Čtvrtek 23. 5. 2024Vladimír polojasno10 °C

Diskuse k článku

Boje na každém kroku

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 333
  • Poslední: 2.8. 2017 7:05
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Novák 1.8.2017 13:31

Policie naprosto selhala tím, že technopárty nechala rozjet, i když o ní věděla.

L. Kolman 1.8.2017 13:20

Ježišmarjá, ať vás někoho nenapadne

poslat mi hodnotný dar, nebo mi seberou sociální dávky. Jak té mamině vedle. Někteří tak rádi rozdáváte, pokračujte v tom s nejvyšší opatrností!

R. Tesařík 1.8.2017 13:24

Re: Ježišmarjá, ať vás někoho nenapadne

Tak proč to té mamině posíláte.?

J. Matuška 1.8.2017 13:10

Na všech stranách jsou lidé, kteří vítají "studenou válku"

Včera jsem jsem s velkým zpožděním zhlédnul z CD BÍLÉ PEKLO - 14208 km na pokraji smrti. Pravdivý příběh podle světového bestselleru Josefa Martina Bauera.

Prezident Putin se setkal s následky 2. světové války /narodil se v Leningradu/. J.F. Kennedy bojoval v Pacifiku během druhé světové války, málem přišel o život, když se jeho loď potopila.

Co viděl Hayek jako to nejpodstatnější? MÍR, SVOBODU, PRÁVO/SPRAVEDLNOST.

J. Vobr 1.8.2017 13:15

ZEO nechoď na přímé slunce,už blbneš !!!

:-)))

:-)))

K. Berka 1.8.2017 13:16

Re: Na všech stranách jsou lidé, kteří vítají "studenou válku"

A což teprve jestřáb McCain, jak rád vzpomíná na několikaleté vězení ve Vietnamu a v duchu děkuje soudruhům, že ho nenechali prorůst bambusem přes konečník.

M. Vondráček 1.8.2017 14:07

Re: Na všech stranách jsou lidé, kteří vítají "studenou válku"

Studená válka v tomhle vedru, není to pitomost ??

J. Vobr 1.8.2017 13:08

Já si to tady užívám !!!

Mám nohy v lavóře a všechno chápu !!!

:-)))

J. Matuška 1.8.2017 13:13

Re: Já si to tady užívám !!!

Vobře, dneska je takový hic, že nedojdu ani na Maltézské náměstí, kde bych se posadil na Havlovu lavičku /tedy židle/ a vyhlížel někoho, kdo by si přisedl a vedli bychom řeči...

J. Vobr 1.8.2017 13:17

Re: Já si to tady užívám !!!

:-)))

L. Kolman 1.8.2017 13:16

Re: Já si to tady užívám !!!

Vobr, ty mi hlavně neser, nebo ti ubalím takovou sankci, že se tři dny nepostavíš na nohy! Jsem se naučil sankcionovat a embargovat, kdo dnes toto neumí, je mrtvej Homolka.

J. Vobr 1.8.2017 13:19

Re: Já si to tady užívám !!!

Ale já to chápu !!! A mám to hůlkovým písmem !!!

:-)))

J. Vobr 1.8.2017 12:42

DOUFÁM,ŽE DROBEK NEZAMKNUL DROBKOVOU V AUTĚ !!!

... to by byl případ pro Columba !!!

__________________________________________

:-)))

F. Šimek 1.8.2017 12:53

Re: DOUFÁM,ŽE DROBEK NEZAMKNUL DROBKOVOU V AUTĚ !!!

fUrt nevím, jestli korejci už konečně odpálili tu pumu. Pak bych se zajímal, jestli Drobek a Drobek už postavili tu kukaň,kde se společně s Hajkovou schovám.....!!!

H. Balzám 1.8.2017 12:55

Re: DOUFÁM,ŽE DROBEK NEZAMKNUL DROBKOVOU V AUTĚ !!!

Puma už je zpátky v kleci, psali ráno na Novinkách...

J. Vobr 1.8.2017 13:06

Re: DOUFÁM,ŽE DROBEK NEZAMKNUL DROBKOVOU V AUTĚ !!!

A jelikož ta puma je ze Zvole a Aston o tom zarytě mlčí, soudím ,že má pumu !!!

TAK !!! HA !!!

H. Balzám 1.8.2017 12:57

Re: DOUFÁM,ŽE DROBEK NEZAMKNUL DROBKOVOU V AUTĚ !!!

V tomhle vedru by už Drobková v autě začínala vonět a měla křupavou kůrčičku! To by byl spíš případ pro Pohlreicha!! :-):-):-)

P. Portwyn 1.8.2017 12:38

No, tak jsem čekal

něco o počínajícím doublespeaku a cenzuře... a ono je to o tom, že by někdo radši žil za ostnatým drátem, že Babiš není demokrat a že mu to ti hloupí komunističtí Češi žerou.

