Neviditelný pes

PROSTOPRAVDY: Kde žijeme

17.11.2022

Začneš šetřit s vodou, a když ušetříš čtvrtinu předchozí spotřeby, tak
se ti následně majitelem zvedne poplatek za vodné.
Když osmkrát zvýšíš výdělek za prodej elektřiny, tak přesto podstatně zvedneš spotřebitelské poplatky za její konzumaci. A naopak špatná vláda a parlamenty za mizernou správu státu, si zvednou mzdu.
Byl jsi sluhou zločineckého režimu tak máš přednost se stát prezidentem. Kritizuješ tak máš nucené vystěhovalectví, ztrátu občanství nebo bezdomovectví. Zapříčinil jsi hladomor na Ukrajině, tak dnes rozeseješ stejnou bídu po celém světě.
Prosazuješ green deal a tím i zchudnutí obyvatelstva ale sám si dopřeješ
luxus při jeho prosazování třeba už jen dopravou v tryskáčích.
Znečistění při výrobě elektroaut se vyrovná klasickým až po 50 tisíci
ujetých kilometrů, ale přesto jsou ekologičtější. Zpřísňuješ EURO-normy
pro mobilitu tak, aby auty byla jen pro bohaté a chudí chodili pěšky
nebo na kole.
Jsi bohatý, ale příležitost zisku z těžkostí spoluobčanů při koronaviru či válce na Ukrajině tě ještě více obohatí. Máš moc, ale ta ti nestačí a tak postřílíš civilisty ve své vizi rozšíření moci a uchvácení nového území. Rozvíjíš mír tím, že podněcuješ válku. Rusové si nárokují Cherson jako svoje území a tak odvezli a ukradli odtamtud, co se dalo a zničili jeho infrastrukturu.
Slavnostně a výhodně jsme prodali elektřinu za 108 Euro a neslavně koupili zpět za trojnásobek 330 Euro, aniž by fyzicky opustila území naší republiky. Kdo na tom vydělává, se urychleně stěhuje mimo naše území, aby se uchránil od nadbytečného danění.
Nežijeme v Kocourkově ale v České republice s vládnoucí stranou Petra Fialy.zpět na článek