Čtvrtek 16. 5. 2024Přemysl polojasno10 °C

Diskuse k článku

Babiš k Zemanovi

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 936
  • Poslední: 12.4. 2018 12:55
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Jandáková 11.4.2018 0:11

Re: Těším se na ty demonstrace...

Na tom nezáleží, mnohem úžasnější je podívaná na to, jak korektní rádi stávají se korektnosti nepřítelem. S jakou chutí!

M. Martinovská 11.4.2018 0:17

Re: Těším se na ty demonstrace...

Každopádně zamotané věty se zamotávají, bych dodala. Záhady zahádají. Ale zábavné to máte.

M. Jandáková 11.4.2018 0:21

Re: Těším se na ty demonstrace...

Komplikovaně zábavné. )

V. Klepetko 11.4.2018 0:18

Re: Těším se na ty demonstrace...

Nikdo není dokonalý. Nezazlívám jim to. Už samotná ochota diskutovat je příslibem!

V. Klepetko 10.4.2018 23:37

Re: Těším se na ty demonstrace...

To slyšel i ten Marquézův Anděl, když přistál v tom kurníku! :-))) Novodobí saducejci mu upírali identitu.

Zkuste si zopakovat Váš post, až Vám někdo řekne, "že se cítí být Romák":-)

M. Martinovská 10.4.2018 23:40

Re: Těším se na ty demonstrace...

já něco upírám? Já zde jakoby křičím, ale tiše. Něco jako včera na demonstraci, když jsme zrovna nepálili auta.

V. Klepetko 10.4.2018 23:49

Re: Těším se na ty demonstrace...

Tak to je v pořádku. Sice nepálila - ale i tak má na Vás ta účast na demonstraci zjevně pozitivní vliv, v kontextu mé základní hypotézy, kterou právě verifikujeme! :-)

J. Schořík 10.4.2018 23:41

Re: Těším se na ty demonstrace...

Ano prosím. Neshazujte silně věřícího v morálce mohutně zakotveného babišoidního zemanovce Klepetka! I svými volbami opakovaně prokazuje jak silné místo má v jeho životě dobro, čest a morálka!

M. Martinovská 10.4.2018 23:50

Re: Těším se na ty demonstrace...

: ) achjo. Prosimvás, abyste rozuměl, k nám může každej - křesťan byl Tiso, Po jistých zkušenostech z minulých staletí jsou exkomunikace vlmi zřídkavé a používané ve velice krajních případech - pokud vůbec. Tak křesťan je asi Konvička - snad. Přispívá to snad k větší pokoře.

J. Schořík 10.4.2018 23:53

Re: Těším se na ty demonstrace...

Já to chápu. Jen nevím proč se tím proboha tak ohání.

Očekával bych, že pokud se hlásím ke křesťanství, tak se zároveň hlásím k určitým hodnotám obecného dobra, morálky, nerozežranosti, slušnosti.. A zatím jsou tady největšími křesťany Klepetko, vandas a Kotas.. A velice silně jim konkuruje budhista Švik..

M. Martinovská 10.4.2018 23:59

Re: Těším se na ty demonstrace...

Je to tak. Ještěže máme toho Švika!! Ten je drsňák největší. Klepetko, Vandas a Kotas! Ale před jedněma volbama byli skoro všichni, co byli nahoře, křesťani. Paroubek, Sobotka, Nečas, skoro nešlo volit pohany.

M. Jandáková 11.4.2018 0:01

Re: Těším se na ty demonstrace...

Topolánek už se prý taky nechal pokřtít.

M. Martinovská 11.4.2018 0:15

Re: Těším se na ty demonstrace...

to je fajn.

M. Jandáková 11.4.2018 0:19

Re: Těším se na ty demonstrace...

Nevím, proč je to pro Vás fajn a je mi to jedno.

V. Klepetko 11.4.2018 0:35

Re: Těším se na ty demonstrace...

I mašinfíra se "nechal pokřtít"... Na řadě je Chovanec! :-)))))) Dobrou noc.

V. Klepetko 11.4.2018 0:02

Re: Těším se na ty demonstrace...

Ostatně... Pan Halík ostrakizoval člověka který měl na těle symbol Konvičky! Váš diskuzní příspěvek je jeho duchovním dědictvím...

Neléčit - izolovat. Nenaslouchat - umlčet. Knihy nekritizovat - dát na index nebo spálit! Savonarola for ever!

