25.4.2024 | Svátek má Marek


Diskuse k článku

Cesta hnusu, díl druhý

Andrej Babiš zahájil kampaň do finále tiskovkou po prohře s Petrem Pavlem. Jeho nenávistný projev plný lží vyděsil i mnohé jeho stoupence a spolustraníky. Ještě toho dne se potkal s Putinovým obdivovatelem, vlastizrádcem Jaroslavem Foldynou a od Tomia Okamury jsme se dozvěděli, že spolu konzultovali „další vývoj‟.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Novacek 17.1.2023 23:25

Čechám by "soft diktatura orbánovského typu" velmi pomohla a velice slušela!

Tohle ovšem pomalu senilnějící, nenávistný dědek Neff asi přestal chápat, nebo spíš nikdy nepochopil! Hodně by mě zajímalo, jak prolhaný aston přišel na to, že J. Fodyna je vlastizrádce?! Vlastizrádci sedí v parlamentu a ve vládě čssr v hojném počtu! Ti, kteří tlačí vlast do války, to jsou kovaní vlastizrádci!!!

J. Novotny 18.1.2023 13:12

Soft diktatura je ok v prvních pár letech, pak dojede na to, že diktátor stratí kontakt s realitou. Rv

R. Polášek 20.1.2023 9:13

Přesně tak. Většina politiků ztratí kontakt s realitou v druhém až třetím volebním období. A v druhém až třetím volebním období tak už spíš překážejí až škodí než něco nového přinášejí. To je vidět nejvíc na Babišovi, který je sice nadprůměrně schopný, ale jehož politické"stárnutí" bylo velice urychleno nenávistnou kampaní typu Antibabiše.

U diktátora to politické stárnutí trvá déle, protože diktátor si uvědomuje, že vládne a bude naživu nadlouho jen tehdy, pokud bude dostatečně dobrý tak, aby ho nějaký nepřítel nesvrhnut. A proto se snaží víc a o něco déle než volený politik zavádí nové přínosnější věci. Pokud se nezvrhne výhradně na likvidování opozice. Ale naopak když začne stárnout, překážet a škodit, trvá často mnohonásobně déle ho odstranit než by byl odstraněn volený politik. A je to doprovázeno úpadkem a kolapsem společnosti.

T. Dvořák 17.1.2023 22:00

Ve fotbalu se říká : "Když tě soupeř nebo rozhodčí podrazí, nejdříve pomalu počítej počítej do deseti a teprve potom reaguj." Autor článku by potřeboval počítat aspoň do sta , aby zbytečně nevyvolával vlny nenávisti. Je jich tu už dostatečně.

M. Husovice 17.1.2023 9:55

Moje babička říkala - "jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet" ale ! kampaň "antibabiš" na mne kouká z každého spozarohu, připadá mi však poněkud kontraproduktivní, protože, když někoho bijí permanentně, přijde soucit s ubližovaným. Š..r napsal, že Pavel byl menší komunista, protože se omluvil, sic!

V. Sember 17.1.2023 22:39

Někdo vám brání volit Babiše za prezidenta? Tak si ho kur va zvolte, ale zbytečně o tom nekecejte. Důležitý je čin, ne kecy.

Podotýkám , že já toho hajzla volit nebudu.

M. Husovice 18.1.2023 8:56

Slušnost zřejmě není vaše priorita, IQ zřejmě také ne, neboť podstatu příspěvku jste nepochopil.

R. Polášek 20.1.2023 9:16

Tak slušnost a IQ není priorita u žádného Antibabišovce.

M. Hoblík 17.1.2023 9:28

Babiš sám předvedl, jakým laskavým a rozvážným prezidentem by byl! Bijte ho, dokud je čas!

Z. Zavadil 17.1.2023 9:30

Pouze reagoval na podporovatelku Pavla, která o něm prohlásilo, že je zlo, které je třeba zničit!

Toho si novináři, ani vy, nevšimli ?

