17.4.2024 | Svátek má Rudolf


Diskuse k článku

Politická maturita

Málokdo se stane slavným v posteli skrze vlastní nemoc. Poslankyni ČSSD Lence Mazochové se to stalo. Za předpokladu, že lidovci udělají před senátními a komunálními volbami to nejrozumnější, co mohou, tedy zahlasují pro Topolánkovu vládu, může, pravděpodobně vážné, onemocnění paní poslankyně Mazochové znamenat onen kýžený hlas pro vyslovení důvěry vládě. Situace nikoli nepodobná osudu poslance Patery z ODS, který do sněmovny „musel“ v pomrtvičném stavu, protože ani jeden z lídrů levicové koalice, Filip ani Paroubek, v sobě tenkrát nenašli elementární slušnost a nehodlali si nadějné oslabení soupeře hned po startu nechat ujít.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
tukan 3.10.2006 18:30

NEZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI PÍSMA ,ALE NA OBSAHU SDĚLENÍ

BOHUŽEL,NENACHÁZÍM VE VAŠEM PŘÍSPĚVKU ANI OBSAH ANI SMYSL,nicméně každý má plné právo vyjádřit svůj názor-takže je to v naprostém pořádku

Ladislav N. 3.10.2006 18:35

Re: NEZÁLEŽÍ NA VELIKOSTI PÍSMA ,ALE NA OBSAHU SDĚLENÍ

Někdo má názor, jiný se jenom potřeboval veřejně vyblít... :-/

Jura 3.10.2006 18:08

Dobré odpoledne

Vážení diskutéři a diskutérky. někdy to opravdu přeháníte s tím nálepkováním.Je potřeba ochladit svou hlavu a popřemýšlet co by jste chtěli sdělit svým spoluobčanům. Nevím čím to je ale dnes to tu není zrovna příjemné klíma. Jestli se snažíte rozhodnout hlasování o důvěře vládě, tak to není určitě ten správný způsob. Vládnout v zemi nese velkou odpovědnost. Vláda by měla vládnout tak, aby to jejímu lidu bylo ku prospěch.

rezy 3.10.2006 18:03

Čumilovi zase přivezli huhlí

jinak si to nedokáž vysvětlit Ladislave

Jura 3.10.2006 18:10

Re: Čumilovi zase přivezli huhlí

Jedině z Polska, tam ho mají levnější.

tukan 3.10.2006 17:53

JULÍNEK UŽ SVOU MAFII DOSADIL ZPÁTKY NA SVÁ MÍSTA A TUNEL VZP POJEDE DÁL

VZP prý nezákonně poskytovala až miliardu korun,15.2. 2006 ,Bývalé vedení Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) v čele s exředitelkou Jiřinou Musílkovou je podle náměstka ministra zdravotnictví Vladimíra Drymla odpovědné za finanční úniky ve VZP. Podle Drymla VZP prodělala při projektech internetových zdravotních knížek IZIP, léčebných pobytech dětí "Mořský koník" a nákupech léků až miliardu korun.

Jura 3.10.2006 18:13

Re: JULÍNEK UŽ SVOU MAFII DOSADIL ZPÁTKY NA SVÁ MÍSTA A TUNEL VZP POJEDE DÁL

Pane Tukane tady se zbytečně  rozčilojrte. Ti co o tom rozhodují tyto stránky nečtou. Tady se schází Ti jimž někdo šlápl na kuří oko. Tady jsou všichni pdstižení, ale je pravda, že to všichni neví.

tukan 3.10.2006 18:22

Re: Re: JULÍNEK UŽ SVOU MAFII DOSADIL ZPÁTKY NA SVÁ MÍSTA A TUNEL VZP POJEDE DÁL

TI CO O TOM ROZHODUJÍ JSOU VOLIČI,JEN JEDENKRÁT ZA ČTYŘI ROKY-RÁD BYCH PŘIPOMENUL NĚKTERÁ NEPŘÍJEMNÁ FAKTA,MOŽNÁ ŽE O TOM NĚKTEŘÍ POMATENCI CO VOLILI TUNELÁŘE POPŘEMÝŠLÍ,TI CO MAJÍ MOZEK TI MOŽNÁ ANO

Jura 3.10.2006 18:25

Re: Re: Re: JULÍNEK UŽ SVOU MAFII DOSADIL ZPÁTKY NA SVÁ MÍSTA A TUNEL VZP POJEDE DÁL

Voliči v této zemi nerozhodují . Akorát jejim to neustále vtloukáno.

tukan 3.10.2006 18:33

Re: Re: Re: Re: JULÍNEK UŽ SVOU MAFII DOSADIL ZPÁTKY NA SVÁ MÍSTA A TUNEL VZP POJEDE DÁL

NICMÉNĚ BUDOU -LI VOLIČI REZIGNOVAT STANOU SE Z NICH NAPROSTÉ OVCE-TAKTO JSOU POLITICI POD HROZBOU NEZVOLENÍ ČÁSTEČNĚ PLNIT SVÉ VOLEBNÍ SLIBY

Ladislav N. 3.10.2006 17:48

Už na toho rudého magora někdo hoďte síť!

