Úterý 4. 6. 2024Dalibor polojasno10 °C

Diskuse k článku

I to si nechají líbit

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 641
  • Poslední: 6.9. 2018 23:48
  • Řadit dle: času vložení
  • vláken
J. Matuška 6.9.2018 22:07

Dorazil indický prezident do Prahy?

???

J. Fialová 6.9.2018 22:13

Re: Dorazil indický prezident do Prahy?

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ram-nath-kovind-statni-navsteva-schuzka-milos-zeman-obchod-indie-ceske-firmy_1809061113_haf

J. Matuška 6.9.2018 22:18

Re: Dorazil indický prezident do Prahy?

Díval jsem se na Zprávy z domova, na Zprávy ze světa, možná že jsem to přehlédl, ale kde nic tu nic. Sleduji na Události, komentáře, takže se snad dočkám. Vždyť se jedná o takovou prkotinu, ŽE.

J. Fialová 6.9.2018 22:22

Re: Dorazil indický prezident do Prahy?

Strejda Gůgl říká, že to v bedně bylo:

iVysílání — Česká televize před 3 hodinami ... Indický prezident v Česku — Události, Na čtyřdenní návštěvu přiletěl do Prahy indický prezident Rám Náth Kóvind.

J. Matuška 6.9.2018 22:28

Re: Dorazil indický prezident do Prahy?

Paní Fialová, já si všímám způsobu, jakým mainstream/eidtoři s takovou událostí zacházejí. Velmi dobře si pamatuji, jak se to dělalo v minulém režimu. Potlačovat informace, které nejsou až tak žádoucí. Neberte mě prosím doslova. Zdravím.

J. Fialová 6.9.2018 22:34

Re: Dorazil indický prezident do Prahy?

Podle toho co píšou na irozhlase, tak dnes jen přiletěl - jednání mají být až od zítřka. A pro novináře je evidentně atraktivnější téma "co nového u Paróbků" :))

J. Matuška 6.9.2018 22:42

Re: Dorazil indický prezident do Prahy?

Indický prezident a delegace tady budou čtyři dny. Určitě v médiích se mnohé ukáže. Já postrádám pouhou zmínku, třeba v Událostech, komentářích, o příletu - mohu se ale mýlit, do určitě míry spekuluji... /Zprávy v 19 h. jsem nesledoval.../

S. Lazárek 6.9.2018 22:47

Re: Dorazil indický prezident do Prahy?

Jsi nepozorný Jaroslave, ale máš toho hodně, rozumím.....:-)

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ram-nath-kovind-statni-navsteva-schuzka-milos-zeman-obchod-indie-ceske-firmy_1809061113_haf

M. Prokop 6.9.2018 22:48

Re: Dorazil indický prezident do Prahy?

V podstatě to JE prkotina. Indický president se nesnaží si urvat ani Zemanovu (bez)moc.

M. Mařák 6.9.2018 22:21

Jestli to dopadne jak s Čínou,

bylo by asi lepší, aby nedorazil...

J. Matuška 6.9.2018 22:23

Re: Jestli to dopadne jak s Čínou,

Mohl bys být sdílnější?

M. Mařák 6.9.2018 22:26

Re: Jestli to dopadne jak s Čínou,

Brzy ráno jsem tuším tady viděl odkaz na jeden článek, jak Čína vyběhla s ČR. Zůstala jen ta panda s krtečkem... Ale nechce se mně to hledat, brzy to zalomím. Pokud se jedná o reálnou informaci, ještě se to bude časem všude probírat.

J. Schořík 6.9.2018 22:28

Re: Jestli to dopadne jak s Čínou,

Ještě Slavia. Zatím..

M. Mařák 6.9.2018 22:33

Re: Jestli to dopadne jak s Čínou,

Možná indický prezident hodil WhattsApp selfie tomu čínskému ve stylu: "Hele, kámo, sorry, ta ČR, dá se tam něco vyrejžovat?"

No a odpověď patrně byla: "Hi,hi,hi..."

Tak ho máme na Hradě, nebo co...

F. Doušek 6.9.2018 23:47

Re: Dorazil indický prezident do Prahy?

TV Barrandov dává jistě přímý přenos, no ni?

J. Matuška 6.9.2018 21:30

Útoky liberálních primitivů.

Mimo vší pochybnost podle průzkumu, který mám k dispozici, má Jiří Paroubek silnou naději na vítězství ve svém senátorském obvodu. A tomu nepochybně by rádi zabránili ti členové vedení ČSSD, kteří se soustavně bránili jak jeho kandidatuře v poslaneckých volbách, tak jeho návratu do ČSSD, tak i jeho kandidatuře na stranické kandidátce ČSSD. To není bezvýznamná skupina. Chovanec, Štěch a spol. jsou nepochybně silní soupeři. Mimochodem, přejí si rovněž, aby ČSSD odešla z vlády a čekají na příležitost, jak to Hamáčkovi vytmavit.

