Středa 15. 5. 2024Žofie polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 630
  • Poslední: 27.2. 2019 23:17
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Franke 27.2.2019 15:09

Re: Tak to je něco: Do eurovoleb kandiduje i Okamura.

Hodit hlas SPD může jen ****. Nebo taky *****.

Pár se tu tím i chlubilo. Mimochodem, asi mě tímto donutíte zvednout zadek a hodit to někomu přijatelnějšímu.

V. Kotas 27.2.2019 15:14

Re: Tak to je něco: Do eurovoleb kandiduje i Okamura.

Koho nám jmenovitě doporučíš, při té nabídce ?

M. Prokop 27.2.2019 15:18

Re: Tak to je něco: Do eurovoleb kandiduje i Okamura.

Bude jen problém toho někoho najít, alespoň pro mne.

Stran SPD souhlas.

H. Omar 27.2.2019 15:09

Re: Tak to je něco: Do eurovoleb kandiduje i Okamura.

Chcete-li být v prd...

J. Franke 27.2.2019 15:06

Re: Tak to je něco: Do eurovoleb kandiduje i Okamura.

Pokud by mandát odmítl, na jeho místo do EU by šel náhradník a Okamura by v Parlamentu zůstal...

J. Havelka 27.2.2019 15:09

Re: Tak to je něco: Do eurovoleb kandiduje i Okamura.

Takhle se má tapecírovat, pane Venci, aby to mělo hlavu a patu!

V. Čermák 27.2.2019 15:13

Re: Tak to je něco: Do eurovoleb kandiduje i Okamura.

Správně. A teď už stačí něco konkrétního k věci.....

J. Venc 27.2.2019 15:40

Re: Tak to je něco: Do eurovoleb kandiduje i Okamura.

Si koledujete o přidání na seznam!

:-)

F. Doušek 27.2.2019 15:38

Re: Tak to je něco: Do eurovoleb kandiduje i Okamura.

David odešel z ČSSD poté, co propadl ve volbách, vyhodili ho ze dvou léčeben a teď se znovu cpe do politiky přes SPD?

J. Schořík 27.2.2019 15:47

Re: Tak to je něco: Do eurovoleb kandiduje i Okamura.

Zemanův člověk..

J. Havelka 27.2.2019 15:50

Re: Tak to je něco: Do eurovoleb kandiduje i Okamura.

K těm sr..se může přidat zase je sr..a to mám dobrou náladu neb jsem dal 11x černou Jáchymku. To není žena povětrná menšinoidní, ale sjezdovka na Klínovci.,

J. Franke 27.2.2019 15:03

Ufff...

Vyplnil jsem formulář ESTA, jsem zvědav, jestli mi to schválí, jinak mě naštvou a za Doníkem nepoletím!!!

J. Franke 27.2.2019 15:04

Re: Ufff...

Koukám vedle, že už má jiného kámoše... To je tedy síla! A za chvíli si potyká s Burešem. Sodoma!

V. Hájková 27.2.2019 14:59

Co k tomu říci???

ŽE POUZE 57 - PORUŠENÍ?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/57-skutku-kterymi-zeman-porusil-ustavu-senatori-pokrocili-v-zalobe-na-prezidenta-66708?seq-no=3&dop-ab-variant=&source=clanky-home

I. Kellner 27.2.2019 15:02

Re: Co k tomu říci???

Kdo si hraje, nezlobí.

V. Hájková 27.2.2019 15:05

Re: Co k tomu říci???

A co tato státní PRASÁRNA ??

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/skandal-ve-statnim-systemu-urady-ve-velkem-potvrzuji-pravost-falesnych-dokumentu-66955?utm_source=Seznamzpravy_static&utm_medium=Nejsledovanejsi_sidebar&utm_campaign=variantaC&utm_content=5&autoplay=1

Kam se na ČESKO - hrabe BALKÁN

V. Kotas 27.2.2019 15:16

Re: Co k tomu říci???

No, kdo to zde v prvních letech po r.1989 zaváděl ?

V. Hájková 27.2.2019 15:27

Re: Co k tomu říci???

??????????????????????????? CO TO PLÁCÁTE

P. Novák 27.2.2019 15:43

Re: Co k tomu říci???

Čemu se divíte? Kotasovina, jak má být...

V. Kotas 27.2.2019 16:13

Re: Co k tomu říci???

No, tak kdopak ?

E. Derat 27.2.2019 14:58

Tak nyní jsem se opravdu začal bát.

