27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

MIGRACE: Evropa 2017

Německá kancléřka má přece akademické vzdělání, a tak jí logika nemůže být cizí. Mám pocit, že je spíše v pasti a neví kudy kam. Její naivní nadšení pro multikulti ji zavedlo do slepé uličky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 5.7.2017 18:39

"EU je absolutně bezradná a žádný plán nemá. " Ha ha

Nejvyšší z eurokratů dnes řekl, že očekává, že se Británie zúčastní navrhovaného systému EU přemístit skutečné uprchlíky z Afriky do Evropy, který je primárně navržen tak, aby ukončil rostoucí migrační krizi kontinentu.

http://jdem.cz/dba6r9

M. Prokop 5.7.2017 20:36

Re: "EU je absolutně bezradná a žádný plán nemá. " Ha ha

To dost naserou mafii, takhle jí konkurovat. Ledaže by byli dražší. :-P

J. Kopis 5.7.2017 18:09

Hlavně dostat pod kontrolu neziskovky

http://www.fors.cz/domaci-ukoly-pro-cr/#.WV0OJXWLs0N

J. Kanioková 5.7.2017 18:46

Kristovanoho... :(

P. Vaňura 5.7.2017 18:00

Merkelová a Marcone budou následovat Lavala!

P. Aron 5.7.2017 16:57

Děcka ještě nejsou ztracena

Odposlechnuto na FB :

Prváci na jedné pražské střední: "Byl tu ráno nějaký pán z ČT - Marek Volner s holkou z neziskovky, asi Člověka z tísně a vyprávěl nám ať nevěříme fake news, hlavně ne Parlamentním listům a všechno si ověřujeme.

Styl jakým to vyprávěl nás přesvědčil, že hlídat a ověřovat si musíme hlavně jeho.

J. Kanioková 5.7.2017 19:23

Re: Děcka ještě nejsou ztracena

No, vždycky záleží na tom, jak jsou děcka vedena doma. Teď jsem měla scuk PO 40 létech s dětmi mého strejdy, zatvrzelého levičáka. Až mě šokovalo, jací jsou z nich obr levičáci. A to už strejdovci 20 let nežijí..

K. Novák 5.7.2017 16:38

Merkelová není v pasti.

Dobře ví, co dělá. Žádné nadšení pro multikulti nemá. Dělá to, co je jí hozeno na stůl. Totéž platí pro Junckera a zřejmě bude platit i pro Macrona. Imigraci prosazují lidé, za které mluví Soros. Myslím, že po tom, co se děje a už událo (pozvání imigrantů, kvóty, nyní dobrovolné přerozdělování, směrnice o zbraních, filtrované zpravodajství, vysoké sociální dávky, téměř žádné repatriace atd.), by to mělo být jasné. Merkelová se zatím drží zpátky, protože má před volbami. Když bude znovu zvolena kancléřkou, začne tvrdý nátlak na přijímání imigrantů, bezohledně prosazovaný dvojicí Merkelová Macron.

P. Aron 5.7.2017 16:45

Re: Merkelová není v pasti.

Nazval bych to : "Plán Evropa" . Soros je dle mě umělý výtvor amerických tajných služeb a jejich nástroj. Jinak zajímavé, že už ledacos dochází i lidem jako je Bill Gates :

Bill Gates warns that Germany's open door policy to migrants will overwhelm Europe and urges leaders to 'make it more difficult for Africans to reach the continent via current routes'

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4665198/Bill-Gates-warns-open-door-migration-overwhelm-Europe.html#ixzz4ly5uqmdG

Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook

K. Novák 5.7.2017 18:04

Re: Merkelová není v pasti.

Myslím, že Soros není výtvor amerických tajných služeb. Je to jakýsi mluvčí těch, kteří se snaží ovládat svět. Ti jsou v pozadí, nikdo je nezná. Soros je vidět a přes něj jsou financovány neziskovky, které podporují zájmy těch v pozadí. Stejný názor jako mám já má zřejmě Tereza Hyťhová z SPD, krajská zastupitelka v Ústeckém kraji, která řekla "Evropská unie prosazuje zničující globální multikulturní politiku, která vyhovuje velkým nadnárodním korporacím. Co je pro ně lepšího než beztvaré stádo stamilionů lidí, kteří jen kupují a nemyslí? A zároveň jsou tak zahlceni vlastními problémy, že nemají ani sílu protestovat?".

P. Aron 5.7.2017 20:54

Re: Merkelová není v pasti.

Jeho pozadí mi vrtá hlavou, mám pocit že se to úplně nevylučuje navzájem obojí.

M. Prokop 5.7.2017 18:05

Re: Merkelová není v pasti.

Chybí už jen "americký brouk".

P. Aron 5.7.2017 20:57

Re: Merkelová není v pasti.

Mě mandelinka nechybí :-) Ale to co se děje jeví dost známky cílené činnosti. Amerika má nejlepší léta za sebou a Evropa je konkurent. Taková kauza Dieselgate...

P. Janos 5.7.2017 22:41

Re: Merkelová není v pasti.

Evropa je konkurent! Prosim Vás nepište blbosti. Konkurent v čem?

P. Vaňura 5.7.2017 15:43

Možná by bylo velmi rozumné z většiny organizací OSN

vystoupit a především jim PŘESTAT PLATIT!

P. Maleček 5.7.2017 15:38

Islám - zbraň EU neo-socilaistů k likvidaci demokracie.

