Čtvrtek 23. 5. 2024Vladimír polojasno10 °C

Diskuse k článku

BIS varuje

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 760
  • Poslední: 28.10. 2014 23:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Hofman 28.10.2014 16:22

Re: Miloš Zeman

A co na jazyku, to v játrech !!!

I. Tellner 28.10.2014 15:49

POZOR - toto jsou příslušnice separatistické rozvědky

Kdyby po vás chtěly nějaké informace, nic jim neprozrazujte, a to ani v choulostivých situacích!

http://cs619518.vk.me/v619518021/1b4fa/HFLz7lATMY4.jpg

J. Podešva 28.10.2014 15:55

mě se líbí ta druhá zleva :-)

M. Ilsner 28.10.2014 16:19

Re: mě se líbí ta druhá zleva :-)

mně ta třetí zprava !

J. Jílek 28.10.2014 17:24

Re: POZOR - toto jsou příslušnice separatistické rozvědky

to je dobře, že na sebe všechno vykecaj....soudy to budou mít snadné

http://vk.com/id205292010

F. Šimek 28.10.2014 15:48

Amíci "prej " přesně vědí, že Putin

za TŘI roky natáhne bačkory! Určitě toho Putina prohlížel sám Mudr. Cvach....:-(

I. Tellner 28.10.2014 15:50

Re: Amíci "prej " přesně vědí, že Putin

..před měsícem přesně věděli, že Kim je svržen... -)

K. Berka 28.10.2014 15:32

Svatý Porošenko

Miliardář Porošenko začal své podnikání praním peněz administrátorů sovětských časů. Nikdy nebyl tím podnikatelem, který si začíná svůj vlastní business. Taková povídačka byla o něm vymyšlená. Měl raketový start díky zločinným konexím svého otce odsouzeného v roce 1986 za rozsáhlé zlodějiny. Když si Porošenko senior odseděl trest, začal se svým vlastním podnikáním a do těchto aktivit zapojil i svého syna. Ten business byl nekalý, začínal rabováním státních majetků ozbrojenými gangy. Porošenkova rodina plánovala rozšířit svou činnost i mimo Ukrajinu, jak vzpomíná Taťána Mikojan, dobře známá v Kyjevě sídlící advokátka, tak tím, do čeho se tato rodina pustila, byla Transitrie: „To bylo ještě v těch strašlivých 90. letech, a to ilegální zbraně, prostitutky a drogy – vynášely profit jak otci, tak synovi.“ Za své zásluhy byl Porošenko senior odměněn – v roce 2009 dostal řád Hrdina Ukrajiny, který mu koupil jeho syn, když uplatil tehdejšího presidenta Juščenka, kmotra dětí Petra Porošenka. Tento brzy zvolený president je velmi proslulý nekalým přesměrováváním peněz z veřejných rozpočtů. Má reputaci kohosi, kdo ví, jak vytřískat prachy z ničeho. Už mnohokrát byl obviněn ze zapojování do rozsáhlých korupčních pletich, otevřeného lobbování, zpronevěry rozpočtových prostředků, daňových úniků, ilegálních operací k získání podílů a z fyzických hrozeb politickým odpůrcům a konkurentům. Určitě to ale není jen další šejdíř, nýbrž je to i magnát a vlastník obrovitého diverzifikovaného obchodního impéria.Porošenko zatím uplatňuje kontrolu nad místními úřady v regionech Vinnicii, Volyni, Černnovicii a v Záporoží, a sní o rozšíření své moci na celou Ukrajinu. Svému sklonu pouštět se do vší šmeliny těžko kdy odolá. Porošenko je jednou z nejohavnějších figur ukrajinské politiky a vede seznam nejzkorumpovanějších osob v této zemi.

http://www.strategic-culture.org/news/2014/05/24/weapons-prostitutes-drugs-things-poroshenko-associated-with.html

J. Podešva 28.10.2014 15:51

je to pravda ?

Nic ve zlém, pane Berko, ohledně toho článku, který uvádíte, jsou dvě možnosti. Možná to je pravda a možná to je lež. Stránky www.strategic-culture.org jsem si prohlédl a působí na mně velmi tendenčním dojmem.

K. Berka 28.10.2014 15:59

Re: je to pravda ?

Na mne to taky působí tendenčně, takhle svlékat do naha prezidenta UA, fuj, že se nestydí!

J. Slanina 28.10.2014 16:14

Re: Porošenko je ubožáček, prasáčku.

http://www.lidovky.cz/nejbohatsi-rodina-sveta-putinovi-chatari-f1w-/zpravy-svet.aspx?c=A111112_134014_ln_zahranici_OGO

J. Tolman 28.10.2014 15:13

Francie opět odložila rozhodnutí o lodích Mistral

tentokráte na listopad.

P. Vandas 28.10.2014 15:16

Re: Francie opět odložila rozhodnutí o lodích Mistral

Tak z Listopadu na Listopad? No, to je pobuřující. :-):-):-)

J. Tolman 28.10.2014 15:18

Re: Francie opět odložila rozhodnutí o lodích Mistral

V listopadu měla být první loď předána. Rozhodnutí mělo být oznámeno v říjnu. Určitý posun zde je.

