Neviditelný pes

AKCE: Předání polštářků zvláštního určení

29.12.2023

Každoročně tady na Zvířetníku pořádáme společné šití pro dobrou věc. Švadlenky jsou téměř celé to období stejné, někdy se k nám přidá i další.

Moc chci poděkovat všem, které se toho zúčastní. Protože si nepamatuji data, nevím, kolikáté šití to bylo letos, ale určitě jsme našily už velkou hromádku polštářů. Letos se sešly u mě. V každém balíčku je radost, těším se, když je vybaluji, když jim vycpu bříška a vyfotím je:

Polštářky

A když je předávám, mám co dělat, abych na sobě nedala znát dojetí. Protože vím, že tu radost předávám dál.

V tomto roce jsme vybraly jako příjemce pacienty z Onkologického oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. Krajské zdravotní a.s.

Celá nemocnice procházela náročným hodnocením kvality, tak jsem se s vrchní sestrou domluvila tak, že polštářky předám až po auditu. Do Vánoc to stihneme a nebudeme v prostředí stresu a nervozity.

Audit dopadl dobře, tak jsem 19. 12. naložila všech 18 kousků a předala je na oddělení. Vrchní sestra i s kolegyní na mě čekaly už venku, těšily se, už plánovaly, jak polštářky předají. Onkologické oddělení je zrekonstruované, stará budova prokoukla, interiér je moderní, světlý a přívětivý. Naše výrobky tam skvěle zapadnou:

Polštářky

Doufáme, že polštářky budou provázet pacienty celou léčbou a zpříjemní jim nelehkou cestu k vyléčení.

Poděkování nemocnice

A kromě slov paní vrchní vyšla i na FB fotka s poděkováním, viz odkaz:

https://www.facebook.com/photo?fbid=759478252865194&set=a.427919969354359

Dalmi Neviditelný pes


zpět na článek