:-P8-o

P. Dvořák 17.1.2023 19:19

Vy nechcete zničit zlo? Asi máte strach o vlastní kejhák. ;-D

T. Hirsch 17.1.2023 8:40

Který komunista na Hradě bude ZLO nebo DOBRO , ukáže čas.

Všichni chtějí Vaše DOBRO . Nenechte si ho vzít !

J. Fridrich 17.1.2023 0:04

Aston píše - " Cesta hnusu, díl druhý. A píše dále - " Andrej Babiš zahájil kampaň do finále tiskovkou po prohře s Petrem Pavlem. Jeho nenávistný projev plný lží vyděsil i mnohé jeho stoupence a spolustraníky." A ještě přidává - "Babiš ale může pomoci realizovat to, o čem jistě sní Vladimír Putin." A Aston ještě přitvrdil - " Pravdu měla Danuše Nerudová, když v sobotu prohlásila, že je Babiš zlo. Měla pravdu a zlo je třeba zastavit." -

Tak to je dle Astona a našich médií ta správná, férová, neútočná, a slušně vedená kampaň od všech příznivců toho " hodného " agenta Pavla, elitního komunistického paragána, souhlasícího s okupací naší země ještě v roce 1987 ve svém vyjádření pro vedení té své jednotky v naší komunistické armádě...

26 letý (nikoliv šestiletý) Pavel a jeho názor (v roce 1987) na ruskou invazi 1968 :

"...Velký vliv na mé pozdější názory mělo léto roku 1968. Tehdy byli u nás na návštěvě přátelé ze Sovětského svazu. Právě na kontrastu mezi nimi na jedné straně a protisovětskými náladami na druhé mi otec srozumitelně k věku vysvětlil podstatu situace. Bylo účinnější než cokoli jiného a také trvalejší. A posměch ve škole ze strany spolužáků pro mou oblibu našich přátel mě v názoru tenkrát pouze utvrdil...."

Přečtěte si to celé, stojí to za to. Petr Pavel byl velmi uvědomělý komunista - ne jen nějaký naoko, a prospěchář.. Byl pevný marxista.

www.idnes.cz/volby/prezidentske/2023/petr-pavel-zivotopis-prezident-kandidat-hrad.A221123_085710_prezidentske-volby-2023_rapc

J. Václavíková 17.1.2023 0:11

Prozradíte mi konečně, jak se díváte na to, že Babiš teď sbírá body na odporu vůči pomoci Ukrajině? I za tuhle cenu, kdy vzbuzuje ve voličích tento strach, jej stále podporujete?

J. Fridrich 17.1.2023 6:53

Prozradíte mi konečně, jak se díváte na to, že " hodný a názorově pevný " Pavel měl rád naše sovětské okupanty až do pádu komunismu u nás a v SSSR, a byl připraven aktivně bojovat proti Svobodnému demokratickému světu ? On nebyl jen řadový člen KSČ, který tam vlezl pro pracovní kariéru jako pan Babiš, aby mohl pracovat na našem zahraničním obchodě třeba v Maroku, a víme, že bez členství v KSČ by na PZ-podniku zahraničního obchodu pracovat nemohl - byla to jasná podmínka... Ale záškodnické akce v Západní Evropě nebyl připraven dělat tak, jako agent-paragán Petr Pavel.

DOKUMENT: Životopis Petra Pavla z roku 1987

" Na gymnáziu jsem vstoupil do SSM, kde jsem se účastnil i politického vzdělávání v Leninském kroužku...Velký vliv na mé pozdější názory mělo léto roku 1968. Tehdy byli u nás na návštěvě přátelé ze Sovětského svazu. Právě na kontrastu mezi nimi na jedné straně a protisovětskými náladami na druhé mi otec srozumitelně k věku vysvětlil podstatu situace. A posměch ve škole ze strany spolužáků pro mou oblibu našich přátel mě v názoru tenkrát pouze utvrdil.. Nejvíc dojmů ve mě zanechala měsíční cesta po Sovětském svazu, kterou jsme v roce 1978 podnikli autem na pozvání našich přátel. Členství v KSČ mě ovlivňuje ve dvou směrech. Na jedné straně mi dává dobrý pocit, že se mohu osobně účastnit a ovlivňovat řešení společenských i pracovních problémů. S prosazováním politiky strany proti dílčím nesprávným názorům se potýkám často při vedení politického školení vojáků. V současné době si nejvíce hrdosti zaslouží iniciativa, zodpovědnost a pružnost Sovětského svazu a dále způsob řešení problémů v sovětské společnosti, který přebírají i ostatní země socialistického tábora." -

