24.5.2024 | Svátek má Jana


Diskuse k článku

Hra o komisaře

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nedoma 4.4.2024 0:59

Delší dobu pozoruji, že páně Neffovy komentáře jsou, poněkud, ovlivněny jeho věkem a hlavně jeho naprosto odporným prožitkem ze srpna 1968. Ten "srpen" naprosto chápu. Nikdy jsem mému otci - skoro - neodpustil, že tenkrát neodešel... Budiž... Nebyl sám... Ale co tedy panu Neffovi odpustit neumím, a ani nemohu, je to, že při jeho inteligenci a rodinném zázemí nikdy neodešel... A velmi dobře si pamatuji, jak v "80-tkách" vydával... Nic ve zlém, pane Ondřeji, opravdu si vážím Vašeho intelektu, i některých Vašich názorů (cca 65 % -;)), ale poslední dobou, prosím, více myslete, než pište...

L. Novák 3.4.2024 0:44

Dementní komouši a spol. denně ;-O vytrubují na NP ruskou propagandu. Mnoho z nich systematicky téměř každý den, zbytek občas. Jediným kritériem výběru do seznamu je vědomé šíření ruské propagandy a lží:

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , I. Pávek , J. Černý , P. Černý , V. Zadák , D. Laurencikova , V. Machálková, P. Spáčil , V. Čermák , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , J. Novak , O. Vorálek , K. Nový , V. Kuhaj , J. Vlček , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , K. Křivan , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , Z. Linda , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , D. Černý , A. Mohela , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , J. Bárta , I. Teren , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , J. Nevrkla , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , M. Grundmann , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , Z. Grabec , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , J. Vrška , D. Rakous , V. Mokrý ("Kotaz") , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , L. Frydryšek , R. Pavlik , I. Krahula , P. Marcín , ...

L. Frydryšek 2.4.2024 23:51

Pozdní hodina pokročila, tak odcházím a nechám zde prostor pro toho potrkance L. Nováka k jeho tradičnímu odkazu https/ .........;-D

L. Novák 3.4.2024 0:42

Grafomanie dementního osla "L. Frydryšek"... Bereš na to něco? :-P

L. Frydryšek 3.4.2024 6:09

Ne, neberu na to nic, protože k tomu není důvod , potrkanče L. Nováku. Soustřeď se raději na sebe, je to velice nutné, neboť tvá blbost roste kosmickou ryclostí.

Nevím jakou dedukcí, zřejmě tou"ladnovákovskou", jsi dospěl k tomu. že používám grafomanii, tu používáš výhradně ty, lháři, detinformátore, potrkanče potrknej. Dementním komoušem-estébákem jsi ty, na tebe nikdo nemá.

L. Frydryšek 2.4.2024 23:28

Slovenská kampaň vrcholí, lež líce v přímém přenosu.

To v české kampani ty lži, polopravdy byly spočítány.:-)

J. Fridrich 2.4.2024 23:04

"Asi ho umučili. Čečenec zadržený po útoku u Moskvy zemřel na policejní stanici." -

Proč je tam to "asi" ?

A. Renjascu 2.4.2024 23:34

Protože to nebylo ani v Guantánamu a ani v Abú Ghrajb, kde by se to asi mohlo vynechat...

J. Fridrich 3.4.2024 7:32

"Asi ho umučili. Čečenec zadržený po útoku u Moskvy zemřel na policejní stanici." -

Proč je tam to "asi" ? Ruské bestie rády nelidsky mučí... Jsou o tom důkazy po celé Ukrajině, kolaborante.

A. Renjascu 3.4.2024 11:04

Vy jste nepochopil co jsem psal?

J. Fridrich 2.4.2024 23:03

Z časopisu ABC - rok 1960. Nějak se to všechno rudochům nepovedlo, že.....

Až bude tobě, pionýre, čtenáři, třicet, pětatřicet let, vzbudíš se do světa, který už v mnohém nebude podoben dnešku. Budovatelé komunismu v Sovětském svazu i u nás budou mít k dispozici moderní automatizované závody, zvládnou zemědělské práce průmyslovým způsobem, budou pracovat šest hodin denně. V té době proniknou hluboko do tajů vesmíru. To všechno se promítne do každodenního života: 250 milionů tun oceli ročně, hojnost všech prostředků, městská doprava zdarma, bezplatné stravování ve školních a závodních jídelnách, bydlení v prostorných bytech bez nájemného, levné nebo bezplatné turistické základny atd. To není začátek fantastické povídky našeho časopisu, to je reálný dvacetiletý program Komunistické strany Svazu sovětských socialistických republik, o kterém píše, mluví a přemýšlí celý svět. Bledne sláva kapitalistické techniky a výroby. Vždyť za deset let předstihne SSSR Spojené státy americké dvaapůlkrát a v roce 1980 bude jeho náskok sedminásobný. Je krásné žít v takovém světě! V prvé větě naší poznámky jsme vlastně napsali chybu. Přečti si tu větu znovu, milý Vláďo, Květo, Přemku, i vy ostatní. Budeš se do nového světa teprve probouzet? Jistě znáš odpověď: Všichni se musíme přičinit! Učit se a pracovat. Pusťte se všichni do technické a přírodovědecké činnosti, nebojte se usilovné práce nad funkčními modely, zamilujte si pěstitelskou či chovatelskou práci v pionýrských zemědělských hospodářstvích. Velkolepá budova světa - komunistická společnost - potřebuje všestranně připravené lidi, vládnoucí elektřině, jaderné energii, složitým mechanismům, chemickým látkám, přírodě na Zemi i v kosmickém prostoru.

