Středa 29. 5. 2024Maxmilián, Maxim polojasno10 °C

Diskuse k článku

Pražané rozhodnou o Zamini

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 719
  • Poslední: 6.9. 2018 10:23
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Matuška 5.9.2018 9:17

Re: Myslím, že ne Poche,

ČSSD skončila ve volbách na 6. místě, volilo ji cca 7% lidí, poslanců má 15! Vedení strany získalo pět ministerstev. Podílí se na koaliční vládě. Sociální demokraté mohou děkovat Hamáčkovi, Zimolovi a dalším, že to tak skoulely. Čeho chtějí dosáhnout Netolický, Štěch, Dienstbier, Poche? Rozbít vládu v době zmatků po celém světě? Nenávist proti Miloši Zemanovi, Babišovi jim zatemňuje mozek. Bunga bunga!

H. Omar 5.9.2018 9:21

Re: Myslím, že ne Poche,

No pokud by byl vždy jen současný "zmatek" tak by to bylo celkem v pohodě. Vaše hrůza z rozbití vlády vám zatemňuje mozek.

J. Matuška 5.9.2018 9:34

Re: Myslím, že ne Poche,

Vždycky jsem se snažil o to, abych svým jednáním především prospěl ČR. Stranické zájmy vidím na druhém místě...

H. Omar 5.9.2018 11:03

Re: Myslím, že ne Poche,

:)))))

J. Schořík 5.9.2018 9:22

Re: Myslím, že ne Poche,

Vladni angazma je vysledkem zejmena prace Hamacka a Pocheho. Pak ho za odmenu podrazil Zeman a nasledne i Babis ;).

V. Hájková 5.9.2018 8:48

BUĎME RÁDI

že BABIŠ- BUREŠ - dnes jede za p. MERKEL do Berlína! Skvělý článek !

http://forum24.cz/budme-radi-ze-jede-babis-za-merkelovou-nemecko-je-pro-cr-nejdulezitejsi-spojenec/

V. Kotas 5.9.2018 9:33

Re: BUĎME RÁDI

Fórum si dej za klobouk a netahej ho sem.

J. Schwarz 5.9.2018 8:43

všichni tihle monopolisti

můžou dojet na cenzuru a "politickou korektnost", kdy většina nespokojených přejde na jinou platformu která je nebude vychovávat ani poslouchat idioty typu Čulíka či Cempera.

K. Janyška 5.9.2018 8:39

Poche je kandidátem EU a tak musí držet slovo, drží.

A Hamáček také. Stejně jako kdysi Khárl.

A Google ? Jen technická pomůcka... Dzp.

H. Omar 5.9.2018 8:57

Re: Poche je kandidátem EU a tak musí držet slovo, drží.

Ona Eu kandiduje? Kdy a kde? :)

A šikovná pomůcka.

K. Janyška 5.9.2018 9:04

Re: Poche je kandidátem EU a tak musí držet slovo, drží.

Irelevantní otázka. Její politické superstruktury černých a rudých, tedy rudočerných, se snaží mít na rozhodujících místech své lidi. To je logické... Dzp.

H. Omar 5.9.2018 9:08

Re: Poche je kandidátem EU a tak musí držet slovo, drží.

Netušil jsem, že jsou tak úžasně jednotní. Nejedná se spíše o touhu hledat nepřítele?

A. Alda 5.9.2018 8:38

Myslíte si, že se staneme podobni společenskému hmyzu?

Přímý přenos myšlenek a jejích síťové propojení... to mne docela děsí.

J. Jelínek 5.9.2018 8:44

Re: Myslíte si, že se staneme podobni společenskému hmyzu?

Nebojte, něco takového je stejná chiméra jako umělá "inteligence".

F. Kusák 5.9.2018 8:58

Re: Myslíte si, že se staneme podobni společenskému hmyzu?

Chiméra ne chiméra, to stejně nikdo neví, tak proč se tím trápit. Já, když na mě přijde splín, poslechnu si nějaký pěkný klasický jazz nebo jdu do galerie a vnímám krásné obrazy, třeba i moderní (u mě se ale moderna obecně zastavila v období mezi válkami) a říkám si, tak jako je to v té reklamě: "tady je svět ještě v pořádku". Ale moderní doba mě taky fascinuje. Jediné, co mě štve, je lidská zloba a nenávist.

M. Moravcová 5.9.2018 8:24

Chodící časované bomby

Útočník s nožem z Amsterdamu: Nedovolím ponižovat islám.

Všichni muslimští připrchlíci jsou časované bomby. Ještě jsem nikdy nikde nečetla, že by nějaký muslim protestoval proti těmto útokům, případně uspořádal demonstraci za toleranci a lásku ke všem náboženstvím a všem lidem. I nevěřícím.