Z jeho životopisu napsaného v roce 1987 je jasně vidět že Pavel nebyl jen řadovým členem KSČ, ale byl velmi aktivní i jako ŠKOLITEL svých vojáků a vedl je k lásce ke komunistickému režimu u nás a k našim okupantům ze Sovětského svazu. Prozradíte mně, co na generála Pavla říkáte vy ?

P. Dvořák 17.1.2023 19:16

Moc bych poznal Váš životopis, např. Vaši normalizační prověrku. A co - byl jste v SČSP, ROH, ČSM, SSM, BSP, KRB, LM a pod.? A co takhle nějaký úpisek? Nebyl? A jak bylo na vojně, komu jste přísahal věrnost? ATD. Znáte: kdo nejvíc křičí, od toho to fičí. :-P

J. Fridrich 17.1.2023 22:36

Píšete - " Moc bych poznal Váš životopis," - u vás je to snadné, byl jste estébák nebo cenzor...

M. Ilsner 17.1.2023 0:14

ty jsi docela svině frydrych

J. Václavíková 17.1.2023 0:20

Navíc tam o okupaci či vstupu vojsk není ani slovo.

J. Fridrich 17.1.2023 6:21

Ty jsi " dobře vychovaný " sprostý haajzl ilsnere.

Z. Zavadil 17.1.2023 9:25

Dal bych tady odkaz na podrobné zdůvodnění role Pavla - ale je dobrým zvykem našich médií, podobné jasné a konkrétní odkazy mazat a diskutéra zabanovat.

;-(

J. Fridrich 17.1.2023 9:39

Ono to všechno vyplave...

Z. Zavadil 17.1.2023 9:42

Bohužel často až velmi pozdě. Pak už ani nikoho nebude zajímat kdo měl pravdu a kdo ne, protože dějiny už přepíšou současní vítězové.

;-(

J. Fridrich 17.1.2023 9:59

Bývá to tak. Ale Pavel ještě na Hradě nesedí...

P. Jirkovský 16.1.2023 23:51

Jen hlupáci dokážou operovat při debatách o zadlužení tím, že v roce 1990 byla ČSSR bez dluhů. Je snadný si vybavit jak to tady vypadalo, ten vnitřní dluh v dnešních cenách by byl jistě v mnoha bilionech Kč.Další dluhy byly strukturální, neskutečný dluhy ve zdravotnictví. To, co dneska nutí vládu si půjčovat, jsou jednak někdy až nesmyslný mandatorní výdaje (včetně valorizací důchodů), dál úroky za zbytečný zadlužení Burešovy vlády, dál nutný výdaje, který Burešova vláda odložila a nakonec náklady na pomoc Ukrajině, který jsou pro budoucnost svobody v týhle zemi nezbytný.

K. Nový 16.1.2023 23:54

Tak a teď spočítejte dluhy Fialovi vlády, dluhy EU za které díky Fialovi ručíme, dluhy ČNB....

M. Ilsner 17.1.2023 0:12

vy jste hlupák pane

P. Jirkovský 17.1.2023 5:56

Jste blb. Jednak je to Fialovy vlády a za druhý, já za nic neručím. A ta vaše skupinka zakyslejch hlupáků pravděpodobně taky ne, ta zase nemá čím.

L. Novák 16.1.2023 23:26

CHCEME VOLIT PREZIDENTA, KTERÝ MLUVÍ ČESKY!!!

;-)

K. Nový 16.1.2023 23:32

CHCEME VOLIT PREZIDENTA KTERÝ TO S ČR MYSLÍ DOBŘE.

PS: Dezinformace je informace, která se nelíbí vládě.