Středa 15. 5. 2024Žofie polojasno10 °C

Diskuse k článku

Boje na každém kroku

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 333
  • Poslední: 2.8. 2017 7:05
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Hájková 1.8.2017 18:18

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

Přesně tak!!!!!!!!!!!!!

P. Vandas 1.8.2017 19:21

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

No jo. Nadáváte vy. To se nemusí hlásit, to je vidět. :-):-):-)

I. Mertl 1.8.2017 19:39

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

Ztrácíte soudnost, staviteli, škoda. Ještě hlásíte převrat nebo revoluci?

V. Hájková 1.8.2017 18:17

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

Ale jak to tak vidím- už jim to vše perfektně funguje 72 let! A kdyby nemuseli cpát do těch svých bratru DEDERONU 15 let miliardy euro - pane to by byl blahobyt:-)))

B. Brousková 1.8.2017 18:25

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

Oni ti Němcvi jsou tak blbí, že mají pro letošek minimální mzdu stanovenou při přepočtu na naše koruny ubohých 40 000. Za takovou almužnu by našinec ani nevylezl z pelechu natož aby dřel v nějakých montovnách. A to prohráli dvě poslední války.! Mimochodem , nevíte kolik činí pro letošek minimální mzda přepočtená na koruny v zemi milované kdě tak vóólna dýýšit čilavěk !!??

V. Hájková 1.8.2017 18:39

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

COPAK- MINIMÁLNÍ MZDA - ale ta běžná pruměrná? Také z čeho by jim byla vyplácena . Se svým HDP i nám koukají na paty:-)))

J. Fialová 1.8.2017 18:07

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

Těšíte se marně, paní Hájková :) Koho si tam zvolí je jejich věc. Hlavně aby se zase nekýblovali do toho, co má být na východ od Aše - to je zase naše věc.

I. Mertl 1.8.2017 18:08

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

Zeptal bych se těch 66%.

V. Hájková 1.8.2017 18:19

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

A jak se vás to kýblování dotýká osobně! :))))

V. Hájková 1.8.2017 18:33

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

Klídek- to bylo jen aby řeč nestála:-) mně je šumák- jak budete reagovat na znovu zvolení p. MERKEL!

M. Moravcová 1.8.2017 19:44

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

Merkelovou jste sem do vlákna nacpala sama, abyste později všem vynadala? Vy se mi zdáte.

V. Hájková 1.8.2017 19:51

Re: Nechcete, dědci zapšklí, nechat

Komu a jak nadávám- VYNECHTE MĚ LASKAVĚ!

P. Aron 1.8.2017 15:54

Co se týče technopárty

Tak jste Astone zklamal. Klapky na uši, klapky na oči to je pravé řešení !!! Stále platí obecná zásada, že moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého. Tyto akce svým hlukem obtěžují a obtěžování je slabé slovo minimálně stovky lidí v okolí. To ani nemluvím o lidech se zdravotními problémy jako kardiaci, lidé s vyšším tlakem. Dělání bordelu nepovažuji za neškodnou zábavu. A policie, která si neumí v případě hromadného porušování zákona vynutit jeho dodržování je na nic. Jistě řadoví policajti za to nemohou, ale právě jejich vedoucí. A pak také novináři, kteří pak hned křičí jak se ubližuje našim dětem. Jednak to žádné děti nejsou a jednak ubližují oni ostatním spoluobčanům.

R. Neveselý 1.8.2017 16:02

Re: Co se týče technopárty

Ano, tak to je.

J. Novotny 1.8.2017 16:30

Re: Co se týče technopárty

To je složitější, ochrana zdraví má přednost před ochranou majetku a zásah by si zcela určitě vyžádal zranění.

Druhou věcí je, proč policie nemůže zabavit (a vypnout)aparatury, jako důkazní materiál, kterému by případně hrozilo propadnutí věci. Přece jenom bez aparatury není párty a ať si to vlastník vyřídí s tím, co to organizuje, pokud o tu aparaturu přijde. Asi by se musel ovšem u nás změnit zákon (i v UK mají na to specifický zákon) tak, aby to šlo.

