Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Diskuse k článku

Na zdraví!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 660
  • Poslední: 11.7. 2019 23:53
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Nový 11.7.2019 14:18

Re: Trefa

Uvidíme, zda i při "řešení" jiných věcí bude uplatňovat stejný způsob :-)

F. Doušek 11.7.2019 13:33

Plynová elektrárna u Moskvy v plamenech:

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/u-moskvy-hori-elektrarna-plameny-slehaji-desitky-metru-vysok/r~6612c1daa3c011e9a01c0cc47ab5f122/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=default&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne

P. Jirkovský 11.7.2019 13:24

Příspěvek k diskusi o alkoholu a bicyklu

Před mnoha lety jsem jel z Pasohlávek do Bulhar a v autě jsem měl kamaráda ze Znojma. Když jsem viděl na silnici několik dědků, jedoucích na kolech, vyhodil jsem blinkr a obloukem jsem je předjel. Ten kamarád se celej vytřeštěnej ke mně obrátil a zařval, jestli jsem se nezbláznil. Na můj nechápavej pohled řek, že dědkové byli vožralí jak snopy. A na mojí lehce ironickou otázku, jak to poznal takhle z auta odpověděl, že kdyby byli střízliví, tak ta kola vedou. Holt znalec místních poměrů ....

J. Kombercová 11.7.2019 13:30

Re: Příspěvek k diskusi o alkoholu a bicyklu

:) Povolit ventilky!

P. Jirkovský 11.7.2019 13:35

Re: Příspěvek k diskusi o alkoholu a bicyklu

No já bych, po zralý úvaze, zakázal od odpoledne jízdu autem kromě sanitek a hasičů. Nakonec ti dědkové tam takhle pendlujou od sklípku do sklípku třeba i 50 let, maj právo se svézt bezpečně na kole.

J. Kombercová 11.7.2019 13:45

Re: Příspěvek k diskusi o alkoholu a bicyklu

Jestli pendlujou už padesát let (a určitě to nejsou jedni a ti samí v tom časovém rozpětí), tak už vadí své. :)

P. Jirkovský 11.7.2019 13:49

Re: Příspěvek k diskusi o alkoholu a bicyklu

Já jsem myslel některýho jednotlivýho dědka, ne celou partičku. A asi je navrhnu na národní kulturní dědictví, takovej dědek je cennej po všech stránkách. Zvlášť ti trvanliví.

J. Kombercová 11.7.2019 13:58

Re: Příspěvek k diskusi o alkoholu a bicyklu

:) Trvanlivost je známka kvality.

M. Varadinková 11.7.2019 14:33

Re: Příspěvek k diskusi o alkoholu a bicyklu

A jak si ten kamarád představoval správné řešení takové situace? Že on vystoupí z auta a bude Vás tlačit? Nebo že pojedete za dědky krokem, dokud neuvaříte motor? Nebo odstavíte auto a budete oba pokračovat pěšky?

Proč by měli střízliví kola vést? To přece nemá logiku. Kolo vede ten, kdo nedokáže šlapat (třeba do kopce). Když dokáže šlapat ožralý, proč by to nedokázal střízlivý?

P. Jirkovský 11.7.2019 15:07

Re: Příspěvek k diskusi o alkoholu a bicyklu

To nechte bejt, to je daleko za vašima schopnostma chápat ....

J. Fridrich 11.7.2019 15:13

Re: Příspěvek k diskusi o alkoholu a bicyklu

Nesmíte ty občany s příspěvky nad vámi brát vážně - oni jsou prostě hloupí, nebo si neumí najít jinou zábavu ani v létě a t'ukají si do těch počítačů ty své hlouposti..

H. Omar 11.7.2019 12:34

Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

https://www.info.cz/nazory/kotrbaty-trumpova-metoda-na-diktatory-neplati-prezident-nakonec-vzdy-couvne-42180.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

J. Havelka 11.7.2019 12:54

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Odbarvený, velkohubý clown, náš není odbarvený.

J. Kombercová 11.7.2019 13:14

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Tak dobrá zpráva je, že není jestřáb.

