Neviditelný pes

MIGRACE: Evropa 2017

5.7.2017

Odmítám věřit, že by Angela Merkelová mohla být až tak hloupá, že by si neuvědomovala, kam její politika zavedla Evropu.

Německá kancléřka má přece akademické vzdělání, a tak jí logika nemůže být cizí. Mám pocit, že je spíše v pasti a neví kudy kam. Její naivní nadšení pro multikulti ji zavedlo do slepé uličky. Nedokázala dohlédnout, kam až to všechno povede, a nepoučila se ve Francii a v Anglii. Její politika zavedla na cestu do záhuby další evropské země. Holandsko, Belgii, Švédsko a v posledních dnech hlavně Itálii. A co ti ostatní „evropští lídři“? Macron má spoustu peněz, velkou touhu po moci, minimální zkušenosti a ze své slonovinové věže nepotřebuje realitu vnímat. Schulz je karierista a je nadšený, že se dostal od knihkupeckého pultu až do čela SPD. Nic dalšího jej nezajímá. O lucemburském šíbrovi Junckerovi je snad škoda slov. Theresa May je slabá a Corbyn je marxistický klaun. V Rakousku těsně zvítězil zelený Van der Belen a zemím jako Švédsko, Belgie a nebo Itálie vládnou bezvýznamní, ale nadšení liberálové.

Je jen otázkou času, kdy se Němci a ostatní nadšenci v západní Evropě proberou a pochopí. Fakta jsou totiž jasná a zřetelná. Za miliardy eur Merkelová přibrzdila migraci z Turecka, aby se následně vlna ilegální imigrace přelila, v ještě větší míře, do Afriky. Obamovou politikou rozvrácená Libye absolutně nedokáže postavit vlně migrantů hráz. Možná o to ani nemá zájem.

Co se tedy od loňska změnilo? V minulých letech proudily do Evropy utečenci, kteří byli z podstatné části uprchlíci před válkou. (Mezi ně se pochopitelně zamíchali i utečenci ekonomičtí a nezjištěné procento militantních islamistů.) Dnes proudí každý den do Itálie tisíce Afričanů, kteří nemohou být pokládáni za válečné uprchlíky ani náhodou. Jde prakticky stoprocentně o mladé muže, kteří doufají, že získají v Evropě bezpracný blahobyt. Itálie se dusí a volá o pomoc. EU je absolutně bezradná a žádný plán nemá. Juncker a spol. se omezují na bezobsažné prohlášení a volání po jednotě. Evropské země už jsou Afričany a muslimy vůbec zaplaveny do té míry, že se jejich politikové obávají udělat cokoliv. Bojí se bouří a otevřeného odporu ze strany cizáckých přistěhovalců. A tak ustupují a ustupují. Evropa, jak jsme ji znali, umírá. Přistěhovalci mají 5 až 7 dětí, a tak jejich procentuální zastoupení bude stále narůstat. (Ve Frankfurtu už je nadpoloviční většina lidí neněmeckého původu.) Nakonec imigranti domorodé obyvatele zatlačí do moře nebo z nich nadělají svoje sluhy a otroky.

Naši politici nejsou většinou o nic lepší. Hloupě vykřikují, že se bojíme zbytečně, vždyť je u nás uprchlíků jen pár (což je lež). Jaksi jim nedochází, že máme dlouhou hranici s Německem a Rakouskem, a tak je jen otázkou času, kdy se migrační vlna začne přelévat i k nám. Proč se vlastně ti hodní lidé v EU tolik snaží, aby rostly naše platy a sociální dávky? To pochopí i naivka - máme se začlenit do „rychlé Evropy“, aby následně vznikl pro migranty další zajímavý „Lebensraum“. Zatím se jim k nám moc nechce. A co naši občané? Z velké části se nechávají politiky uklidnit. Zatím je všechno fajn. Titanic se sice potápí, ale kapela hraje dál a lidé stále tančí. Televize vysílá seriály, řešíme letní festivaly, sport a tak dále... Jsem opravdu zvědav, jak dopadnou podzimní volby.

V Rakousku, Francii, Holandsku a výhledově i v Německu politici s jasnou, protiimigrantskou politikou zatím nezvítězili. Zřejmě musí přijít další a ještě silnější teroristické útoky, aby se občanům otevřely oči.zpět na článek