Paní Václavíková mi totiž osvětlila, že demokracie socánků spočívá v tom, že když ústavní soud zruší jejich společný nedemokratický a retroaktivní návrh o zdanění restitucí, tak to socánci hrdě přijmou. Z toho tedy plyne, že komouši v tom případě protože nejsou demokrati, se z verdiktem ústavního soudu nesmíří, a vyzbrojí opět LM. Vypadá to opravdu zle.

J. Jelínek 27.2.2019 15:02

Re: Tak nyní jsem se opravdu začal bát.

Zatím dobrý, Evžene, zatím dobrý. Ještě nenazrála doba, ale ten kvér vyndejte ze sklepa a dejte ho někam na suché místo. Aby vás soudruch zbrojní náčelník LM v Ten Den nezpucoval na dvě doby.

J. Jelínek 27.2.2019 15:06

Re: Tak nyní jsem se opravdu začal bát.

Samozřejmě - soudruh výzbrojní náčelník...

E. Derat 27.2.2019 15:10

Re: Tak nyní jsem se opravdu začal bát.

Fuj to se mi odoufklo, už jsem začal dělat rozborku a zborku svého SA 58 s promaštěním. Měl byste tedy nějak usměrnit vaší ideovou souputkyni Václavíkou, aby mezi nás kované milicionáře nevnášela paniku, a obzvláště v době Vítězného února. Buď připraven !

K. Janyška 27.2.2019 14:54

Podívejme se na potvory z IVK... Dzp.

http://www.protiproud.cz/politika/4293-spojene-staty-imperium-se-rozpina-az-k-vybuchu-prohry-prohry-prohry-dalsi-valecna-pole-tohle-nemuzeme-vydrzet-bude-trump-bojovat-s-venezuelou-proc-podporuje-saudy-uniky-unavuji-marna-snaha-pochopit.htm

J. Kanioková 27.2.2019 16:21

Jak potvory z IVK...?

Protiproud nemá už žádný vztah s IVK, navíc ten článek je reakcí na Buchananův článek -

Na Caracas a Teherán! - https://buchanan.org/blog/on-to-caracas-and-tehran-136490

M. Pivoda 27.2.2019 14:54

Babiš chce řídit stát jako firmu. Začíná proto marketingem

A proto také tvrdí, že hnutí ANO je pro kohokoliv. Jinými slovy, Andrej říká: Řekněte mi (pomocí našeho marketingového průzkumu) co byste si vlastně přáli, a já to pro vás zařídím. Cokoliv. Ať je to politicky napravo, či nalevo, ať je četné nebo nečestné. Jsem totiž dostatečně bezcharakterní, abych pro vás udělal cokoliv, co mne udrží u moci. Chápu i český stát jako svoji další firmu.

Jenže proč v Babišových stopách následuji i Lidovci? Jak jinak totiž interpretovat tuto část dnešního úvodníku?

"... Za největší chybu z doby nedávno minulé pokládají podporu projektu EET. Slovy byli proti, nicméně ve vládě pro to zvedli ruku. Podle Marka Výborného je to připravilo o tři až čtyři procenta. To by byl ten pokles z 9,9 % z voleb roku 2012 na 6,3 % z roku 2016. ..."

Marketing je nástrojem řízení byznysu. Politika byla ale koncipována jinak: jako zastupování občanů učitého specifického přesvědčení.

V. Čermák 27.2.2019 15:24

Re: Babiš chce řídit stát jako firmu. Začíná proto marketingem

To, že Babiš, který sám nepotřebuje už nic, si zjišťuje, co potřebují občané, a říkejte tomu klidně posměšně marketing, je v Pořádku. A že se, né všechno, jak tvrdíte vy, ale jen něco z toho snaží pro občany udělat je také v pořádku. Vláda by tu totiž měla být především pro občany. A bezcharakterností to může nazývat jenom nepřející hlupák. A jestli je to Politicky nalevo, nebo napravo zajímá také jen hlupáka. Toš tak, pane Pivodo....

M. Pivoda 27.2.2019 16:46

Pro V. Čermáka 376 kg

Bezcharakternost znamená přísahat doživotně věrnost Komunistické straně a následně činit pravý opak.

Dobrý podnikatel začíná vždy od marketingu, aby jeho firma vydržela dlouho.

J. Matuška 27.2.2019 14:52

Bradáčovou prý PL nezajímají,

ale k tomu, co jsme napsali, se musela vyjádřit. Navíc lživě

Vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová lživě osočila ParlamentníListy.cz. V reakci pro server ceska-justice.cz použila dávno vyvrácenou lež, že Ministerstvo vnitra označilo PL za dezinformační web. Tento mediální výmysl dávno vyvrátilo přímo vnitro.

ParlamentníListy.cz

J. Matuška 27.2.2019 14:54

Re: Bradáčovou prý PL nezajímají,

http://jdem.cz/eu5sg6