Čtvrtek 23. 5. 2024Vladimír polojasno10 °C

Diskuse k článku

Co se to děje

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 970
  • Poslední: 3.2. 2021 9:18
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Venc 2.2.2021 20:29

Kdyby jedna stočtyřicetimiliontina nepřežila, trest by nedostala. Nepochybně.

Kauzalita po ruském způsobu.

:-)

J. Václavíková 2.2.2021 20:30

Jste si jist, že v Rusku je vyloučeno, že by byl trest pro jistotu udělen i in memoriam?

J. Venc 2.2.2021 20:39

Výkon trestu by byl problematický - ani v Rusku nezavírají zombie. Posledním ruským nekromantem byl ostatně jistý Rasputin.

:-)

V. Kříž 2.2.2021 22:03

a Vladimíra Iljiče jste zapomněl, vy ošklivý

P. Jirkovský 2.2.2021 20:35

Ta xxx.tina už trest měla, ten jí neodpáře ani smrt. Možná, když už přežila, si nechaj zaplatit ty štrapáce, co s ní kremelští lidumilové měli. A to se nejlíp refunduje v pracovních lágrech, když už celiny nejsou.

J. Venc 2.2.2021 20:44

Už ten předešlý podmíněný trest jest kuriosní - když tedy údajně poškozená firma trvá na tom, že jim žádná škoda nevznikla. Nejni jednoduché býti v současném Rusku jednou stočtyřicetimiliontinou.

:-)

V. Mokrý 2.2.2021 20:32

Ochrana před další nenadálou otravou.

J. Václavíková 2.2.2021 20:33

Vy naivko!

S. Lazárek 2.2.2021 20:28

Navíc svévolné přežití otravy nervově-paralytickou látkou, to mu moc nepomohlo, naopak. Bylo to velmi drzé gesto a jen se tím chtěl zviditelnit.

J. Václavíková 2.2.2021 20:32

Beztak to udělal proto, aby svedl nebohé mladičké Rusy k porušování zákonů, jež pro jejich dobro připravil dobrotivý báťuška.

P. Jirkovský 2.2.2021 20:37

A jako přitěžující okolnost by mu měli přičíst, že to bylo v zimě, a že tedy omonci kvůli tomu opotřebovávali nadměrně obuchy z tvrdé pryže.

P. Forejt 2.2.2021 20:23

nechápu posedlost některých lidí, kteří chtějí být honem a za každou cenu očkováni ??? ...je jim jedno kde, je jim jedno čím ....ale ať je to hned.

Jedna paní u doktora dokonce řvala ...okamžitě to do mě vražte !! ....kdybych chtěl být dvojsmyslný .....tak.

M. Krátký 2.2.2021 20:17

Hned po květnu 1945 do mě prali všechno možný i nemožný metodou hlava - nehlava - rybí tuk po frťanech - mě to nic nedělalo, máma byla na omdlení protože se jí ze smradu z toho rybího tuku dělalo šoufl - a pak už to jelo jedno za druhým - a všechno bylo bez jakéhokoliv schvalování EU a podobných institucí - potom vojna a furt to jelo dalším očkováním a teď bych se měl hroutit z toho zda to je z Ruska nebo z Číny ??? perte to do mě nemilosrdně - potřebuju potvrzení pro pohraniční hlídky EU cestou na lyže do Bulharska - tečka CZ R^R^R^

P. Vandas 2.2.2021 20:28

Nádherné shrnutí i mých životních zážitků. Po tom rybím tuku jsem sice neblil, ale kreativně jsem unikal do ilegality, kdy hrozila další dávka. A s tím očkování nadělají tolik keců a příprav, že už nevím, jestli nejsem blbej nakonec já. Za našich ogarských dob nám prostě oznámili, že "se" bude očkovat, přijel doktor s kufříkem a sestrou nás seřadili do řady a už to jelo. Ani nepotřebovali jehly z Číny. Měli jednu sadu a pro další várku je sterilizovali teplem. :-):-):-)

M. Krátký 2.2.2021 20:33

OK - R^R^R^

V. Mokrý 2.2.2021 21:00

Jak je možné, že jsme vůbec přežili, zvlášť v té blbé době.

