Neviditelný pes

SVĚT: New World Order a současná diktatura národního státu

28.4.2020

Jak to vypadá, tak národní stát je momentálně to největší nebezpečí pro svobodu individua. Vždyť i Donald Trump to z centra americké federace vidí a má obavy z těch lokálních národně státních diktátorů v Texasu, Virginii a podobně. Pořád to tady i všude jinde tvrdím již pár týdnů a pořád si všichni klepou na čelo. Ale jestli to tak bude pokračovat dál, tak ani ta poslední existující brzda, tedy EU, ty totalitáře národního státu zabrzdit nezvládne. No a pak teprve vypukne hustá jízda a starý dobrý komunista vedle toho zůstane s údivem otevřenou pusou někde vzadu coby úplný amatér.

S údivem jsem také zaznamenal, že nás, pro které je svoboda individua důležitá, je neuvěřitelně málo a většina mých spoluobčanů v EU strká dobrovolně hlavu do totalitního chomoutu národního státu. Vzhledem k tomu, že jsem již jeden totalitní režim (ten komunistický) zažil a že jsem velmi citlivý na porušování individuální svobody, tak to prostě nedokážu pochopit. Je nás sice jen trochu, ale jak je vidět třeba na manifestaci libertariánů a konzervativců v Texasu proti chřipkové diktatuře národního státu, pořád ještě existujeme. V sobotu proti světové chřipkové hysterii manifestovali i nějací údajní ilumináti ve Freiburg im Breisgau, což je město Fridricha von Hayeka, ale to je vše pořád jen kapka v oceánu všeobecné občanské submisivity. Za zmínku také stojí zajímavá skutečnost, že i v USA stejně jako v EU se jedná o totalitářské iniciativy jednotlivých národních států. Většina obyvatelstva v EU a v USA bohužel žádné ohrožení svobody individua nepozoruje:

WORK NOT WELLFARE!
KEEP TEXAS FREE FROM TYRANY!

„LIBERATE VIRGINIA, and save your great 2nd Amendment. It is under siege!
- Donald J. Trump (@realDonaldTrump) April 17, 2020“

Prý Bilderberg, bruselská centrála, Římský klub, EU a podobně. Všichni se zmýlili. Všichni euroskeptici, všechny ty tzv. alternativní weby a všichni příznivci zakuklených konspiračních teorií. NWO a diktatura přišly ze zcela nečekané strany národního státu (pro ně nečekané, nikoliv pro mne), no a ti kluci a holky národní, co spolu mluví, k tomu žádný plán či příkaz z býlderberg-bruselu jakéhosi vůbec nepotřebovali, anžto to zvládli úspěšně úplně sami. Pár lidí si to uvědomuje, u nás mimo mne třeba Václav Klaus, i když ten asi příčinu oné diktatury v národním státu vzhledem ke své ideologické výbavě neuvidí. Nicméně jako ekonom s nelibostí sleduje globální celosvětový špidlismus-babišismus typu zdroje jsou, což chápu a popsal jsem to tady (Hong-Kong chřipka a Špidlovy zdroje jsou), no a stejně jako já je znepokojen tím bezprecedentním útokem na svobodu individua.

Po dobu pěti týdnů jsem byl zavřený v domácím vězení a mohl jsem opustit bydliště jednou denně na jednu hodinu v okolí jednoho kilometru kolem místa trvalého pobytu, a to pouze s doklady a řádně vyplněnou bumážkou se jménem, datem narození, bydlištěm, důvodem opuštění bydliště, datem a přesným časem opuštění bydliště a vlastnoručním podpisem. To vše přetrvává i nadále a kdoví, kdy to skončí, Big Brother mně však patrně za dobré chování vystavil propustku z domova a povolení k práci. Mohu tedy každý den ještě na osm hodin opustit domácí vězení.

mar1

Nikdy by mě v životě nenapadlo, že mně taková samozřejmost udělá tak obrovskou radost. Sice s těmi štíty z plexiskla na helmách vypadáme na stavbě jak banda klaunů, měli bychom ihned dezinfikovat každou lopatu, které se dotkne někdo jiný, musíme od sebe dodržovat vzdálenost jednoho a půl metru a v dodávce je s řidičem maximálně jeden zaměstnanec, večer jsem navíc úplně K.O., neboť tělo si za ten měsíc a půl vězení odvyklo na slunce, čerstvý venkovní vzduch a pracovní režim, ale to nevadí, hlavně že mohu vypadnout z baráku a žít skoro jako kdysi. Jsme si dokonce dovolili v pátek v poledne tak obrovský úlet, že jsme před barákem zapálili ohníček, nechali žhnout dřevěné uhlí a tak jako kdysi v dobách svobody jsme si opekli buřty a plátky špeku, prostě takové malé, nenápadné a úplně obyčejné barbecue. Kupodivu na nás žádný uvědomělý občan neposlal policii, to mne příjemně překvapilo.

mar2

Zaujalo mne také, že jediné Švédsko se v EU pořád ještě z té chřipky nezbláznilo, což je určitě dobrá zpráva. Alespoň někdo má rozum. Je navíc překvapivé, že to tam vedou sociální demokraté a zelení a že se jedná o zemi svaté Grety šílené. Těžko říct, jak to všechno skončí a kdo a jakým způsobem nynější situace zneužije ke svým dalším cílům, jedno je však jisté a zůstane nevyvratitelné, ten pohyb k nesvobodě začali v Evropě politici v tzv. národních státech. No a na závěr těch chmur nekonečných z totality a tak dokola podobně trochu té legrace z Francie. Začátkem minulého týdne tady Big Brother povolil otevření dvaceti McDonald’s Drive. Je překvapivé, jakým způsobem na dostupnost onoho amerického a zde neustále kritizovaného tzv. malbouffe (v doslovném překladu zložrádlo) zareagoval zdejší francouzský gurmet. Půl kilometru dlouhé zácpy před mekáčem a tři hodiny čekání na burger. „A Uééééé, Yo Wesh (ueš), čum na to, Wesh, tohle všechno kvůli mekáči, Wesh!“:

Převzato z blogu autora s jeho souhlasemzpět na článek