Čtvrtek 23. 5. 2024Vladimír polojasno10 °C

Diskuse k článku

Hňupové v akci

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1095
  • Poslední: 27.4. 2009 6:08
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Kvetla 25.4.2009 10:06

Re: Prosazuji 2 místopředsedkyně

Ach jo,tyhle anorektičky,těm opravdu stačí jen Dobrá voda ahrst upraveného zrní.A pochopitelne k tomu nějaká ta drobnost ,třeba Bentley dopoledne,Mercedes odpoledne a Kožený na večer.:-D

hleena 25.4.2009 9:29

Sociální stát nebo smrt ? :-) Paroubek by s tou cedulí Blbec roku měl chodit Non Stop :-)

Udržíme sociální stát i za cenu eura, říká Paroubek

Kecal. 25.4.2009 9:32

Re: Sociální stát nebo smrt ? :-) Paroubek by s tou cedulí Blbec roku měl chodit Non Stop :-)

Hugo a Paroubek ceduli nosit nemusí,ví to snad každej.;-D

hleena 25.4.2009 9:33

Re: Sociální stát nebo smrt ? :-) Paroubek by s tou cedulí Blbec roku měl chodit Non Stop :-)

http://img.aktualne.centrum.cz/220/28/2202856-jiri-paroubek.jpg

;-D;-D;-D

čulibrk 25.4.2009 9:38

Re: Sociální stát nebo smrt ? :-) Paroubek by s tou cedulí Blbec roku měl chodit Non Stop :-)

na ten ksicht inteligence poletí,jak můry na světlo.....Jyrka je lumen inteligentiorum.:-D:-D:-D

hleena 25.4.2009 9:40

Re: Sociální stát nebo smrt ? :-) Paroubek by s tou cedulí Blbec roku měl chodit Non Stop :-)

Hugo jako prase ;-D;-D;-D

čulibrk 25.4.2009 9:42

Re: Sociální stát nebo smrt ? :-) Paroubek by s tou cedulí Blbec roku měl chodit Non Stop :-)

inteligentní tvář na billboard je i melouchář Pecina!:-D:-D:-D

hafusak2 25.4.2009 9:29

Hodně mi to připomíná

knížku Švejk v ruském zajetí. Tam se také vzpomíná na jednoho, kdo byl strážníkem sebrán, odveden na komisařství a obviněn z urážky císaře. Když bylo zjištěno, že nic neprovedl, ani provést nemohl, tak by měl být potrestán za to, že to provést určitě chtěl.

J.Havránek 25.4.2009 9:26

I člověk bez nejmenších sympatii ke KKK

musí tohle nesmyslné zatčení považovat  za výraz  hlupáctví

čulibrk 25.4.2009 9:28

Re: I člověk bez nejmenších sympatii ke KKK

R^R^R^ 

Frank 25.4.2009 9:24

Když jsem uviděl titulek, nejdříve jsem si myslel, že píšou o tom,

jak privatizovali Mladou Frontu. Teprve pak jsem zjistil, že píšou o pražácích.

Pete 25.4.2009 9:14

Policie je plná bývalých bolševiků, takže tenhle čin svědčí o jediném -

že zvedají hlavu a troufají si dál a dál. Astone, když na ČT1 před pár dny zmiňovali výročí skupiny Tří králů, zmiňovali pouze jméno Balabán. Vůbec se nezmínili o tom, že členem téhle skupiny byl Mašín. To je otec těch statečných, kteří si dovolili v česku skutečně bojovat proti totalitnímu režimu. Sviňárna 1.řádu. Co pak chcete od takovýho národa, jehož veřejnoprávní televize je řízena bandou bolševickejch přisluhovačů, národ si ji musí povinně platit a vůbec mu to zřejmě ani nevadí?

Pešek 25.4.2009 9:22

Re: Policie je plná bývalých bolševiků, takže tenhle čin svědčí o jediném -

Pete, asi jsme koukali každý na něco jiného. Je pravda, že Balabán byl hlavním motivem příspěvku, ale jméno Mašín jsem tam zaslechl, byť bez dalšího, jenom konstatování. Ale s těmi přisluhovači souhlasím, jen jsem mírný optimista a nemyslím, že jaká veřejnoprávní TV, takový národ. ;-)

dhimmi 25.4.2009 9:23

Re: Policie je plná bývalých bolševiků, takže tenhle čin svědčí o jediném -

Náš lid vedený KSČSSD má své hrdiny-RATHA,ROKA,FALMERA,VONDRUŠKU ,náš lid nezajímají nějací TŘI KRÁLOVÉ ,ale 3OKč u doktora a sousedovo BMW na které si ten modrý tunelář vydělal vykořisťovaním nebohých pracujících.

čulibrk 25.4.2009 9:27

Re: Policie je plná bývalých bolševiků, takže tenhle čin svědčí o jediném -

Aneb : Strany jsou pro straníky,socani jsou pro všechny!:-D:-D:-D

hardy 25.4.2009 22:50

Re: Policie je plná bývalých bolševiků, takže tenhle čin svědčí o jediném -

Nebylo to výročí skupiny tří králů, ale výročí Balabánova zatčení, proto mluvili halvně o něm.