To nám ti mladí nikdy nevysvětlí.

J. Kejkrt 2.2.2021 20:14

Pokud mám diskutovat k článku, tak bych se omezil pouze na doporučení, aby si dotyčný včas, a pokud možno sám, vyměnil pleny. Příští prezident by mohl mít se zanechaným parfémem problém.

P. Spáčil 2.2.2021 20:45

A Vy už jste si pleny vyměnil?

P. Forejt 2.2.2021 20:13

již snad milionkrát bylo potvrzeno, že ....práce skutečně osvobozuje !! Pak ale nechápu, proč tento výraz v němčině Arbeit mach frei, mnoho lidí přivádí k nepříčetnosti ?? .....kdo to ví ??

P. Forejt 2.2.2021 20:14

Arbeit macht frei .....nebo bleifrei ???

J. Václavíková 2.2.2021 20:14

Asi pro to ,,mach".

J. Kejkrt 2.2.2021 20:22

no jo. Řadu lidí ještě dnes zarazí, že se někdo může jmenovat Adolf. :-/

M. Pivoda 2.2.2021 20:03

Možná, že jste si nevšimli, že chřipečka zlobí. Zde je nadpis článku ze Seznam.cz.

Znepokojení v Británii. Mutace zmutovala. Země spouští masivní testování.

J. Kejkrt 2.2.2021 20:11

No a? Táži se vás s "klasikem": Mám blít krev?

M. Pivoda 2.2.2021 20:17

Moje sdělení je jen průběžná informace o vývoji situace. Žádná výzva!

I. Mertl 2.2.2021 20:18

Klidně, Kejkrt, ale zavolejte si záchranku, na pohotovosti Vás ošetří.

M. Němec 2.2.2021 19:55

Já mám dotaz na pana Bambuse, provdaného Drobného ( připadá mi tu ze všech nejchytřejší ) :

Nekellner a další uctívači Sputnika se tu zaklínají článkem , uveřejněným v časopisu Lancet.

Protože předpokládám, že sám časopis průzkum úspěšnosti na území Ruska neprováděl, pouze zpracovával někým dodaná data a informace - ten někdo ( dodavatel dat ) byli samozřejmě Rusové, kdo jinej - dá se jim, těm dodavatelům podkladů a informací o 91% úspěšnosti Sputnika, věřit ? Já tak nějank těm Rusům moc nevěřím,ale rád bych se mýlil.

J. Drobný 2.2.2021 20:03

Když jim nevěříš, tak jim zkrátka nevěříš, co já s tím mám dělat? Já zase třeba nevěřím těm druhým, ale pokud mi to na nějaký čas může prodloužit pobyt v tomto slzavém údolí, tak nebudu váhat ani minutu. Ať to do mě naperou, co co mě nezabije, to mě posílí. A kdyby náhodou zabilo, tak mi to prý zajistí mírnější průběh!8-o

M. Němec 2.2.2021 20:05

Tomu říkám slovo pašáka.R^

J. Drobný 2.2.2021 20:11

Tak to bych netvrdil. Jen jsem se zeptal své lékařky, zda ano či ne a ona mi nabídla procházku v nemocnici mezi pancienty na plicních ventilátorech. Zdvořile jsem to odmítl.

J. Drobný 2.2.2021 19:49

Vzhledem k tomu, že modrý Marian není schopen přinést aktuální zprávy, nabízím nejčerstvější informaci nejen pro něj, ale i pro další rusofoby:

Moskva/Londýn Účinnost ruské vakcíny Sputnik V proti covidu-19 ve třetí a poslední fázi klinických testů dosáhla 91,6 procenta. Uvádí to studie, kterou vydal odborný časopis Lancet. Vakcína prokázala účinnost i u starších lidí, uvedla agentura Reuters. Během klinických testů nebyly zaznamenány smrtelné komplikace.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/ucinnost-ruske-vakciny-sputnik-v-dosahla-v-posledni-fazi-testu-91-6-procenta.A210202_151734_ln_zahranici_lihav