Komunismus potřebuje lidi odvážné, čestné, muže a ženy, kteří umějí žít v kolektivu a pro kolektiv.

M. Ilsner 2.4.2024 23:05

co si stěžuješ rudochu

J. Fridrich 3.4.2024 7:35

Já ti chtěl udělat radost Timure.

L. Frydryšek 2.4.2024 23:07

Však takové měl, namátkou, Pavel, Babiš, ..........

J. Fridrich 2.4.2024 23:01

"Půl roku s ruskou propagandou z Prahy. Místo „hlasu Evropy“ zněl hlas Kremlu. Odhalení webu Voice of Europe sídlícího v Praze coby nástroje ruské propagandy může zatřást i českou politickou scénou. Vláda sice tvrdí, že mezi politiky, kteří od webu placeného a řízeného podle BIS z Ruska dostávali peníze, nejsou Češi, ale, ale.. Pro pochopení toho, že nadnárodně se tvářící web Voice of Europe má ruské pozadí, stačila i krátká návštěva sídla této firmy poblíž pražského Václavského náměstí. Nešlo oproti očekávání o virtuální adresu, ale o skutečnou kancelář – z níž zněla ruština.

HlídacíPes.org adresu navštívil na konci loňského září, krátce poté, co se rozhovorem s tímto údajně nezávislým zahraničním médiem pochlubil předseda strany PRO Jindřich Rajchl. Už tehdy existovaly indicie, že nejde o nezávislé médium, ale o nástroj ruské propagandy." -

Ty rusácké swině jsou rozlezlé všude po Evropě a Světě jako štěnice. Nejhorší je, že je u nás i 35 roků po Listopadu a pádu bolševika dost těch POLÁMANÝCH, hloupých a naivních rusomilných občanů naslouchajících jejich promoskevským demagogiím a sprostým lžím.

J. Fridrich 2.4.2024 23:00

Vládě pětikolky se vcelku daří dostat ČR z nejhorších nestabilit, které navíc VYTVOŘILA ONA SAMA.

Tak je to správně.

P. Diviš 2.4.2024 23:14

A ještě víc jich zdědila. Po Burešovi a jeho surikatách (i oranžgutanech, ale ti už svou daň zaplatili).

V. Mokrý 2.4.2024 23:25

A TI TO

zdědili po zakladatelích ČR - " samet ", samostatná republika po odchodu Slováků.

J. Fridrich 3.4.2024 7:34

Na to se ti vaši neschopní lháři vymlouvají... Za Babiše se dluh snižoval, nebyla inflace a ekonomika rostla. To nevíš ?

J. Fridrich 2.4.2024 22:59

"Ukrajina se tlačí do vnitrozemí? Rusko hlásí dronové útoky 1100 kilometrů od hranic. "

Výborně chlapci. Rusáci u vás vraždí civilisty, ženy a děti ve vnitrozemí přes 2 roky, tak to těm rusáckým skřetům oplaťte....

L. Frydryšek 2.4.2024 22:58

Lidovky.cz

Fiala jednal v Litvě se zástupci NATO, navštívil i české vojáky na vojenské základně NATO v Rukle, kde tyto pozdravil a poděkoval jim. Prohlédl si vozidla se kterými vojáci cvičí, není uvedeno, jestli si zašoféroval. Setkal se taky s dělostřelci a prohlédl si také houfnici Zuzanu, není uvedeno jestli si z ní vystřelil.:-)

J. Ganaur 2.4.2024 23:00

Není to holt Puťka Vladimírovič.;-DTo je bombarďák.....;-D

J. Havelka 2.4.2024 22:57

HUBU JAKO BANDASKU

MÁ BÉČKU VĚRNÝ KOLMAN

ASI POŽIL VČERA DURMAN

A MÁ VNUKY V HOLANDSKU

V. Mokrý 2.4.2024 22:55

Jirkovský 22:29

podívej se na sebe a

přestaň chytat na první šlápnutí

Raději Švýcarsko, než furt Ukrajina, Rusko, zde !

P. Jirkovský 2.4.2024 23:00

Tak hele, ty spravedlivej. Kdybys nebyl blbej jak štok, tak by ses všim, že jen reaguju na to, když se do mě někdo pokouší navézt. A nepíšu nic jinýho než to, co bych mu řek do ksichtu, jsem tu pod svým jménem a každej si může najít, kde žiju a přijet si to se mnou vyřídit. Jenže na to jsou příliš zbabělí. A já tenhle podělnej ksindl prostě nemůžu ani cejtit. Takže si koukej okřikovat ten odpornej smrad, co sem nalezl a otravuje vzduch.

V. Mokrý 2.4.2024 23:14

Ten smrad,

se však lepí k tobě.

V. Mokrý 2.4.2024 23:14

Každej jsme nějakej, že.

P. Diviš 2.4.2024 23:16

Buďto Švýcarsko, nebo Kotazy. Oboje dohromady prostě nefunguje.

V. Mokrý 2.4.2024 23:27

ALE JDE,

rozhodně lépe,

než Diviš a spol, kteří navíc ani nemají zájem, že !

L. Frydryšek 2.4.2024 22:37

Biden a Si si telefonovali. Kromě bezpečnosti, míru a stability, řešili umělou inteligenci.