Vítek 25.4.2009 9:07

Proč hňupové?

Prostě se začínáme chovat přesně,jak američané,stíháme lidi předem,aniž bychom měli důkazy o vině a vracíme se do období totality + policejního státu. Takto si asi nikdo nepředstavoval demokracii,ale můžeme poděkovat hlavně hňupovi Langerovi.

Kecal. 25.4.2009 9:34

Re: Proč hňupové?

Spíš jako komouši,ti také zavírali lidi před akcí a po akci je pustili.

dhimmi 25.4.2009 9:04

Je to u nás tak nějak nevyvážené,

zatímco exšéfa KKK policie zatkne,FALMER a VONDRUŠKA sedí v parlamentu,pobírají tučný plat a těší na to, jak je ROKO bude tahat do budoucí dělnicko-rolnické vlády.Je snad KSČ lepší než KKK?

kisi 25.4.2009 9:11

Re: Je to u nás tak nějak nevyvážené,

přesně tak souhlasim  ;-€(Y)

AndyP 25.4.2009 9:23

Re: Je to u nás tak nějak nevyvážené,

no, Falmeři a ostatní zde sedí v parlamentu právě proto, že "někdo" v devětaosmdesátým prohlásil "nejsme jako oni" a nechal je dělat si co chtějí. Nevidím jediný důvod, proč opakovat stejnou chybu a kromě bolševiků si tu nechat rozrůstat i nácky.

čulibrk 25.4.2009 9:35

Re: Je to u nás tak nějak nevyvážené,

No moment Andy....odpovídáte ,jak řešit "B"(nácky),kteří tu de facto "nejsou"(rozrostlí=citace) a utíkáte z odpovědi na "A",t.j. co s komunisty.Ten postoj je opravdu nevyvážený.A v Česku hrozí spíše "A",reálně po volbách. Že by hrozilo "B",náckové je myšlenková konstrukce imaginárna.V Česku nikdy tyto myšlenky nezakořenily.Nefabulovat.:-D:-D:-D

dhimmi 25.4.2009 9:45

Re: Je to u nás tak nějak nevyvážené,

R^

AndyP 25.4.2009 9:53

Re: Je to u nás tak nějak nevyvážené,

hele neštvěte mne. Dobře víte, co si o komunistech a toleranci k nim myslím,prohlašuji a jsem ochotna akceptovat, však zde nejste první den. Koneckonců největší místní bolševici roznášejí  mé výroky na adresu jejich preferentů po celém českém netu.

A co je to s nějakou imaginárnou? Nechat si zde rozrůstat komunitu neonacistů, rasistů a antisemitů jen proto, že už je tu komunita bolševiků? Protože máte na záhonku pampelišky nebudete hubit slimáky?

čulibrk 25.4.2009 10:01

Re: Je to u nás tak nějak nevyvážené,

samozřejmě,že slimáky hubit....ale ne kulometem.:-D:-D:-D

AndyP 25.4.2009 10:07

Re: Je to u nás tak nějak nevyvážené,

no, když se vám rozlezou po zahradě a nic jiného na ně neplatí, tak popadnete i ten kulomet.

Hele lidi co vám vadí? Ten chlap je hrdý antisemita a rasista. Já mám k takovým nulovou toleranci...dost dobře nechápu, na co si tu s nějakou svobodou slova hrajete- ruskou ruletu ? Někdy to vyjde a někdy nás zabijou, protože jsme černý, židi nebo kapitalisti?

čulibrk 25.4.2009 10:13

Re: Je to u nás tak nějak nevyvážené,

já mám v podstatě podobnou povahu,a proto nemohu být šéfem policie,diplomat atp.To by hrozilo "válkou"....:-D:-D:-D

Kecal. 25.4.2009 9:36

Re: Je to u nás tak nějak nevyvážené,

To právě byla osudná chyba po plyšáku.

Motan 25.4.2009 9:04

Ta cedule by byla pěkná.

Jako novinář a hlídač demokracie je vaší povinností, pane Neffe, vypátrat kterého vola to napadlo. Policie si sama od sebe nic neriskne, politici se mění a doba není jistá. Tak hodně štěstí v pátrání.

Cyril 25.4.2009 9:01

Blbákov

Jeljsem  na  hrob matky .Odboči z dálnice a projížděl  místem narozené spisivatelePalackého ,který  napsal     "Staré pověsti  české ".Nesohlasím s Blbákovem , ale  nyní  mluvkové používají slovo Česko .Hrabě  Belcredi  se  pokusil  nastínit  hranicve   tohoio celku ,jehož  jméno  vzniklo v  paran. mysli   europoslence  Železného .Vypadá to,že  již přestává   švejkování v  hist . zemích a nastupují  fašistické metody , hlavně v Česku ,podporované , bohužel  i některými moderatory .Tyto vlny hnusu a násilé se,bohužel ,  dostávají i na Moravu a  do do Slezska .Zdraví Cyril.

Pešek 25.4.2009 9:28

Re: Blbákov

Cyrile, nebyl to náhodou Lojzík Jirásků, kdo napsal ony pověsti? Palackého dílo byly Dějiny národu českého v Čechách a na Moravě.