Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 841
  • Poslední: 13.5. 2018 23:00
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Kain 12.5.2018 12:35

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

Ať se ptám koho se ptám,tak nikdo by Babiše nevolil.Nevím jak je to možné.Nebude v tom nějaké šméčko? V tom je Babiš bezkonkurenční přeborník.

P. Vandas 12.5.2018 12:38

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

Asi se ptáte mezi svými. Tím to bude. :-):-):-)

M. Kolář 12.5.2018 12:40

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

V mém okolí je lidí volících Babiše (i Zemana) dosti.. Diskuse je ve většině případů nemožná .. ::))

M. Kolář 12.5.2018 12:48

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

U většiny voličů Babiše které znám mám pocit, že oni mu v podstatě tu republiku jakoby odevzdávají .. Z problémů minulých let si něco vyvodili ,a ta zvláštní melodramatická sebepropagace Babiše jako ubližovaného dobráckého taťku, který jen tak mimochodem svou genialitou vydělal miliardy , a nyní se rozhodl se s těmi zapomenutými osudem podělit, je na ně velmi efektivní .. ::))

M. Kolář 12.5.2018 12:53

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

oprava : "taťky" ... :)

P. Vandas 12.5.2018 13:02

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

Zatím stát spravuje viditelně nejlépe, ze všech vlád, co mu předcházely. Nepotřebuji jej mít rád, ale chci slušného a chytrého správce tohoto pivovaru. :-):-):-)

J. Schořík 12.5.2018 13:08

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

Viditelně nejlépe ze všech vlád (co že to dělá?), lesnictví co se dělá smrkovými monokulturami po staletí a Pearl Harbor..

J. Schořík 12.5.2018 13:10

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

A kamennej Libeňskej most..

P. Vandas 12.5.2018 13:16

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

A aby toho nebylo málo, Skřípal se uzdravil. Máš to pech. Ale soucítím s tebou. :-):-):-)

J. Schořík 12.5.2018 13:19

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

A co já s ním?

Napiš ještě něco moudrého.. Ať je ještě zjevnější jak jsi na tom..

M. Kolář 12.5.2018 13:13

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

Podleháte optickému klamu ... Babiš se zatím pouze veze.. Prakticky nic doposud nemusel řešit.... Zkusme si představit, co by asi tak dělal, kdyby se do vlády dostal např. v r. 2010 .. V roce kdy nastupovala Nečasova vláda ..

P. Vandas 12.5.2018 13:21

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

Kdyby byly ryby někde, nemusely by být rybníky. :-):-):-) I od minulých vlád jsem čekal, že budou rozmně spravovat stát. Holt se jim to nedařilo a nasekaly dluhy, které nesplatí ani mí vnuci. :-):-):-)

J. Schořík 12.5.2018 12:44

Re: Příště už nebudu pokoušet Realisty a zvolím Babiše rovnou. :

Já jich znám spoustu. Těm co ho volili, protože věřili ve změnu kterou ztělesňuje, jsem schopen rozumět a nemám s nimi problém. Těm chytrým to odpustit nedokážu.. Dtto. se Zemanem.

Pořád nicméně lepší než Okamura..

J. Matuška 12.5.2018 11:48

Jo, ještě k tomu Foldynovi.

Každá politická strana v podstatě sebevědomá, silná by si měla racionálně pěstovat různé ještě "přijatelné" platformy. Posbíraly by podstatně více hlasů. /Ve Spojených státech to funguje - ano, jednoduché to není.../ Je otázka, kdo získá pro ČSSD ve volbách více hlasů: Foldyna nebo Štěch?

J. Macků 12.5.2018 11:37

Volební preference.

Z jedné strany se nedivím tupohlavým anoistům, že svého guru bezmezně milují, ať udělá jakoukoli lumpárnu. Důvod vidím hlavně v tom, že ti ostatní se chovají naprosto šíleně šíleně. Máme zde před sebou obrovskou migrační katastrofu, kterou na nás chystá EU, problémy, s napadáním Ruska NATEM a USA, cílenou likvidaci domácího hospodářství, hlavně drobnějších, naproti tomu nesmyslnou podporu nadnárodních společností z našich daní. Nestaráme se o vlastní obranu, o zabezpečení hranic, když se o ně nestará EU se svým šíleným nefunkčním Schengenským prostorem. Strany mají starost hlavně, kdo bude zastávat jakou lukrativní funkci ve státní správě a jak se dostat k penězům ze státního rozpočtu.

D. Green 12.5.2018 11:51

Re: Volební preference.

Zajímavé a už jste zkoušel máčet přirození ve studené vodě ? :)

K. Janyška 12.5.2018 12:04

Re: Volební preference.

Všeho dočasu... Dzp.

M. Kolář 12.5.2018 12:51

Re: Volební preference.

".. napadání Ruska NATEM" ...... hihiihih .... Vy jste ale šibal ... ::::))))

J. Matuška 12.5.2018 11:36

Účelovka? Účelovka!