P. Vandas 28.10.2014 15:21

Re: Francie opět odložila rozhodnutí o lodích Mistral

Listopad ještě není. :-):-):-)

J. Tolman 28.10.2014 15:24

Re: Francie opět odložila rozhodnutí o lodích Mistral

Ale říjen končí a rozhodnutí nikde.

P. Vandas 28.10.2014 15:56

Re: Francie opět odložila rozhodnutí o lodích Mistral

Fakt je, že mi nic ještě nehlásili. Ale třeba se už rozhodli a zapoměli mi dát vědět. :-):-)

I. Tellner 28.10.2014 16:06

Re: Francie opět odložila rozhodnutí o lodích Mistral

Hollande prohlásil temné "erenÿ" Není jasno, zda to znamená ano, či ne .. -)

I. Tellner 28.10.2014 16:07

erenÿ

P. Vandas 28.10.2014 16:17

Re: erenÿ

To mluví turecky? :-):-):-)

P. Vandas 28.10.2014 15:10

A před aktem budou do trůnního sálu přineseny státní ..

.. symboly. Vlajka a prezident. :-):-):-)

P. Vandas 28.10.2014 15:15

Re: A před aktem budou do trůnního sálu přineseny státní ..

A pan prezident si zvolil pro svůj vstup slavnostní fanfáru na téma " Už troubějí, na horách je lenin.." :-):-)

K. Berka 28.10.2014 15:05

Pí Hájková

15:00 Vyznamenání N. Wintonovi

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/zive-vysilani/

Později vám ukážu, jaký že je Porošenko "poctivec"!

J. Tolman 28.10.2014 15:03

A to jsou zde tací, kteří se budou vysmívat Ukrajině

kvůli nějakým oligarchům. Zlatá Ukrajina. Tohle by tam neprošlo.

Zeman vzal Kellnera k čínskému prezidentovi. A vrátil se letounem s PPF.

F. Doušek 28.10.2014 14:28

25. října zemřel Jack Bruce,

považovaný za nejlepšího bluesrockového baskytaritu.

Malá připomínka:

http://www.youtube.com/watch?v=c25IIkMSQdI

J. Boleslav 28.10.2014 14:24

Přeji hezké sváteční odpoledne

dnes po dlouhé době i slunečné. Zdejší kapitalismem zbídačený lid, brutálně vykořisťovaný různými Kellnery, Bureši a spol., u nás před svatodušními svátky masivně obnovuje a opravuje hroby. Starost o své předky je velmi chvályhodná, vypovídá hodně o kulturnosti národa. A je to i dobrá investice do budoucna pro každého z nás. :-)

J. Matuška 28.10.2014 14:06

Zapomněl jsem na "liberální intervencionisty" :-(

Já furt jenom o neokonech. To už musel zasáhnout řídící orgán a usměrnit mě:

V posledních letech se neoconi a "liberální intervencionisté" stali téměř nerozlišitelnými, až tak, že Robert Kagan se rozhodl ze sebe sloupnout zdiskreditovanou nálepku neocona a prohlásil se za "liberálního intervencionistu./ /Viz Consortiumnews.com's "Obama's True Foreign Policy 'Weakness.'/

M. Prokop 28.10.2014 14:19

Re: Zapomněl jsem na "liberální intervencionisty" :-(

Zřejmě si potřebujete ty Amíky nějak "zošklivit".

Jen nevím, proč k tomu musíte chválit zrovna Putina, fujtajblovějšího v každé ohledu více než USA a EU dohromady a dvakrát.

No, když vás to baví .....

B. Hamal 28.10.2014 13:41

Co Putinovi uniklo

Putin na konferenci Valdajského klubu řekl: "Náš program je integrační, pozitivní a mírový, snažíme se aktivně spolupracovat s našimi kolegy z Euroasijské ekonomické unie. Šanghajské organizace pro spolupráci, s BRIX a dalšími partnery. Tento program je zaměřen na rozvoj vztahů mezi státy, nikoli na jejich rozdělování. Nemáme v plánu dávat narychlo dohromady jakékoli bloky, ani se nechat vtáhnout do vzájemných soubojů a kolotoče odvetných úderů. Tvrzení, že se Rusko pokouší obnovit jakési své impérium a ohrožovat suverenitu našich sousedů, nemají nejmenší opodstatnění. Rusko pro sebe nepožaduje nic zvláštního, pouze chce mít své místo na světě, to bych rád zdůraznil. Respektujeme zájmy ostatních a chceme pouze to, aby byly respektovány i naše zájmy a postoje."

Putinovi tak v této propagandistiké ofenzivě uniklo přiznání, že Rusko má své zájmy a postoje. Ještě že BIS bdí.

J. Podešva 28.10.2014 14:36

hlavně ten mírový plán

Součástí toho "mírového plánu" je nejspíš vojenská agrese proti sousední Ukrajině.

J. Boleslav 28.10.2014 14:38

Re: hlavně ten mírový plán

KGBák lže, jak ho to ve škole naučili. :-(