Neviditelný pes

KOČKY: Poděkování z kočičího domku

18.11.2005 21:48

Nyní bych Vám ráda napsala, jaká pomoc se sešla a hlavně bych chtěla napsat, že z celého srdce děkuji všem, kteří mi nabídli svoji pomocnou ruku a také těm, kterým mé vyprávění nebylo lhostejné a napsali mi milé a povzbuzující dopisy. Ve chvílích, kdy se člověk propadá téměř na dno svých fyzických a psychických možností, je i pár milých vět od neznámého člověka obrovskou a cennou pomocí. Pár dní po zveřejnění článku vznikly webové stránky www.kotatka.unas.cz, za jejichž vytvoření a za trpělivost s mými připomínkami děkuji své kamarádce Hance F. a na které Vás samozřejmě také zvu. Stránky se snažíme stále vylepšovat, aktualizovat a přidávat nové fotografie. Se vznikem těchto stránek se pojí též vznik názvu Kočičí domek. koťata

Jaká pomoc tedy dorazila do Kočičího domku?
Prostřednictvím internetových obchodů, české pošty i od návštěv kočičky obdržely: Celkem 177 kg různých granulí a 81 kg různých konzerv, kapsiček, paštik. Při obvyklé krmné dávce (100g konzerva na 1 kg kočky na 1 den, nebo 25 g granulí na 1 kg kočky/ 1 den) by nám toto množství mělo vystačit přibližně do konce roku.

Dále jsme dostali 120 kg steliva, mléka pro malá koťátka, vitamínové pasty, spray proti blechám, odčervovací pasty pro koťata, staré i nové ručníky, cíchy a další potřebné věci.

Do 30.10. se na kontě Kočičího domku objevilo 17 977 Kč , 1 000 Kč a 50 EUR došlo poštou.
Finanční pomoc bude nejprve využita na vakcinace koťat a revakcinace starších zvířat, dokoupení antiparazitárních přípravků, důkladné vyšetření staré kočičky Ouška před kastrací, vyšetření a případnou léčbu kocourka Mišulky a koncem roku buď na dokoupení dalšího krmiva, spíš ale na další veterinární výdaje a dluhy na veterině. Prozatím jsem z těchto peněz zakoupila 5 kg veterinární diety i/d pro průjmující koťata a 5 ks přepravek na kočky.
Paní Helena P. zaslala peníze přímo určené na léčbu oka kocourka Šmudlíka. Kocourek byl však bohužel natolik zesláblý a nemocný, že k operaci jeho očička již nedošlo - přes veškerou péči a několik návštěv na veterině kocourek po pár dnech zemřel. Snad se tedy paní Helena P. nebude zlobit, když příspěvek využiji pro jinou kočičku, určitě se dozví, pro kterou konkrétně.

Kdo pomáhal? Kočičky nyní děkují těmto dárcům:


Olga B.,
Hela S.,
Eva B.,
Lucie S.,
Eva P.,
Andrea Š.,
Šárka K.,
Alena B.,
Jana A.,
Lenka T.,
Helena P.,
Marie S.,
Hana Š.,
Ladislav Š.,
Lucie F.,
Jana T.,
Lucie F.,
Blanka B.,
Jana J.,
Barbora V.,
paní H.,
Miroslav Ž.,
Marie S.,
Magdalena S.,
Alena W.,
Gabriela V.,
Jitka H.,
Lucie V.,
"Vave",
"Heduš",
Marcela D.,
Klára K.,
Michaela F.,
Lenka P.,
Dita H.,
Svatava S.,
Dana T.,
Alena N.,
Renata L.,
Martin H.,
Hana M.,
Gabriela V.,
Kateřina P.,
Renata P.,
Radka D.,
Ludmila B.,
Marta U.,
Ivan V.
Jitka N.

Snad jsem na nikoho nezapomněla a pokud ano, prosím odpusťte mi to, určitě by to nebylo záměrně.

Děkuji také za milé návštěvy kočkomilů, kteří se přišli podívat osobně.

Děkuji za pomoc s inzercí - Heleně S. za prezentaci na webu hadopasů, Martinovi D. a Janě A. za pomoc s inzercí, Janě A. a Aleně B. za fotografování a bleskové zaslání pěkných snímků s novými kočičkami.

Paní Evě B. a Lucii S. děkuji za odvoz s odchycenými kočičkami a za další pomoc.

Paní Evě B. a jejímu partnerovi moc děkuji za pomoc s dost nepopulární a fyzicky náročnou činností, kterou bych vlastními silami nezvládla.

Děkuji Zuzaně Fenclové za inzerci mých koček na webu kocky-online.cz a za zveřejnění mého článku.

Za zveřejněni článku děkuji též paní D. Ruščákové ze Zvířetníku, M. Pechovi z webu kočičky Adélky a Hance Francové z Tarantule. Děkuji také paní R. za pomoc a odvoz s odchycenými koťaty ze sídliště, panu J. za odvoz na veterinu a za další pomoc.

Ráda bych na tomto místě poděkovala i všem hodným lidem, kteří se snažili v rámci svých možností pomáhat ještě před zveřejněním mé prosby, někteří z nich však rádi zůstanou v anonymitě.

Velmi děkuji Aleně H., která velmi obětavě a nezištně pomáhá mým kočičkám pokud potřebují veterinární péči a pomohla nám též s odvozem na umísťovací výstavu a zpět.

Nejvíce pak děkuji lidem, kteří poskytli kočičkám nové domovy, kéž by jich bylo o něco více.

Děkuji firmě Happy Animals, která na nákupy od dárců poskytla útulkovou slevu.

V neposlední řadě bych ráda poděkovala firmě ALLPET (www.allpet.cz) která se rozhodla nám maximálně vyjít vstříc a poskytnout na jakýkoliv nákup od dárců pro moje kočičky slevu 9 %. kocouři

Děkuji Vám všem a nashledanou na www.kotatka.unas.cz

Martina Janouškovázpět na článek