Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Diskuse k článku

Není licence bez skandálu

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1034
  • Poslední: 8.9. 2006 1:30
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Kajan 7.9.2006 21:17

Re: Re: Nechal-li Ivan Langer ve funkci policejního prezidenta,

STEMe, vevěřím na správnost těchto teorií. Dříve nebo později se vymstí. Taková je moje velká zkušenost z mé 16 leté, neuvěřitelné, politické kariery ! Dzp.

Ivan Nový 7.9.2006 21:21

Kajane,

máte pravdu, ale v Čechách vyhrává jen mediální humbuk, ne reálná náprava poměrů.

Dana 7.9.2006 20:55

Hezký večer.

O čem je řeč? O hře na schovávanou na ministerstvu zdravotnictví nebo hře na tomu dala, tomu ne u licencí?

Jirka původní 7.9.2006 20:57

Re: Hezký večer.

obé téma je ve vzduchu...dobrý večer

Venkovan 7.9.2006 20:59

Re: Hezký večer.

dobrý večer,o fšeckém možném.

raptor 7.9.2006 21:03

Čau, Daníku,

to voboje už jsme probrali a jsme hotovi k diskusi na téma emerická brambora v jirkovo původní huse. ;-)

Jirka původní 7.9.2006 21:06

Re: Čau, Daníku,

Vy už jste jak ten beda z jerevanu.......to nebyla husa , ale kachna a nebyla moje, byla to večeře....a nezbylo ;-)

raptor 7.9.2006 21:11

To jste mi teda právě uštědřil pěknýho solara

- a já se tu před chvílí vytahuju, jak jsem všude byl, všechno znám, a co nevím, DODEDUKUJI! ;-(

Jirka původní 7.9.2006 21:16

Re: To jste mi teda právě uštědřil pěknýho solara

já to tak nemyslel......odpustťe mi to...prosím ;-)

Dana 7.9.2006 21:07

Re: Čau, Daníku,

tak na toto thema budu štond pohovořit odborně v pátek večer - pokud nebude pršet. Právě zítra se chystzám na kopání a zjištění úrody! :-)))

STEM 7.9.2006 21:09

Re: Re: Čau, Daníku,

V jakém pořadí?:-)

Dana 7.9.2006 21:10

Re: Re: Re: Čau, Daníku,

No nejdřív ty brambory a pak ta husa....;-D

Jiří 7.9.2006 20:55

Nechci nikoho hájit

Ale když má někdo řádně nahlášenou dovolenou, tedy alespoň podle informací z tisku. Pan ministr má samozřejmě šanci je z dovolené odvolat, myslím že je to podle zákoníku práce možné. Vyznívá to tak, že mu to možná udělali naschvál, ale na stranu druhou on dal mnohokráte najevo že s nimi nepočítá.

Ladislav N. 7.9.2006 21:00

Re: Rathovi náměstci se schovávají...

"...Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek (ODS) dnes přes média vyzval své tři náměstky k tomu, aby se mu ohlásili. Od úterý, kdy ho premiér Mirek Topolánek (ODS) uvedl do úřadu, se s ním totiž zatím nesetkali, prý mu nezvedají telefon a ani jinak s ním nekomunikují. ČTK o tom dnes informoval vedoucí tiskového oddělení ministerstva Tomáš Cikrt. ...

"Je skandální a v rozporu nejen s dobrými mravy, ale i s povinnostmi vysokých státních úředníků, jestliže není možné náměstky ministra žádným způsobem kontaktovat. Pokud se schovávají, měli by si uvědomit, že jsou součástí krizového řízení resortu a že mají v tomto smyslu své povinnosti vyplývající ze zákona," uvedl Cikrt.

Mislead 7.9.2006 21:03

Re: Re: Rathovi náměstci se schovávají...

krizové řízení?8-o

raptor 7.9.2006 21:08

Mno, Bludičko,

jsi-li náměstek (a nejen - každá radnice musí vědět, kdo je momentálně na telefonu), musíš halt bejt na telefoně imrvére. Kapiš?                          

