišťáloví, jak nám někteří přesvědčení v zář USA namlouvají.

O. Uživatel 21.8.2014 12:43

Uživatel požádal o vymazání
K. Drobková 21.8.2014 12:56

Re: Včera jste se divili (slabé slovo), proč zmiňuji velvyslance

Nebylo by spíše vhodnější kdybyste mluvil ( psal ) jenom sám, za sebe ?

Kdopak pařátovi něco namlouvá ?

J. Kombercová 21.8.2014 13:03

Re: Včera jste se divili (slabé slovo), proč zmiňuji velvyslance

Že by "hlasy"? :)

J. Slanina 21.8.2014 13:04

Re: Včera jste se divili (slabé slovo), proč zmiňuji velvyslance

To máte jednoduché. Jelikož má schízu jak z praku, kydá tady za oba.

J. Matuška 21.8.2014 13:05

Re: Včera jste se divili (slabé slovo), proč zmiňuji velvyslance

Paní Drobková, včera jsem Vám poslal příspěvek, v kterém jsem zapochyboval, že většina obyčejných Sbů se vyrovnala se ztrátou Kosova a dokonce je ráda. S napětím jsem čekal na odpověď, ale kde nic tu nic. Že by opět jednou hra na mrtvého broučka? Přitom jste Vaše trvrzení málem  garantovala svou hlavou. Rovněž jsem položil otázku, jestli ecistuje dohoda, v které Srbové uznávají Kosovo jako stát.

J. Láníček 21.8.2014 13:21

Re: Včera jste se divili (slabé slovo), proč zmiňuji velvyslance

Jako obvykle. Blbové, kteří nic neví a tudíž k ničemu neumí zaujmout věcné stanovisko, dělají blba z Pokorného. Slanina, Rys, ještě chybí Hájková. A jejich věrné podporovatelky Václavíková a Kombercová.