S. Lazárek 11.7.2019 13:20

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Je to nadutej blb a otázkou je, co je lepší. Tak dlouho bude stahovat americké vojáky ze světa, až rozpoutá válku v Íránu.

S. Lazárek 11.7.2019 13:24

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Jo Vy jste asi myslela toho našeho....to je úplně jinej pták....:-)

J. Kombercová 11.7.2019 13:32

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Ne, myslela jsem toho jejich. Ten náš nemá vliv na světovou situaci, leda tak konečně pohřbít nenáviděnou ČSSD a tím si odškrtnout další položku v notýsku.

Mmch. tuhle náturu mít americký prezident, to by se děly věci.

S. Lazárek 11.7.2019 13:36

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Americký president je hlupák a dít věci se můžou i klidně bez jakékoliv pomstychtivosti. Jaderný kufřík by byl mnohem víc v bezpečí u Melanie, tohle pako je schopné čehokoliv.

P. Jirkovský 11.7.2019 13:37

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

A k tomu navíc ještě sere nás plešatý tou svou natupírovanou čupřinou.

S. Lazárek 11.7.2019 13:42

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Čas nezastaví ani náš mocný Doník, toho času americký president, to je jen taková jeho hra na mládí....:-)

P. Jirkovský 11.7.2019 13:47

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Musí to stát USA pěknej majlant, každý ráno to ztopořit, dodat chybějící prameny, natupírovat, nalakovat .... Pravděpodobně je to už otázka národní bezpečnosti. Možná má vevnitř nějakou kostru z drátu, jako když si kdysi báby dávaly do drdólu housku, aby vypadal větší ....

H. Omar 11.7.2019 13:48

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Má tam čepici z alobalu, aby mu nekradli myšlenky....:)))

M. Prokop 11.7.2019 14:32

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Není to nějaký Frantík, co si nechává platit frizůru od státu?

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/francois-hollande-kadernik-coiffeurgate.A160714_104127_zahranicni_san

S. Lazárek 11.7.2019 14:41

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Jó, ten taky pane Prokope, ale já nejsem veřejnoprávní médium, já nemusím informovat vyváženě, teď jde řeč o Doníkovi...:-P

J. Kombercová 11.7.2019 13:53

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

:)

Mě nějak netrápí, to už by měl ten náš... a taky jsem si řekla, že Miloš Zeman jiný nebude, známe ho dlouho, proto jsem ho nevolila, ale není můj prezident, sám se svých nevoličů zřekl, jde jen o to to s ním vydržet. Když nejde o život, jde o ... z tohoto úhlu pohledu je to docela bžunda, opravdu nemám potřebu denně po něm řvát, svůj názor na něj jsem tu několikrát napsala, není lichotivý, jen současné rozpoložení sil v PS nemůže nic změnit. Jen ho kopat do kotníků a to mu, jak snad uznáte, dělá jen dobře. To je teda situace. :)

M. Jandáková 11.7.2019 14:00

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Ale Donald není hlupák. Je tak trochu primitivní, ale není hloupý, naopak. Poradí si a na rozdíl od těch, co to jen tvrdí, do čeho pustí, to zvládne. Je jako spousta mužů tady kolem. )

M. Jandáková 11.7.2019 14:02

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Např. předseda ODS Fiala není primitiv, ale přestože také není hloupý, je zcela neschopný. )

S. Lazárek 11.7.2019 14:05

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Naopak, projevil po volbách poměrně velkou prozíravost a předvídavost, že jako socani nestrčil hlavu do oprátky ANO.

S. Lazárek 11.7.2019 14:02

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Hádat e nebudu paní Jandáková, ale že je náš Doník blbej jak tágo, tak tím jsem si kromobyčejně jistej....:-)

M. Jandáková 11.7.2019 14:09

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Je to jisté, ) že je pro Vás lepší chytrý, který neuvládne vlastní politickou pidistranu, než hloupý tágo tahoun Ameriky. (?)

S. Lazárek 11.7.2019 14:13

Re: Jo tak to bohužel skutečně vypadá...

Máte recht, přesně tak to vidím já.