Neviditelný pes

ÚVAHA: Je ještě možné odvrátit pohromu?

16.8.2021

Je také možné, že se leckdo zeptá, jakou to pohromu mám na mysli. Nejsem jasnovidec, snad jen pozorovatel světového dění, velmi to bohatého zdroje informací, které by se měly sdělovat za trvající svobody slova a názoru, těch důležitých atributů, jež měly být samozřejmé alespoň v těch vyspělých a demokracii pěstujících a zachovávajících zemích. Neradostným je všeobecně sdílená skutečnost, že těch zemí, kde morální zásady, demokracie a svoboda jsou respektovány, valem ubývá.

Vážený čtenář pravděpodobně ví, že tiše začínající pohroma mohutní každým rokem podivuhodnější politickou korektností a multikulturalismem. Po letech jakéhosi zmírnění a uklidnění po katastrofě 11. září 2001 v New Yorku se pozvedla v roce 2015 mohutná vlna migrační ze Sýrie a Afriky do západní Evropy povzbuzována vítající Angelou Merkelovou, provázená teroristickými útoky a mnoha oběťmi nevinných občanů v mnoha evropských městech. Aby USA o nic nepřišly, Obamova vláda přála legální i ilegální migraci z jihu.

V roce 2016 dochází k překvapivému, ale pro zasvěcené snadno vysvětlitelnému důvodu ke zvolení Donalda Trumpa prezidentem Spojených států. Zpanikařená levice a stejně orientovaná masová media se ocitla v nenávistném transu a jala se usilovně pracovat na jeho odstranění z úřadu. Nebudu připomínat vše, co našinci dokonale připomnělo procesy s Miladou Horákovou a skupinou Rudolfa Slánského s rozdílem, že nepadaly hlavy, jen lživá obvinění. A jak je v US zvykem, začal předvolební boj pro rok 2020, kde výsledkem té nenávistné snahy demokratů bylo jejich volební vítězství. Průběh voleb jsem sledoval pozorně a o podvodu nepochybuji.

A na scéně, na samé počátku toho roku ocitl se virus covid-19 a jeho epidemie záhy proměněná politiky a hodnostáři v pandemii. Události se pak proměnily v drama zabitím narkomana a zločince, černého George Floyda v květnu. Davy zaplnily ulice, nastalo drancování, ničení. Teror lůzy zaplavil americká velkoměsta s výsledkem mnoha mrtvých a miliardových škod. Nerozhodné řešení pandemie pak demokraté - za vydatné pomoci nepravd a lží hlásaných medii - využili proti Trumpovi ve volebním zápolení.

Vítězné duo Biden-Harissová předvedlo od samého počátku, jak si vládu v zemi představuje. Jako kuželky porážel Biden už první den ve funkci rekordním tempem mnoho realizovaných a velmi znamenitých exekutivních Trumpových příkazů. Nastala censura, omezování svobody slova mladíky miliardáři ovládajícími systémy Facebook, Google a jiné až k ostudně nevídanému činu - zbavení možnosti prezidenta, stále ve funkci, komunikovat s národem!

Prvních sto dnů nové vlády nenechalo nikoho (tedy mne rozhodně ne) na pochybách, kam se bude ubírat politika Spojených států. Postihy příznivců Donalda Trumpa se začaly množit v přesné kopii totality minulých let, jakou jsem ještě stačil zažít. Došlo na kácení pomníků významných státníků, zákazy přednášek vybraným osobám na mnoha universitách. Z Black Lives Matter a Antify, neblaze proslavených v tom létě 2020 plném drancování obchodů i mnoha vraždám, volání po zrušení policie nebo aspoň snížení fondu, a to za podpory demokratů a financování toho hnutí mnoha firmami. Protože Joe Biden trpí stále častějšími poruchami porovnávacích schopností a některé jeho výroky nedávají mysl, možnost jeho rezignace a nastoupení Kamaly Harrisové nezdá se být nemožností. Její charakter napovídá, že by mohlo dojít k věru prapodivným aktivitám. S napětím jsou očekávány volby v září v Německu - nebezpečí, že značně posílí Zelení a komunisté, je zřejmě reálné.

Aniž by ubylo nejasností, očkování začalo rozdělovat nejen USA, ale i mnohé evropské státy. Míra různé účinnosti a nestejného nebezpečí vedlejších účinků, neuklidňuje, ale naopak.

Aktivita hnutí neheterosexuálních občanů obého pohlaví svými požadavky dodává říz mnohým dnešním absurditám. A dostavují se následky požadovaných lockdownů a regulací jako ochrany proti covidu, bez úhony nezůstalo školství, hlavně tedy to základní. A protože člověk není absolutní poctivec, hlavně restaurace trpí značným nedostatkem zaměstnanců neboť podpora dodávaná vládou nenutí k pracovitosti.

Sílí hrozba zavedení zavedení povinného hromadného očkování a z toho plynoucích očkovacích průkazů, což rozdělí občany na plnoprávné a běžných práv zbavené, ač nejeden odborník poukázal na nezákonnost takových opatření. Co to znamená dnes, když ve zmíněném roce 2020 došlo k nejednomu znevážení americké ústavy? V zemích spějících k totalitě se ústava stává jen papírem, jakkoli kvalitním a honosnými znaky vybaveným.

Ještě se zmíním o prostém paradoxu, kterým je vakcína, jež má ochraňovat před virem. Současně totiž přibývá případů, kdy očkovaní - a to ne jednou, ale dvakrát - jsou pozitivně testovaní! Už kdysi byla spolehlivost testů zpochybněna, ale pokud není pochybnost na místě, pak tedy proč se nechat očkovat bez záruky negativního testu a riskovat ne právě příjemné a mnohdy k urně vedoucí vedlejší účinky experimentálních vakcín, neboť ty jsou jako experimentální oficiálně definovány? A již nějaký čas existuje mnohem nebezpečnější varianta delta a tvrzení, že současné vakcíny jsou proti deltě účinné, není nikterak potvrzeno. Před dvěma týdny v několika amerických státech vyletěl opět počet infikovaných, tedy pozitivních. O vážnosti nákazy se nepíše, jen že je to způsobeno nebezpečnější variantou delta. Následuje dodatek, že další velká vlna nás brzy postihne... a tak to vypadá na koloběh viru v přírodě a ve světě. A patrně dojde na výrobu dalších vakcín jiného druhu. Tak tedy, kat aby to spral!

Takže dochází k oné ruské ruletě, kterou vakcíny hrají s nevinnými občany za účasti politiků, pro něž není lepším cílem než zavedení očkovacích průkazů a získání kontroly nad jistou částí obyvatel. Otázkou je, zda lidé podlehnou tlaku, případně strachu z nemalého okleštění dosavadních základních práv, nebo i když prohlédnou nebezpečí, šikana je neodradí od protestů za práva všech občanů. Mnohé z uvedeného je laskavému čtenáři jistě známo, ale tím hůř.

Moje odpověď na shora položenou otázku, zda je ještě možné odvrátit pohromu, pravdivě odpovím: Nevím. A současně se ptám: Kdo asi to ví a s jakou mírou pravděpodobnosti?



zpět na článek