Pondělí 3. 6. 2024Tamara polojasno10 °C

Diskuse k článku

Kolik bylo těch odborářů?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1178
  • Poslední: 2.7. 2007 20:57
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Martin 25.6.2007 1:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale par lidi mu to zbastilo i s navijakem

no vubec diskuse tam se lidi furt zesmesnujes a tvuj prispevek je ze vsech nejsmesnejsi, zvlast ty blaboly o turniketech :)

uz vis jak je velkej vaclavak :-D ?

clay 25.6.2007 1:52

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale par lidi mu to zbastilo i s navijakem

poposedněte. Václavák krokovat nebudu. To zmáknou za ostatní jiní užiteční tupci ne?

Martin 25.6.2007 1:55

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale par lidi mu to zbastilo i s navijakem

proc bys ho mel krokovat, ty radej napises neco vecnyho a nesmesnyho o turniketech nebo zakryvani klina :-D o tom prece je diskuse blabolit totalne mimo tema a pokud mozno na ty co maj jinej nazor nez ty hned vyjet ad hominem

clay 25.6.2007 2:00

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale par lidi mu to zbastilo i s navijakem

je to stejné jako se tady dohadovat o nějakých počtech. Jakoby bylo důležité, kolik blbů tam spolu s vámi bylo....

Martin 25.6.2007 2:00

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale par lidi mu to zbastilo i s navijakem

vis co, jsi kreten /to je vecne a na urovni jako jsi to tu predvedl ty/

clay 25.6.2007 2:09

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale par lidi mu to zbastilo i s navijakem

není důležité, kdo to řekne naposledy. Já už jsem to řekl a už k tomu nemám nicRv

Martin 25.6.2007 2:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale par lidi mu to zbastilo i s navijakem

to je dobre ze uz jsi to svy nic rekl, ale od debila jako ty se nic vic cekat nedalo

clay 25.6.2007 2:19

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale par lidi mu to zbastilo i s navijakem

...nemohl jste odolat;-D;-D;-D

Melein 25.6.2007 1:41

Myslíte, že na to odbpry mají

?;-D

jarda 25.6.2007 1:57

Tak ses vykecal a mazej umejt nádobí, mexikánskej boss už chystá bič a hosté v restauraci nepočkají... amíku

jarda 25.6.2007 2:01

Clayi...

clay 25.6.2007 2:02

Re: Tak ses vykecal a mazej umejt nádobí, mexikánskej boss už chystá bič a hosté v restauraci nepočkají... amíku

odhaduju, nikoliv podle IP, že vy jste z těch dvou jardů ten hloupější;-D

chytrý horák 25.6.2007 3:46

Re: Aston nezklamal

Nevěděl byste náhodou o nějaké, alespoň jedné fotečce z této mediálně značně sledované akce (třeba i soukromé, od nějakého odboráře), ze které by bylo patrných oněch 30 tisíc? Já Vám samozřejmě věřím, ale zavřelo by to ústa všem pochybovačům a přisluhovačům imperialismu, kteří si myslí, že jste jen normální prolhaný rudý zm rd.

Alfred 25.6.2007 8:49

Re: Aston nezklamal

Zdaleka nejfrekventovanějším slovem  u socanů je "solidarita" , a přitom v jejich příspěvcích dominuje agresivita a vulgarita. Co takhle se na solidaritu vykašlat a chovat se k sobě prostě slušně. Když po někom něco chci, musím se s ním dohodnout. Solidární ať si jsou vzájemně ti, kdo k sobě něco cítí. Solidarita socanů je institucializovaná loupež. Socani nedokážou podnikat, organizovat výrobu,  vytvářet nové hodnoty...Ve které oblasti / mimo zbraně / byl "tábor míru" na špici?  ale jsou experty na kverulantství. Mohl by nějaký socan vysvětlit, jakým způsobem "vykořisťuje" kvalifikovaný zaměstnanec s platem 100 000Kč / měsíc  kolegu s platem 10x nižším? Nebo dokonce pobudu na podpoře? A proč by mu měl "solidárně"  pomáhat, když se za tuto pomoc dočká jen urážek a obviňování ze sobectví? Když někdo navrhne daně nebo pojistné o něco snížit, prezentuje to levice stylem, jako by jedinec na dávkách vlastně financoval toho s dobrým platem. Skoro mám dojem že bez vykořisťovaných socek by tu ani žádní bohatí nebyli. Na čí ůčet by bez socanů ti vykořisťovatelé žili?