Pane Haasi, pane Wagnere, kdepak je vaše nadání pro kultivaci diskusního fóra a dodatečnou editaci příspěvků?? ;-D ;-P

tukan 3.10.2006 18:06

ZCELA CHÁPU ŽE FAKTA JSOU PRO ODSS NEPŘÍJEMNÁ

Jura 3.10.2006 18:17

Re: Už na toho rudého magora někdo hoďte síť!

Pane Ladislave N. už jsem se tady několikrát vyjadřoval jak je důležitá svoboda slova. Nepřivolávejte znovu čerta. Ono se říká, že peklo je spravedlivé, ale i přesto, že je spravedlivé, tak tam lidi odchází za trest.

Ladislav N. 3.10.2006 18:55

Re: Re: Už na toho rudého magora někdo hoďte síť!

Svoboda slova pro naprosté idioty, co chtějí blít ostatním na monitor, je ovšem poněkud obtěžující... ;-D

tukan 3.10.2006 17:45

RETARDOVANÝM VOLIČŮM ODSS DĚKUJEME!!!!!!!!!

RETARDOVANÝM VOLIČŮM ODSS DĚKUJEME!!!!!!!!!MINULÁ POSLEDNÍ HRŮZOVLÁDA ODSS !!!!!VEDLA K DESTABILIZACI EKONOMIKY A K HDP -0.7!!!!!!!!!!!!POTÉ SE ZHROUTILA POD TÍHOU KORUPČNÍCH SKANDÁLŮ-JEN FANATISMUS RETARDOVANÝCH TOPOLJUNGENŮ A TOTÁLNĚ ZKORUMPOVANÉ SOUDNICTVÍ ZAMEZILO STÍHÁNÍ MNOHA ZLOČINŮ KLAUSAŠENKOVI HRŮZOVLÁDY.

JSEM HRDÝ,NA TO ŽE ČESKÁ REPUBLIKA BUDE ŽIVÝM ŠTÍTEM USSA,AŽ USSA VYVOLÁ DALŠÍ VÁLKU A TO JE JEN OTÁZKA ČASU,A AŽ RUSÁKŮM DOJDE TRPĚLIVOST,ČESKÁ REPUBLIKA ZASTAVÍ ATOMOVKY NAMÍŘENÉ NA USSA NAD SVÝM ÚZEMÍM,(NEBO ÚZEMÍM EVROPY),ZACHRÁNÍME TÍM MÍRUMILOVNÉ AMERICKÉ OBYVATELE,JSEM NA ČESKOU REPUBLIKU HRDÝ!!!!

Pavla B. 3.10.2006 17:29

Topolánkův projev

http://www.novinky.cz/specialy/dokumenty/projev-premiera-mirka-topolanka-pri-zadosti-o-duveru-vlade_97390_rd7ht.html

IMHO až na poslední bod (lehce demagogická sugesce:-)) docela dobrý.

tukan 3.10.2006 17:25

MODRÁ MAFIE VYTUNELOVALA VZP A UŽ JE TAM ZNOVU-ODSS VY JSTE POVL

Julínek do VZP dosadil své lidi. V radě tak zasedne spolutvůrce koncepce zdravotnictví ODS Pavel Hroboň, který má nahradit na postu náměstka Vladimíra Drymla (ČSSD). Hroboně se ODS neúspěšně pokoušela dostat do správní rady VZP již v květnu, kdy do třetiny rady volila své zástupce Sněmovna.

Julínkovi lidé

Novým členem správní rady za stát se stali také Julínkova nová náměstkyně pro zdravotní péči Markéta Hellerová či předseda Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče Jiří Schlanger. Další Julínkův spolupracovník, první náměstek pro řízení Marek Šnajdr (ODS), je členem správní rady už od letošního května, zvolen byl Poslaneckou sněmovnou. Šnajdr dříve působil ve dvou farmaceutických firmách.

O místopředsednické křeslo v radě přišel Michael Sojka, kterého se Julínek chystá odvolat z místa ředitele Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Tam ho dosadil Rath 10. července.

tukan 3.10.2006 17:24

STALINISTICKÉ ČISTKY BOLŠEVICKÉ nelegitimní vlády

Vypadá to, že "noc dlouhých nožů", o níž dávno před volbami mluvil šéf ODS Mirek Topolánek, už přesáhla hranice ministerských pracoven. Personální průvan zavanul i ve vedení Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP).

