22.5.2024 | Svátek má Emil


Diskuse k článku

Jeden proti Babišovi

Málo platné, ANO má stálých 30 – 35 procent podpory, skoro dvakrát víc než druhá na pásce ODS.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Farda 12.2.2024 9:05

Krátery, hořící domy a gejzír na Dněpru. Moskva tvrdí, že v Kyjevě zasáhla vojenské cíle 2. ledna 2024 Vzdušný útok Ruska z noci na dnešek cílil na vojenská zařízení v Kyjevě, uvedlo podle agentury TASS ministerstvo obrany v Moskvě. Podle něj byly všechny vybrané cíle zničeny. Ukrajinské úřady dříve ohlásily zásahy civilních objektů, celkem si ruský útok vyžádal čtyři životy a zhruba stovku zraněných. „Dosud je hlášeno 92 zraněných.

https://echo24.cz/a/Hc5GH/zpravy-svet-valka-ukrajina-rusko-tvrdit-ostrelovat-vojenske-cile-kyjev

Počet obětí v ukrajinské obci Hroza, kterou zasáhla ruská raketa během pohřbu, stoupl na 55, osud tří pohřešovaných zůstává neznámý, oznámila ukrajinská média s odvoláním na prokuraturu. Předchozí bilance činila 53 mrtvých.

https://echo24.cz/a/H5tya/zpravy-svet-pocet-obeti-v-hroze-stoupa-podezreni-mistni-obyvatele

Do nějakého vchodu čtyřpatrového domu se trefíme určitě. Kapitán popsal přesnost ruských střel ... Plavidlo je vyzbrojeno hypersonickými střelami Cirkon, které podle Rusů mají být schopny zasahovat námořní i pozemní cíle. Krochmal tehdy v rozhovoru uvedl, že při přesnosti navádění jde o centimetry, načež jako příklad cíle uvedl čtyřpatrovou budovu s tím, že pokud se netrefí do zaměřeného vchodu, tak do sousedního určitě.

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-do-nejakeho-vchodu-ctyrpatroveho-domu-se-trefime-urcite-kapitan-popsal-presnost-ruskych-strel-40460309

Toto prohlášení je nezpochybnitelně potvrzuje lidumilnou strategii ruské pútinoosvobozenecké armády bombardovat v zotročeném Malorusku pouze a výhradně vojenské cíle, protože tam všude, nemocnice či školy nevyjímaje jsou, od batolat po starce, jen k likvidaci určení banderoazovští teroristé! 8-o

J. Novak 12.2.2024 9:17

Zpravy jako o bombardovani nemocnic v Aleppu.