Mislead 7.9.2006 21:13

raptí,

ona je krize? nebo vyjímečný stav? nejdřív armáda, teď krizis............mám začít páskovat ty náboje?

raptor 7.9.2006 21:23

Myslíš jako,

že vždycky v pátek ve dvě se republika VYPNE a vrátí se v pondělí v osum? :-D

Andy 7.9.2006 21:28

Re: raptí,

pardon, že se vměšuji, ale top management je součást krizového řízení společnosti. To neznamená, že by byla nějaká krize. Může být také, samozřejmě. Znamená to, že dotyčný manager musí být stále k zastižení, hlásí, kde se bude nacházet, pokud nebude dosažitelný komunikační technikou atd.

Stejně tak krizové řízení nenastává pouze, je-li krize ekonomická,nebo třeba hoří či začala válka, ale například i při velkých reorganizacích, rozsáhlých změnách, zásadních investicích atd.  Ale top management je součást krizového řízení stále, nejen v nějaké krizi. Jako náhradu za utrpěnou částečnou ztrátu svobody má různé požitky včetně finančního hodnocení.

Ale vy to asi všechno víte.

Šumavák 7.9.2006 21:29

Mislead, děláte ve zdravotnictví? Sledujete zprávy?

Krize jako kráva!

Zdravotničtí odborářští bossové šílí, zdravotní sestry vykřikují do televize o stávce, rath o tom , že jestli je někdo zmetek , tak ne jeho zákon o neziskových nemocnicích( holt nevydrží nemluvit o sobě), Julínek říká: ten zmetek zrušíme....

No krize ve zdravotnictví jak když vymaluje a Vy se divíte??

Já už bych náměstky nechal hledat interpolem!

Nebo alespoň obecní policií!

Dana 7.9.2006 21:05

Re: Re: Rathovi náměstci se schovávají...

Víte, Ladislave, ten zákon o státní službě teď budecitelně chybět. Opravdu by měla být státní správa oddělena od politické reprezentace....Ono ani není dobré,když s každou změnou mininstra se mění odborní náměstci, vedoucí odborů, oddělení, ředitelé krajských pracovišť a vůbec...

Ladislav N. :-))) 7.9.2006 21:17

Re: zákon o státní službě...

Teď si představte, že by si tam Rath nasadil někoho s definitivou... ;-)

Halladin 7.9.2006 21:05

Re: Nechci nikoho hájit

No , pokud má někdo nárok na dovolenou, stejně je možné ho vyhodit až po jejím vybrání. Anebo ji proplatit, což vyjde nastejno.

Halladin 7.9.2006 21:08

Re: Re: Nechci nikoho hájit

NMo, a zhlediska daňového poplatníka asi bude lacinější je nevyhodit, než vyhodit, vyplatit odstupné a po Rathově návratu do křesla je znovu přijmout :-D

Dana 7.9.2006 21:10

Re: Re: Re: Nechci nikoho hájit

No, já být zubařem, tak se po včerejším Rathově prohlášení "zubaři se nám nějak utrhli" docela toho návratu bojím....

Halladin 7.9.2006 21:12

Re: Re: Re: Re: Nechci nikoho hájit

Já se neutrhl, takže nevím, proč se bát.

Dana 7.9.2006 21:08

Re: Re: Nechci nikoho hájit

mám takový dojem, že zaměstnavatel může nařídit jak čerpání, tak i přerušení dovolené....:-)

Halladin 7.9.2006 21:15

Re: Re: Re: Nechci nikoho hájit

Pokud se ten dovolenec povaluje na pláži někde v Turecku, či jinde, asi to půjde ztuha. Mají podepsanou dovolenou od šéfa ? Asi mají. Dostanou po náratu padáka ? Dostanou. Tak nač si kazit dovolenou.

Ladislav N. :-))) 7.9.2006 20:35

Julínek nemůže najít (Rathovy) ministerské náměstky

Schovávají se před ním... ;-D

A přidám  dvě hudební lahůdky z posledního alba Imogen Heap... 1 , 2 ,

Ivan Nový 7.9.2006 20:39

letenky na Bahamy jsou vyprodány,

jak šibalové prchají ...

Venkovan 7.9.2006 20:41

Re: letenky na Bahamy jsou vyprodány,

Tož tak geniální ministr a potřeboval náměstků??Co když to bylo podle jedneho klasika-Mrtvé duše.