Žalobce: Závěr policie o Babišově vině nemusí být hodnověrný ani konečný

I když státní zástupce Jaroslav Šaroch minulý týden zamítl stížnosti premiéra v demisi Andreje Babiše /ANO/ a dalších šesti obviněných proti jejich trestnímu stíháíní v kauze Čapí hnízdo jako nedůvodné, zároveň ve svém usnesení naznačil, že se situace může razantně změnit. http://www.pravo.cz/p109a01a.php

Jsem přesvědčený, že se jedná o "účelovku". Před časem jsem četl článek, který konkrétně popisoval jak podnikatel/é byli "přesvědčováni", aby do projektů financované z fondů EU šli - úředníci měli problém s tím, že z eu fondů se peníze nečerpaly. /Základem nečerpání obecně byl v původní koncepci - vlády si to přehazovaly jako horký brambor./

Spekuluji, ale trestní oznámení podal někdo, kdo do "toho" viděl. Způsob zpracování vylučuje, že anonym byl člověk z "ulice". Babiš /ANO/ VŠEM politickým stranám vadil. Kdyby nešel do politiky, nikdo nikdy by si na ČH ani nevzdech ́. /Babišova motivace mně jasná není. Nevěřím, že šel do politiky, aby si "nahrabal" - nikdo není pod větším drobnohledem, než současný premiér v demisi. Jsem proti špinavým trikům v politice, Babiše jsem nevolil, ale držím mu palce.../

J. Schořík 12.5.2018 11:41

Re: Účelovka? Účelovka!

I kdyby to tak dopadlo (jakože ten Váš odkaz neobsahuje nic kromě výroku), tak to nic nerozhodne. A otázka viny záleží na zavinění a to se bude prokazovat hodně těžko. Lidé jako já budou přesvědčeni že Babiš zaklekl policii a státní zástupce a pokračuje v agrofertizaci země, Vy to budete brát jako důkaz účelofky.. Každému co jeho jest.

J. Matuška 12.5.2018 11:57

Re: Účelovka? Účelovka!

Pane magistře, moc by mě zajímal názor prof. JUDr. Jiřího Jelínka, vedoucího katedry trestního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. /Jeho názory v době pádu Nečasovy vlády jsem sledoval a pro laika byly "jedinečné" - nebyly "politické".../

K. Janyška 12.5.2018 12:05

Re: Účelovka? Účelovka!

Anonym Schořík je hloupý právník. To je evidentní. Pokud jím vůbec je.. Dzp.

J. Schořík 12.5.2018 12:05

Re: Účelovka? Účelovka!

Pane Matuško, ždáný právník se Vám nevyjádří bez toho aby ten případ pořádně znal. Poslechněte si třeba Válkovou po prostudování spisu, v překladu prostě řekla že si myslí, že Babišovi ndokážou že to zorganizoval (mluvila o subjektivní stránce), ani ona NIJAK nezpochybnila trestnost toho skutku. Ale to je všechno na vás účelofky moc složité..

J. Matuška 12.5.2018 12:14

Re: Účelovka? Účelovka!

Považujete mě za blba. Samozřejmě, že je mi jasné, že bez prostudování spisu se nelze vyjádřit ke konkrétní kauze, to jsem slyšel v TV už mockrát. JUDr. Jiří Jelínek hovořil v souvislosti s kauzou Nečas/Naďová o OBECNÝCH zásadách, např. co lze vůbec soudit...

J. Schořík 12.5.2018 12:17

Re: Účelovka? Účelovka!

Ale ne. To si překládáte zbytečně tvrdě. A obecně je ta kauza ok, jak píšu ani zastánci Babiše netvrdí nic o tom že se čin nestal a není trestným činem. Prostě se to stalo a spor je spíše o to, zda půjde dokázat Babišovo velení..

L. Písařík 12.5.2018 11:49

Re: Účelovka? Účelovka!

Čtěte dnešní Právo. Státní zástupce pravil:

J. Matuška 12.5.2018 11:59

Re: Účelovka? Účelovka!

Snad se něco dalšího dozvím na ParlamentníchListech.cz :-)

K. Janyška 12.5.2018 12:06

Re: Účelovka? Účelovka!

Ano, z toho zločineckého lebiváckého kanálu vy pocházíte... Dzp.

F. Doušek 12.5.2018 11:24

A ke všemu se ještě na teletextu ČT objevilo

vyjádření st. zástupce k padlým obviněním v kauze Čapí hnízdo, zpochybňující trestní odpovědnost zbývajících obviněných.

M. Šejna 12.5.2018 10:30

referendum v ČSSD

na to referendum jsem strašně zvědavý. Ačkoli jsem socany loni poprvé nevolil, protože mě vedení ČSSD totálně svým chováním nasr@lo, zůstávám stále de iure členem ČSSD a budu tedy nejspíš také "referendovat".

Až to referendum proběhne, sdělím Vám tady všem, zda mě vůbec to dementní vedení ČSSD oslovilo a zda i mě vyzvalo k odpovědi. Sdělím tu, jaké položili otázky, nebo zda to celé bylo jen divadlo pro média.

J. Schořík 12.5.2018 11:22

Re: referendum v ČSSD

Pokud jste členem (jako já), tak máte informace o referendu včetně položené otázky od včerjška v mailu :). Tak koukněte a informujte.