Je mi líto, ale ta úvaha je mimo mísu. Globalizaci a dobu postfaktickou nevymyslel ani Babiš, ani Zeman, ani komunisti, ani "důchodci v teplákovkách", třídní to nepřítel našich sluníček.

Babiše můžete kritizovat klidně veřejně, pane autore. Možná ještě dostanete nějakou cenu; za kritiku Zemana dostanete cenu skoro určitě. Je ale hodně věcí, které kritizovat nesmíte, a názorů, které nesmíte vyslovit. A tohle "nesmíte" a "musíte" sem zavedli lidé, kteří by Babišovi, Zemanovi a dalším s radostí navlékli oprátku. Na ně žádné "demokratické páky" nejsou a nebudou, protože kdo je demokrat a kdo ne, rozhodují oni.

P. Portwyn 1.8.2017 12:40

PROSÍM SMAZAT

Pardon, omylem jsem zadal příspěvek z jiné diskuze.

PROSÍM O SMAZÁNÍ PŘÍSPĚVKU.

J. Pospíšil 1.8.2017 18:58

Re: PROSÍM SMAZAT

Budeme ten příspěvek brát jako univerzální.

P. Portwyn 2.8.2017 7:05

Re: PROSÍM SMAZAT

:-D

P. Vandas 1.8.2017 11:59

Teď mne napadla ještě jedna nevyužitá možnost.

Představme si situaci. Technoaparatury spustily, Na stáncí teče z desítek píp pivo proudem a dav mladých se svíjí v rytmu techna. V okruhu kilometru a více se shromažďují davy rozhořčených staro i mladousedlíků , před sebou žene do zteče řadu nebohých policajtů v brnění. A nic. Jenom vedro a tepající srdce techna. Ptám se proč nevstoupili ti místní dotčení do té jámy lvové a nedali si také pívo a nepokochali se křivkami mladých dívek? Kdy se jim poštěstí mít za humny zábavu s muzikou a zadarmo.?

"Protože jsou dřevěný a dřevěný!" :-):-):-)

H. Balzám 1.8.2017 12:08

Re: Teď mne napadla ještě jedna nevyužitá možnost.

A že ty holky vobčas jsou nádherný! :-)

P. Vandas 1.8.2017 12:09

Re: Teď mne napadla ještě jedna nevyužitá možnost.

O tom žádná. :-):-):-)

M. Moravcová 1.8.2017 12:22

Re: Teď mne napadla ještě jedna nevyužitá možnost.

a jak by se asi mohli zúčastnit loterie EET, ha?

P. Boublíková 1.8.2017 12:27

Re: Teď mne napadla ještě jedna nevyužitá možnost.

Výborný nápad. Aspoň by majitel věděl, kdo mu tam bude uklízet :-)

J. Růžička 1.8.2017 11:54

Boje na každém kroku

Také jsem včera bojoval s manželkou, když chtěla se mnou na pivko. Ale vybojoval své svrchované právo jít bez ní. Ona ta letitá fráze o poloviční zábavě a dvojnásobné útratě má trvalou platnost.

I. Břízová 1.8.2017 12:11

Re: Boje na každém kroku

A poslal jste manželce domů aspoň jednu skleničku piva, nebo jste ji nechal žíznit?!:-))

J. Nový 1.8.2017 14:08

Re: Boje na každém kroku

Poslal jí domů souseda. Aby se nenudila....

H. Balzám 1.8.2017 11:15

Jak míchat koše s baňama

Astone, to jste mne dnes zklamal, srovnáním ozonové díry a GW. To jsou totiž dvě tak odlišné situace, že můžou sloužit jako příklad, co je a co není dobrý boj. Ozonová díra, tedy oslabení ozonosféry, byla objektivní skutečnost, bylo beze všech pochyb prokázáno, že štěpení ozónu mají na svědomí freony, tedy uhlovodíky, které v té době lidé rvali do všeho. Používaly se nejen jako chladivo v ledničkách, což bych až tak jako problém neviděl, ale zejména ve všech sprejích, od kosmetiky po barvy. Po tomto zjištění došlo k celosvětové vlně nahrazování freonů a, světe div se, ozonová díra nad Austrálií se zacelila a ozonosféra na celé planetě vykazuje přírůstky. Zatímco globální oteplení je neprokazatelné jak ve své podstatě, tak zejména v příčinách a ve výhradním zavinění člověkem. Přesto bylo toto výborně uchopeno různými vychcánky, kteří ovlivnili ekokomouše po celém světě a tak dnes do boje proti něčemu, co možná ani neexistuje, tečou miliardy, které potom záhadně končí v rukách několika jedinců.

A. Trick 1.8.2017 11:26

Je prokazatelné,

že za GO neexistuje a pokud ano, že za GO nemůže lidská činnost?