Merkelová se nezbláznila, stejně jako Macron či většina EU politické "smetánky". Jsou to všechno neo-socialisté, tedy na rozdíl od svých fašisto, nacisto a komoušsko-socialistických předchůdců poučení v tom, že demokracie silou porazit nelze. A také v tom, že právě v likvidaci demokracie mají parťáka v globálbyznysu, kterému vadí při kumulaci moci a majetků ala Čína.

A tak společně vymysleli, že demokracii umoří jejím extrémním uplatňováním, hlavně v oblasti lidských práv a ochrany prý utiskovaných menšin - nejen všemožných genders či homoLGBT, ale i těch náboženských, zejména islámských prý uprchlíků.

To proto aby pak přes nesmysly a sociálně bezpečnostních problémy s tím spojené, občanstvu tu demokracii tak znechztili, že samo požádá o nějakou tu totalitu, co ten demokratický bordel postaví do lati.

Čemuš neo-socilaisté spolu s globálkapitálem velmi rádi vyhoví - no a to je to, voco v EU jde.

P. Aron 5.7.2017 16:46

Re: Islám - zbraň EU neo-socilaistů k likvidaci demokracie.

Jo, jo. Souhlas.

J. Nový 5.7.2017 15:30

Největším

Největším nepřítelem evropanů a evropské kulury nejsou sami migranti. Ti jen využívají to, co jim někteří naši spoluobčané nabídli a v čem je podporují. Ano, mám na mysli ty rádobyelity, sluníčkáře a kavárníky. Dokud se společnost nezbaví jich a jejich protievropských myšlenek, nic se nezmění. Je třeba je dostat na stejnou úroveň jako nacisty nebo komouše. A to bez ohledu na to, jestlisepisují nějaké petice proti svým spoluobčanům nebo mají před jménem nebo za jménem nějaké tituly. Podobné je to s médii. Už dávno neplní to, proč vlastně vznikla, tzn. kvůli nezávislému a nezkreslenému informování . Nyní většina médií "informuje" pouze v rozmezí jakési politické korektnosti. Zatajují a manipulují iformace a snaží se ovlivnit politické myšlení občanů. I tato manipulace by měla být trestná. Já bych byl pro.

V. Pavelka 5.7.2017 16:56

Re: Největším

Včera jsem v TV poslouchal z Karlových varů dva Britské režiséry šedesátníky , a socialismus z nich kapal, jak ze svazáků, u nás v padesátých letech .

P. Aron 5.7.2017 18:09

Re: Největším

Přesně tak, souhlasím. Ony jsou to vše projevy neomarxismu.

https://www.youtube.com/watch?v=k1RasXw7iko

https://www.youtube.com/watch?v=HvHvrMOQNxE

J. Novak 5.7.2017 15:18

Agenda 2030

Agenda 2030 již předschválená Sobotkovou vládou, která znamená vlastizradu u všech národních států a národů Evropy.

http://jdem.cz/dbapx3

F. Houžňák 5.7.2017 15:05

Když si přečteme oficiální koncepci OSN

řízené imigrace do Evropy, zmíněné už dole panem Vydrou (https://goo.gl/J5cJc8), zjistíme, že jediné, na čem podle dokumentů OSN záleží, je dodržování všech lidských práv a nejvyšší možný komfort pro přicházející migranty. O nějakých právech a ohledech na přání současného obyvatelstva cílových evropských zemí se nikdo a nikde nezmiňuje.

R. Neveselý 5.7.2017 13:40

Píseň chudáka uprchlíka

https://www.youtube.com/watch?v=rhnjqfWlYCc

K. Křivan 5.7.2017 12:57

Evropě pomůže už jen občanská válka.

Čím dřív příjde, tím menší ztráty budeme mít. Vše je lepší než být otroky musllimů. Vše je lepší než vláda islámu a šarie.

P. Aron 5.7.2017 14:33

Re: Evropě pomůže už jen občanská válka.

Ale nejdříve by to chtělo výměnu vlád a elit (pokud možno). Aby v té válce byly na naší straně a ne proti nám !

J. Kopis 5.7.2017 18:08

Re: Evropě pomůže už jen občanská válka.

http://www.fors.cz/domaci-ukoly-pro-cr/#.WV0OJXWLs0N

K. Kovář 5.7.2017 11:56

Merkelová zešílela !

Pokračuje v tradici hitlerovského Německa ! První světovou prohráli, druhou světovou prohráli a rozpoutávají v Evropě občanskou válku ! Nebo si snad náhodou myslíte že lidi si budou od muslimů nechat řezat hlavy za živa !

V. Pavelka 5.7.2017 17:12

Re: Merkelová zešílela !

Nejenom že prohráli války ale , díky nim roztahali komunismus po celém světě , dvě války , dvě strategické chyby , a schyluje ke třetí chybě , nečinosti a pozvání Afriky a středního východu , do Evropy !

R. Neveselý 5.7.2017 11:36

Pravdu díte, pane Černocký

Titanic se sice potápí, ale kapela hraje dál a Netzerová stále tančí.

L. David 5.7.2017 11:13

Vůbec nezáleží na tom, jak je kdo akademicky vzdělaný.

Ani u Angely, ani u jiných škůdců a válečných zločinců, kterých je bezpočet. (Obama a spol.)

Rozhodující je moment, kdy pýcha lidského rozumu převáží nad pokorou.

A pak pod hesly My to dokážeme, Yes, we can, apod. přicházejí katastrofy, ze kterých se státy vedené zpupnými politiky už nikdy nevyhrabou.