Středa 29. 5. 2024Maxmilián, Maxim polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 605
  • Poslední: 21.4. 2018 11:09
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Spáčil 20.4.2018 6:58

Kontrolní otázky.

Co už se podařilo Fialovi splnit z volebního programu ODS?

A jakou šanci má z opozice něco z programu splnit? (:-))

P. Čech 20.4.2018 7:05

Re: Kontrolní otázky.

Kdo je to dnes, ta "opozice"?

V. Hájková 20.4.2018 7:19

Re: Kontrolní otázky.

Neustále kvičíte - jednu a tu samou otázku! Samozřejmě, že NIC! KOALICE BUREŠ+ KOMOUŠI + polonácek OKAMURA- vše smetou ze stolu!

A tak to zustane- i kdyby jim šla ČSSD- dělat stafáž demokratičnosti !!!!!!!!

I. Schlägel 20.4.2018 7:36

Re: Kontrolní otázky.

Z logiky věci nic. A logika je to, oč tu běží.

P. Kmoníček 20.4.2018 7:37

Re: Kontrolní otázky.

Spáčile, on ani nemá možnost svůj program naplňovat, ale zeptám se Vaším stylem. Kolik už postavilo ANO km dálnic za dobu svého skoro pětiletého ministrování v resortu dopravy? Jsem zvědavý co odpovíte, ale hlavně to nesvádějte na Kalouska nebo dokonce na někoho jiného. Děkuji za konkrétní odpověď.

P. Spáčil 20.4.2018 8:10

Re: Kontrolní otázky.

Pane Kmoníčku, a kolik km dálnic mělo ANO ve svém programu?

A že nemá možnost Fiala svůj program naplňovat, je asi jeho problém, ne?

P. Kmoníček 20.4.2018 16:55

Re: Kontrolní otázky.

Odpověď pana Spáčila!

M. Klas 20.4.2018 7:49

Re: Kontrolní otázky.

A co by prosadili ve vládě, kde by je řídil Capo di tutti capi - jako šéf firmy?

V. Hájková 20.4.2018 6:29

Pane jo

to dnes opět bude - urážek p. NEFFA za jeho pravdivý uvodník! Otevřela to jako obvykle v tyto dny ZNAČKA KOTAS!

Takže přeci jenom se našel jeden žvanil z ČSSD- a NOVINKY už národu dnes píší, že SOCANI dostanou MV :-))))

R. Langer 20.4.2018 6:32

Re: Pane jo

A když se ukáže, že pravdu měl pan Kotas, tak napíšete co? Nic, že?

V. Hájková 20.4.2018 6:39

Re: Pane jo

Mužete mně napsat v čem nemá pravdu pan NEFF? Prosím ale KONKRÉTNĚ- pokud tomu to slovu rozumíte! Předem děkuji

V. Hájková 20.4.2018 6:53

Re: Pane jo

JAKO VŽDY- p. Langer dělá na moji otázku mrtvého brouka!

P. Khail 20.4.2018 7:15

Re: Pane jo

Nemůžete chtít odpověď od ideologa, má jasno a neodchyluje se. Hezký den :-)

V. Hájková 20.4.2018 7:20

Re: Pane jo

Děkuji- i Vám přeji hezký den

F. Havala 20.4.2018 7:29

Re: Pane jo

Diskutovat s blbcem znamená, že jsi blbec taky.

J. Fridrich 20.4.2018 6:28

Vyděrači vyhráli - to není dobrý signál do

Vyděrači vyhráli - to není dobrý signál do budoucnosti..

Se socdemákama již nejednat, klidně jednat s SPD. Návrh Zemana jednat s Okamurou je v pohodě - není to ideální, ale je to řešení, určitě je lepší jak ti proradní socdemáci. A ty další pidistraničky si mohou poštěkávat mimo hru..

Socani sprostě lhali hned po minulém pátečním jednání - Hamáček řekl, že ANO nedalo na stůl žádný kompromisní návrh - ve skutečnosti jim Babiš nabídl neuvěřitelných 5 ministrů a to i ministerstvo spravedlnosti a práce a sociálních věcí k plnění jejich programu..

J. Holíček 20.4.2018 6:25

Oprava.

