Neviditelný pes

ÚVAHA: Západ! Zdroj všeho zla?

1.7.2015

Jsem již stár a co jsem živ, pořád slýchám, jaké to lumpárny, intriky a nepravosti Západ páše.

Jsem stár, narodil jsem se za vlády amerického presidenta Trumana. Ve škole nám říkali, že to byl zločinec, co nechal schválně svrhnout A-bomby na Japonsko, aby mohl štvát Západ proti táboru míru a socialismu v čele se Sovětským svazem.

Pak přišli Einsenhower, po něm Kennedy – to byl také pořádný zločinec, rozpoutal kubánskou krizi, nechtěl tam nechat postavit sovětské slepičí farmy. To nám také tenkrát ve škole říkali!
A dále pak Reagan a ostatní a s nimi společně také Adenauer, de Gaulle, Mrs. Thatcher, Golda Meier, Jan Pavel II. a další a další.

Ti všichni reprezentovali nepřátelský Západ. Štvali proti Sovětskému svazu. Chtěli například vyrvat Maďarsko a potom Československo z bratrského svazku se Sovětským svazem.

Prostě co pamatuji, pořád Západ škodí. Už sedmdesát let.

Jsem již stár a asi proto nechápu, kdo to pořád řídí. Ti, co jsem jmenoval, jsou už dávno mrtví, ale ten Západ pořád funguje a intrikuje.

Jak to ten Západ dělá, kdo to organizuje?

Současný president USA byl na začátku své funkce velmi vítán a oslavován a teď je z něj také západní zločinec, co ubližuje Rusku.

Kdo ten Západ už sedmdesát let řídí? Je to něco vyššího, všemohoucího a nesmrtelného, čemu ani Rusko nerozumí a musí se mu bránit?

Kdo mi to vysvětlí?

Snad stejně staří presidenti ČR, bývalý i současný?zpět na článek