R. Neveselý 1.8.2017 16:36

Re: Co se týče technopárty

Vypnutí proudu je také zásah, aniž by porouchal aparaturu.

J. Novotny 1.8.2017 16:46

Re: Co se týče technopárty

Ano, ale s tím souvisí zabavení aparatury či generátoru, jinak to zase lze lehce zapnout. Policie zjevně na toto nemá oprávnění, proto je patrně potřeba specifická úprava.

Pokud je jedinou možností policie rozprášit účastníky, tak je zřejmé, že to není dobré řešení. Případnou škodu by měl přirozeně hradit stát (obdobně jako u škod způsobených chráněnými dravci), možná je ta částka i levnější, než kolik by stál zásah.

F. Doušek 1.8.2017 15:53

Jejda, je prvního, a já bych v tom vedru

málem zapomněl zacálovat zálohy na zdravotní a sociální pojištění, aby měli pracující lemplové co si jezdí po dovolených na důchod. Hned to jdu napravit.

R. Neveselý 1.8.2017 16:04

Re: Jejda, je prvního, a já bych v tom vedru

Pracující lemplové berou důchod? Doušku, Doušku, to vedro Vám fakt nesvědčí :-))

R. Tesařík 1.8.2017 16:50

Re: Jejda, je prvního, a já bych v tom vedru

Já jsem pracující lempl a beru důchod.

F. Doušek 1.8.2017 17:41

Re: Jejda, je prvního, a já bych v tom vedru

Ani vám, nic nechápající Neveselý.

Pracující důchodce přispívá do systému zdravotního i důchodového pojištění, aby současní pracující lemplové, toho času povětšinou na dovolených, v budoucnu na ty důchody vůbec měli.

Už chápete?

O. Uživatel 1.8.2017 15:45

Uživatel požádal o vymazání
R. Neveselý 1.8.2017 15:50

Re: Jak prosté..

Takže vidíte problém, ale řešení nemáte. A to jste onehdá tvrdil, že by stačilo jen dodržovat zákony.

O. Uživatel 1.8.2017 16:02

Uživatel požádal o vymazání
V. Novák 1.8.2017 16:06

Re: Jak prosté..

A ty, kteří je nedodržují, je třeba k dodržování přinutit...

A jsme zpátky u "Paroubkova řešení"...

O. Uživatel 1.8.2017 16:13

Uživatel požádal o vymazání
R. Neveselý 1.8.2017 16:32

Re: Jak prosté..

Znáte jiné, které by mělo žádoucí účinek?

Mimochodem, za Paroubka se konaly dvě technoparty rok po sobě. Po prvním techno kritizoval Langer tehdejšího ministra vnitra, že policie nekonala. Rok poté už policie konala, ale Langer opět kritizoval, že policie konat neměla. Tomu může rozumět jen někdo z poslední lavice :-))

O. Uživatel 1.8.2017 17:15

Uživatel požádal o vymazání
V. Novák 1.8.2017 17:50

Re: Jak prosté..

Ale jistě - o rok později vyčlenila vláda prostor v jednom vojenském újezdu, dostatečně daleko od lidí, kteří musí ráno vstávat do práce, ať se mládeč vydovádí, třeba i les a loučku pohnojí.

Přijela třetina a další rok už ChechTec nebyl - neb hlavní nebylo poslouchat tuc-tuc-tuc, ale otravovat "řaďáky", "měšťáky" a "vidláky". Neobsadit cizí majetek stylem hord Attily, Biče Božího, tančící děti nebavilo.

L. Kolman 1.8.2017 15:30

Na koho jsme dnes odpoledne

uvalili sankce, co jsem tady nebyl? To mi přijde, jako když pitomci zvolí za své zástupce ještě větší pitomce a mají ohromnou radost, jak ty předchozí vytrestali.

P. Vandas 1.8.2017 15:36

Re: Na koho jsme dnes odpoledne

Láňo já asi brzy uvalím na gauč. Je takové vedro, že i vymýšlení volovin činí námahu. :-):-):-)