Představa, že by Paroubek uspěl, je pro ně naprosto nestravitelná. Už teď vidíme, že je v podstatě vnímán jako rozhodující kandidát za ČSSD v celých těchto volbách. O nikom jiném se za ČSSD ani nemluví. Představa, že by vyhrál, by nepochybně oživila úvahy, zda se nemá do ČSSD vrátit, protože nepochybně ČSSD jinou tak výraznou osobnost, která by byla s to se jako rovný s rovným střetávat s Andrejem Babišem, nemá.

Nepodceňoval bych ani zájem Zdeňka Bakaly a jeho stoupenců. Jak známo, Paroubek kandiduje v Ostravě. To, co provedl Bakala nájemcům domů OKD, bude trvalým výsměchem spravedlnosti. Jiří Paroubek zadal zpracovat svým advokátům podat trestní oznámení na tohoto šejdíře pro nesplnění veřejného příslibu nabídnout prodat za výhodnou cenu těm nájemníkům z více než 43 000 bytů OKD, kteří o to budou mít zájem. A nezapomeňme také, že Bakalovi dlouhodobě pomáhá firma Bison & Rose, jejíž představitel je ostatně jeho tiskovým mluvčím. Ano, ta mediální firma, která intenzivně spolupracovala s Milanem Chovancem coby statutárním místopředsedou, o kterém již byla řeč.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Utoky-liberalnich-primitivu-Zuriva-nenavist-Bakaly-Hodi-se-i-zlatokopka-Petra-Jiri-Vyvadil-ma-exkluzivni-informace-o-kauze-Paroubek-550485

K. Janyška 6.9.2018 21:34

Re: Útoky liberálních primitivů.

Kdo je to liberální primitiv ? Koho se tím myslí ? Dzp.

S. Netzer 6.9.2018 21:57

Re: Útoky liberálních primitivů.

Zeolit Matuška je asi neliberální neprimitiv.

J. Matuška 6.9.2018 22:00

Re: Útoky liberálních primitivů.

Podle vulgárnosti lze poznat, že tapetuji ten správný vzorek, ŽE.

M. Mařák 6.9.2018 22:00

Proti liberálům bojoval Hitler,

Mussolini i Stalin, nyní i Zeo, zdá se...

M. Prokop 6.9.2018 22:53

Re: Proti liberálům bojoval Hitler,

Kde by se vzali liberálové v socdem?

F. Doušek 6.9.2018 23:48

Re: Proti liberálům bojoval Hitler,

a na Severní Moravě vůbec?

J. Schořík 6.9.2018 22:04

Re: Útoky liberálních primitivů.

Nevím pane Matuško. Štěch ani Chovanec nijak zvlášť mocní nejsou a rozhodně nejsou v kursu. Důvodem odmítnutí kandidatury pana Paroubka, dle vyjádření krajského předsedy Pavlíka na mlůj přímý dotaz (protože jsem nechápal proč ho Ostravě nedovolili), byl, že všichni Paroubka znají jako naprostého egomaniaka, který pokud vyhraje bude chápat své vítězství jako výzvu k boji o předsedu ČSSD (přičemž bude na protivníky mocně sypat špínu a vysvětlovat jak všechno dělat lépe), v případě prohry pak bude za prohru odpovědná ČSSD a Paroubek bude na nás opět mocně sypat špínu a vysvětlovat jak všechno dělat lépe.

Neprošel o jeden hlas a Praha se zdržela. NEvím nakolik se Vám líbila jeho dnešní tiskovka, ale ta půjčka (aby to nebylo vv rámci daňového přiznání), po malých částech (aby to nepodléhalo zákazu nakládání s hotovostí), s tím, že ji nakonec investuje (proč proboha až nakonec?) neskutečně zapáchá praním živých (v hotovosti) černých peněz.. Ale každému co jeho jest..

J. Matuška 6.9.2018 22:14

Re: Útoky liberálních primitivů.

Praní špinavých peněz mně páchne méně než někteří lidé...

J. Schořík 6.9.2018 22:15

Re: Útoky liberálních primitivů.

Škoda že nevolíte v Ostravě :). Třeba by to klaplo a mohl byste si dát toho oslavného ruma.

M. Mařák 6.9.2018 22:19

Re: Útoky liberálních primitivů.

Ahoj Jardo, ani patrně mafiánské praktiky Ti již u Tvých oblíbenců nevadí, hmmm, slušný posun...

J. Matuška 6.9.2018 22:21

Re: Útoky liberálních primitivů.

Presumpci neviny jste na právech neprobírali?

M. Mařák 6.9.2018 22:22

Re: Útoky liberálních primitivů.

patrně jsem napsal...

;-)

M. Prokop 6.9.2018 22:55

Re: Útoky liberálních primitivů.

To je pojem právní, ne politický. Zatím za to není obžalován, jen je kandidující pračka.

M. Prokop 6.9.2018 22:54

Re: Útoky liberálních primitivů.

Já se až divím, že to zdůvodňuje takhle blbě. Prát prachy a sám se přiznat ...