Je to tak složité přijmou a pochopit - že nikdo není natolik hříšný a špatný, aby si byl zatracen? Aby nebyl schopen pokání? Aby si nevymodlil odpuštění?!

M. Martinovská 11.4.2018 0:14

Re: Těším se na ty demonstrace...

prosimvás, neberte si to osobně, netroufám si kohokoliv soudit,. jen vám chci napsat, že Halíka byste mohl i vy zahrnout do skupiny těch, kterří taky nemusejí být zatraceni? i když snad kritizoval člověka, který má na kabátě - nebo na těle - škrtnutý symbol odlišného náboženství?

V. Klepetko 11.4.2018 0:29

Re: Těším se na ty demonstrace...

Halík je náš člověk. Jeho obrovský handicap spočívá v tom, že žije v jakési šílené bublině mimo reálný kontakt se svým lidem. Pozorně jsem ho poslouchal když říkal, že ve svém okolí neměl nikdy ani jednoho voliče Miloše Zemana! A to je ta hrůza - on nemá živý kontakt s lidmi, které by vlastně chtěl - nebo snad dokonce i měl - ovlivnit!

K čemu je pak dobrý obdiv příznivců? Rád bych se nechal přesvědčit třeba ja! On ale mým směrem jen pohrdavě moci.

Mezitím papež František omývá nohy žebrákům...

V. Klepetko 11.4.2018 0:42

Re: Těším se na ty demonstrace...

"mlčí":-(((((( Čím více říká slov, tím je jeho mlčení výmluvnější, ano?

V. Klepetko 10.4.2018 23:53

Re: Těším se na ty demonstrace...

Vaše tvrdá kritika je pro mě příležitostí k zamyšlení. Je to výzva! Semkněme se!

Zítra se probudím jiný, lepší... A co Vy?:-))))))))

J. Schořík 10.4.2018 23:54

Re: Těším se na ty demonstrace...

Lžete. Já samozřejmě taky, ale já se ke Kristovi nehlásím.

M. Jandáková 11.4.2018 0:07

Re: Těším se na ty demonstrace...

Lže. Je přeci JEHO větou, že paní Martinicová s kolektivem "zásadně na demonstracích pálívá automobily". )

V. Klepetko 11.4.2018 0:15

Re: Těším se na ty demonstrace...

Svého času se Pilát optal - co je to Pravda?

Co je pro Vás "lež"? Zjevně to není kategórie logiky. Morálka je ale pro Vás vně křesťanství ... Vy asi tu "lež" vnímáte tak nějak postmoderně... Smutný výsledek tisíciletého civilizačního vyvoje!

M. Martinovská 11.4.2018 0:19

Re: Těším se na ty demonstrace...

To jsou ale pindy... Tak snad zas jindy... dobrou noc

V. Klepetko 11.4.2018 0:48

Re: Těším se na ty demonstrace...

Dobrou. Lhal jsem? Budu o tom přemýšlet... Je to otázka svědomí.

V. Klepetko 11.4.2018 0:54

Re: Těším se na ty demonstrace...

To se poddá, časem(s) :-)

M. Jandáková 11.4.2018 0:05

Re: Těším se na ty demonstrace...

Každý uhlídá jen tu svou - morálku a čest. )

P. Jirkovský 10.4.2018 23:43

Re: Těším se na ty demonstrace...

Blábolíte, křesťane. Zkuste to vzít od začátku, nestrašte tady kulturními reflexy občasného uživatele Wikipedie ...

V. Klepetko 11.4.2018 0:52

Re: Těším se na ty demonstrace...

Na počátku bylo Slovo.

Do Wikipedie jste ho zakomponoval zřejmě až Vy! :-)) Dobrou noc.

J. Schořík 10.4.2018 23:24

Re: Těším se na ty demonstrace...

Vy ne pane Klepetko. Vy společně s ním budete křičet nesmysly o zákazu nějakého náboženství a o tom, že V Letech se nevyhlazovalo a nebyl tam plot. Vy ho podržíte a uděláte z toho jeho křiku normu. Na tom není nic morálně relativního..

V. Klepetko 10.4.2018 23:34

Re: Těším se na ty demonstrace...

Pane "Schoříku", na rozdíl od Vás jsem strávil měsíc života s kovovými Cikány. Měl za manželku Indku, mimo jiné... Byla veľmi krásná...

Zakázat nějaké náboženství by možná dokázal Váš führer Chovanec. Ode mě by bylo něco takového očekávat dost naivní! :-))))