16.9. 2006 08:27

PRAHA - "Není natolik důležitým krokem, aby o něm musela vláda informovat veřejnost," vysvětloval v pátek první místopředseda vlády a ODS Petr Nečas, proč své usnesení obměnit orgány VZP vláda nezveřejnila hned po středečním zasedání a proč se o něm nezmínil ani ministr zdravotnictví Tomáš Julínek ve čtvrtek na své obsáhlé resortní tiskové konferenci.

tukan 3.10.2006 17:18

STALINISTICKÉ ČISTKY BOLŠEVICKÉ ODSS:

STALINISTICKÉ ČISTKY BOLŠEVICKÉ ODSS:UŽ JSOU V PLNÉM PROUDU,VLÁDA BEZ MANDÁTU PROVÁDÍ STALINISTICKÉ ČISTKY A NA DŮLEŽITÁ MÍSTA VE STÁTNÍ SPRÁVĚ DOSAZUJE SVOJE KONFIDENTYVIZ TROJSKÝ KŮN STŘEDOŠKOLSKÝ TAXIKÁŘSKÝ ODBORNÍK KUNICE,TLUSTÝ MEZ MNOHÝMI JINÝMI ODVOLAL LIDI CO VEDLI SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ VŮČI LOTERII SYNOTU,HOLT ŘEDITEL SYNOTU JE JEHO BLÍZKÝ PŘÍTEL.LANGR ODVOLAL IMV Inspekce ministerstva vnitra ( Miloslav Borník - o d s t r a n ě n ) IMV momentálně vyšetřuje kauzu o úniku Kubiceho zprávy do médií a Langer je hlavní podezřelý.VOLÍM MAFII,VOLÍM ODSS TA DOKÁŽE VĚCI PEVNĚ CHYTNOUT DO SVÝCH RUKOU

Pepa 3.10.2006 17:20

Re: STALINISTICKÉ ČISTKY BOLŠEVICKÉ ODSS:

Potrate ,ty jsi nesvéprávný takže volit nemůžeš,vrať se do klece :-)

rezy 3.10.2006 17:09

není te Tukan nakonec rat osobně?

jak tu dole zaperlil s matemetikou, něco mi to připomělo,  a teď nevím co!!!?? Že by propočty dluhů VZP?

Pavla B. 3.10.2006 17:18

Re: není te Tukan nakonec rat osobně?

Mně připomíná Žaka neblahé paměti, ale navíc ještě vožralýho nebo co:-)

Ivan Nový 3.10.2006 17:21

To je metoda

profesora Rouse, říká slova v rychlém sledu, vy své asociace a on objeví mrtvolu :-)))

Honza 3.10.2006 17:19

Re: není te Tukan nakonec rat osobně?

To sotva. Ratovi určitě nelze přičítat velkou inteligenci, zřejmě ani malou, ale v partaji Tukanů intelektuálně září. Na partajní poměry.

Je ovšem pravda, že tam by intelektuálně zářil i sousedův pudl.

Dag Badman 3.10.2006 17:30

Re: Re: není te Tukan nakonec rat osobně?

nepřítele podceňuje jenom blbec.

Petr 3.10.2006 17:08

ne mám slov

autor článku je lhář!! nemocného poslance ods vypároval poslanec čssd

Ivan Nový 3.10.2006 16:59

Zdá se, že jim někdo utekl,

tak ho hledají, aby ho mohli donutit hlasovat :-)))

rezy 3.10.2006 17:04

Re: Zdá se, že jim někdo utekl,

no jesli má ta Lihová garnitura trochu cti v těle, tak nemocnejch přibude a po vypárování ze strany ODS rozhodne hlasování mezi  Zelenými a Lidovci ;-D;-P;-)

tukan 3.10.2006 16:54

PTAL JSEM SE FANATIKA TOPOLJUNGENA NA MODRU ŠANCI PRO BESTIE:

PTAL JSEM SE FANATIKA TOPOLJUNGENA NA MODRU ŠANCI PRO BESTIE:POKUD ZAVEDEŠ 15 % DAN,TÍM RAPIDNĚ SNÍŽÍŠ DANĚ PODNIKATELŮM A VZNIKNE SCHODEK STÁTNÍHO ROZPOČTU CCA 270 MILIARD,KDO TEN SCHODEK ZAPLATÍ?COSI ZABLÁBOLIL A NAKONEC Z NĚJ VYPADLO ŽE MODRÁ ŠANCE JE NEJLEPŠÍ.PŘESNĚ TAK JIM TO FUHRER TOPOL VŠTĚPOVAL NA ÚV ODSS-STB.

MODRÁK ŽELEZNÝ PŘIJAL DALŠÍ OBVINĚNÍ,JO ,JO KRIMOŠI Z ODSS S TĚMITO LIDMI SLAVÍ NAROZENINY,PROPOJENOST ORGANIZOVANÉHO ZLOČINU A ODSS-KSČ JE NEODDISKUTOVATELNÁ.

Malý Aston 3.10.2006 17:09

Re: PTAL JSEM SE FANATIKA TOPOLJUNGENA NA MODRU ŠANCI PRO BESTIE:

Levičáci,tedy bolševici z ČSSD a KSČM,měli jste 8 roků,copak jste dělali? Od kdy Vás zajímájí daně,které neplatíte.Ten bilion korun,které jste prožrali,si pěkně včetně Paroubka a Sobotky zaplatíte.