Neviditelný pes

KOČKY: Hledá se Brouček!

25.11.2005 22:16

Prosím nálezce o zavolání na následující telefonní čísla: 233 339 796, 728 306 709, 604 221 047. E-mail: sdk@volny.cz kocour brouček

Tohoto kocourka jsem získala tak, že mně volali z veteriny (jelikož mně znají jako "kočičí" ale i "psí" mámu - mám devět kočičích nalezenců a dva nalezené psy), jestli bych jim mohla pomoct. Přišli k nim totiž Američané s kocourkem a chtějí ho nechat utratit. Byl to 10letý krásný a zdravý šedo-bílý kocourek.

Rodina si ho přivezla s sebou z Ameriky, zde byli dva roky a nyní se vracejí zpět a nemohou vzít kocourka s sebou. Nakonec z nich vylezlo, že paní je v jiném stavu a tak nechce už mít kocoura. Tento kocourek žil vždy jen doma, venku by ani být nemohl, protože má amputované drápky na předních tlapičkách, tak jak to dělají v Americe. Jelikož útulek Sdružení pro týraná zvířata na Praze 5 byl momentálně přeplněn koťaty, dohodla jsem se s paní Soběslavskou, že zatím kocourek zůstane u mně.

Při povídání se sousedkou jsem se jí o tom zmínila, a přestože sami měli již dva kocourky, psa a ptáka, se kocourka ujali. Velice dobře se o něho i ostatní svoje zvířátka starají. Bohužel se stalo, že kocourek vyběhl večer dveřmi z domu a když ho hledali, tak ho nenašli. Mají o něho velikou starost, hlavně také proto, že se nemůže bránit, protože nemá drápky.

Kdo bydlíte někde v okolí, prosím podívejte se po něm...

Děkuji za pomoc

Eva Alešovázpět na článek