Nikoli " tři aféry, které si vyžadovaly jasné stanovisko" nýbrž tři nejasné kauzy, vyžadující pečlivé prověření bez zbrklého řešení.

V. Hájková 20.4.2018 6:35

Re: Oprava.

Soudruhu Holíčku - mužete mně vysvětlit , proč od soboty sedí mezinárodní komise, která má vyšetřit plyn. utok v DUMĚ- na zadcích v Damašku a RUSÁCI ji nechtějí do tohoto města pustit?

M. Těhanová 20.4.2018 6:40

Re: Oprava.

Vy jste s nimi mluvila, že to víte?

V. Hájková 20.4.2018 6:50

Re: Oprava.

Co to je za otázku ?? Proč bych s něma měla mluvit! O tomto faktu píší všechna světová media! Jste normální?????

V. Hájková 20.4.2018 7:10

Re: Oprava.

A další mrtvý brouk, že paní TĚHANOVÁ :-))))))))))))))))))))

F. Havala 20.4.2018 7:31

Re: Oprava.

Vy jste v přechodu, nebo duševně méně čilá?

J. Holíček 20.4.2018 10:07

Re: Oprava.

Soudruhu Hájku (když se vám líbí tohle oslovení), už jsem vám jednou říkal, že NP není celej můj život, jako ve vašem případě. Baví mě sice číst tu a tam vaše vzrušené výkřiky (sice mě nijak neobohacuji, ale přesto dávají oprávněně pocit, že normální jsem já), ale nejsem tu uvázán jak viditelný pes u boudy.

Moc se tedy, soudruhu Hájku, omlouvám, že jsem hned nepřiběhl a nepanáčkoval.

Na vaši otázku poctivě odpovídám, že nevím. Rusáci sice tvrdí, že okolí místa je zaminované, ale věřte jim, lžou jako Trempík, Džounstn a Májová dohromady. Na vašem místě bych nevěřil nikomu a ani bych se tím příliš nevzrušoval. Ono to nějak dopadne.

Hezký pátek - a ať se víkend vydaří!

R. Langer 20.4.2018 6:22

Aha,

tak už je to "agent" Zeman. No, ještě bude asi hodně veselo. Ale nevím nevím, kdo se bude smát nakonec.

P. Rajman 20.4.2018 5:35

Hra na zdrženou se ČSSD i ANO hodí do kraámu

ČSSD budí zdání státotvornosti a ANO si může dělat co chce. Zeman zase nemusí dělat doma nic, jen se paktovat se svými mandarínskými soudruhy.

V. Kotas 20.4.2018 5:33

Nevím, co budeš dělat Astone ty + všichni další

pisálkové a mluvící hlavy, až bude mít Babiš po volbách ( možná předčasných ), takovou podporu, jako má Orbán. Pudete si hodit mašli ?

V. Kotas 20.4.2018 5:35

Re: Nevím, co budeš dělat Astone ty + všichni další

Nebo snad do té doby vyměníte voliče ?

P. Rajman 20.4.2018 5:36

Re: Nevím, co budeš dělat Astone ty + všichni další

Kotasi Ty si evidentně bez Babiše už neumíš život představit. Aby sis ji nakonec nehodil sám závisláku.

P. Rajman 20.4.2018 5:40

Re: Nevím, co budeš dělat Astone ty + všichni další

To až se ukáže, což ty nikdy nepochopíš, že ten tvůj mandarín je jen nafouklá dotační bublina.

V. Kotas 20.4.2018 6:02

Re: Nevím, co budeš dělat Astone ty + všichni další

Babiše jsem nevolil a dovedu si představit jiného premiéra, Jen se žádná osoba vhodná zatím neobjevila. A jenom konstatuji situaci. " Tradiční strany " prošustrovaly co mohly a Bartoš není vhodný kandidát na premiéra.

R. Langer 20.4.2018 6:29

Re: Nevím, co budeš dělat Astone ty + všichni další

Kdepak, spíš si ti tupí novináři pořád nedokážou predstavit, jak přesně tímhle přístupem serou čím dál tím víc lidí, a potom se hrozně "diví" že to nezabralo. Tak se holt budou "divit" znova, pořád dokola.