J. Fialová 5.9.2018 9:03

Re: Chodící časované bomby

Ale jo. Poté, kdy v Londýně na mostě jeden autem rozšmelcoval několik chodců, obletěly svět záběry z "demonstrace", na které několik muslimských žen proti tomu protestuje, v rukou držely plakátky s obrazem mostu. Akorát že organizátoři je vybavili obrázky úplně jiného mostu :)

M. Moravcová 5.9.2018 8:19

ČSSD a

jejich Poche s napoleonským komplexem jsou v klinické smrti. Dobře jim tak.

V. Hájková 5.9.2018 8:21

Re: ČSSD a

Svatá prostoto!!! :-))))

M. Moravcová 5.9.2018 8:25

Re: ČSSD a

Už jste dnes blila?

P. Spáčil 5.9.2018 8:35

Re: ČSSD a

Zatím jen zvracela. (:-))

V. Hájková 5.9.2018 8:17

A JEMINE -

opět na tapetě p. POCHE a ČSSD - která špatně odhadla co ji přinese skutečnost , že vleze do KOALICE s agentem ŠtB a trestně stíhaným premierem BABIŠEM - BUREŠEM!

Škoda p. NEFF , že ani slovem nezmíníte, že by BUREŠ - který zprvu nic proti POCHEMU nenamítal svou vládu nemohl nikdy sestavit! Problém nastal až když nenávistný stařec na hradě - odmítl p. POCHE jmenovat a to vše jen proto , že jej nevolil za prezidenta a navíc voličum ČSSD doporučil volbu p. DRAHOŠE! Bohužel p. HAMÁČEK se naivně domníval , že fízl, kterému podpořil vznik vlády podle dohody jeho kandidáty podrží!

To co dnes mele proti Pochemu opilec z hradu jsou jen zástupné žvásty - které se i zde od zdejší smečky žvanilu a voliču Zemana- dnes a denně mužeme dočíst:-)))))

A přitom jsem přesvědčena, že nikdo z nich si skutečná vyjádření a názory p. POCHE - nikdy nenamáhali přečíst ! Toto není moje obhajoba p. POCHE tento člověk ani ČSSD není mým šálkem čaje a to ani náhodou - to je jen nesouhlas , že si dnes fízl BUREŠ s proruským prezidentem dělají z naši USTAVY TRHACÍ KALENDÁŘ. Zde máte skutečné názory p. POCHEHO

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=480071&sznu=KdJoYDIlJVKIGMbv

J. Schwarz 5.9.2018 8:45

Re: A JEMINE -

Á, V. Hájková coby další z pilných studentek Gutha Jarkovského a srdnatá bojovnoce proti nenávisti...

V. Hájková 5.9.2018 8:49

Re: A JEMINE -

A co tam máte k obsahu příspěvku - mimo vaše zbytečné slinty , co jste napsal???

F. Navrátil 5.9.2018 8:55

Re: A JEMINE -

Koalice sociální demokracie v Agrofertem není nic jiného, než pokus zastavit pád volebních preferencí a odchod této strany do nebytí. Bez koalice by pás pokračoval a možná i rychlejším tempem. Sociální demokracie se totiž zbavila svých voličů, nové nezískala a veškerá jejich činnost spočívá v osnování intrik různých frakcí. Na Titaniku se perou o to, kdo bude vlastnit klíče od bufetu.

J. Švarda 5.9.2018 9:16

Re: A JEMINE -

Nesmyslné fanatické útoky proti Babišovi dál prohlubují kolaps ČSSD a přípravu likvidace,.

J. Franke 5.9.2018 8:13

Dobré ráno z prosluněné Istrie

Nejde o Pocheho, ale o dodržování smluv. Jsem nesmírně rád, že ODS měla tolik rozumu a nedala se do holportu s tou estébáckou špínou, jinak by dopadla stejně jako socánci, kteří slouží Babišovi coby hajzlpapír.

V. Hájková 5.9.2018 8:20

Re: Dobré ráno z prosluněné Istrie

Vážený pane FRANKE- než jsem napsala svuj sáhodlouhý příspěvek - tak jste vy 2 větami napsal téměř totéž! DĚKUJI a přeji také dobré ráno z prosliněných K. Varu

V. Hájková 5.9.2018 8:22

Re: Dobré ráno z prosluněné Istrie

omluva - z prosluněných :-)))))))))

S. Donát 5.9.2018 9:09

Re: Dobré ráno z prosluněné Istrie

Kouzlo nechtěného :-D

J. Kombercová 5.9.2018 8:20

Re: Dobré ráno z prosluněné Istrie

Jj.

I když Babišovci jsou jiného názoru. ODS není státotvorná!