clay 25.6.2007 1:05

musím se smát

je mi fuk, jestli tam těch debilů bylo 4.000 nebo 100.000. Martin byl holt ten čtyřtisícíprvní nebo stotisícíprvní;-D

Melein 25.6.2007 1:09

Nemůžu to přejít mlčením

a víte jistě, že tam byl:-/

šakal 25.6.2007 1:11

...Každopádně má v Liďáku ranní svodku...

...A ke svodce vodku ;-)

clay 25.6.2007 1:12

Re: Nemůžu to přejít mlčením

vy mu nevěříte?

Melein 25.6.2007 1:40

Re: Re: Nemůžu to přejít mlčením

Proč bych měla:-/

Halladin 25.6.2007 1:17

Re: musím se smát

Když je vám to fuk, tak proč to celej víkend rozebíráte ?:-D:-P;-)

Martin 25.6.2007 1:18

Re: Re: musím se smát

cekali jak jim pan wagner da munici, ten prece je ded vseved co dokonce bema prichytil jak nejel do hor :-D

clay 25.6.2007 1:27

Re: Re: Re: musím se smát

munici nepotřebuju, dokonce nemusím ani umět počítat, abych viděl, že původně celkem slušně vypadající průvod se rozutekl a že na náměstí to teda žádný terno nebylo....

clay 25.6.2007 1:30

Re: Re: Re: Re: musím se smát

...což, jak opakuju, je mi stejně volný. ;-D

Martin 25.6.2007 1:30

Re: Re: Re: Re: musím se smát

podivej se na mapu, podivej se peclive na fotky, precti si co napsal cedr a popremyslej kolik se vejde lidi na vaclavak kdyz tretina - i podle wagnerovych fotek co ti dojde z mapy je udajne schopna pojmout jen 3 tisice :-D:-D:-D

clay 25.6.2007 1:34

Re: Re: Re: Re: Re: musím se smát

tady už nejste mezi soudruhy, tady jste mezi slušnými lidmi, takže se z té odborářské euforie proberte. Mě ty vaše tisíce neberou. O pár tisíc hlupáků víc nebo míň...;-D

Martin 25.6.2007 1:38

Re: Re: Re: Re: Re: Re: musím se smát

mne jsou jedno tisice, ale nejsou mi jedno lzi

ktery jsou tobe ukradeny protoze sekaj do tech co nemas rad

ale jakmile by to bylo o tvejch oblibencich tak bys dostal pupinky ze vzteku

a tykam ti, protoze uz si mi nekolikrat tykal ty sam, tak si to soudruhu srovnej v hlave

clay 25.6.2007 1:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: musím se smát

kdo je můj oblíbenec? Wagner? Aston? Nějak se do toho zaplétáte šašku. A odboráři jsou mi volní, protože jsou blbý. Nikdy jsem nebyl v odborech. To není novinka. Srovnejte si v hlavě, kdo je a není soudruh...

Martin 25.6.2007 1:53

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: musím se smát

srovnavam si to v hlave a velmi dobre si pamatuju jak si mi zacal nekolikrat v diskusich tykat, co tvy navyky z dob komance se nezaprou ?

clay 25.6.2007 1:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: musím se smát

opakuju, vaše ovce nepasu. Na václaváku jste byl mezi svými. Já nejsem váš. Ani komanč, ani socan, ani odbrorář. To platilo vždy.

Martin 25.6.2007 2:00

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: musím se smát

vis co, mel jsem te nazvat rovnou debilem, tak by to bylo vecne a nesmesne jako jsi to tu predvedl ty

a rikam ti, tys mi soudruhu zacal tykat a pokud mas sklerozu, tak je to tvuj problem, vykat ti ted najednou nezacnu