Neviditelný pes

SVĚT: Lid mírumilovný

10.12.2016

Je zajímavé, k jaké dokonalosti dovedli korektní filozofii (zde se říká politická korektnost) levičáci, tedy potomci proletariátu, kteří zintelektuálněli... i když... leckdo by mi mohl namítnout, že většina doleva tíhnoucí inteligence jsou synci a dcerky zkažené střední, ba i vyšší třídy. Třeba Engels a Marx, ale on i Vladimír ljič Uljanov nepocházel z nuzných poměrů. Možná, že to tak je, nejsem znalec, ale z historie jsem si vycucl poznání, že když pak dojde na lámání chleba a dění vezmou do rukou mužici či lumpenproletariát, to pak padají hlavy a teče krev. Ve Francii, v Rusku, v Německu... Ano, i tam byl národní socialismus projevem levice.

Jen si vzpomeňme, jak Himmler, představitel nejen nadřazené rasy, ale i intelektuála, který ty tehdejší levicové názory v Německu pomáhal roztáčet, se jel podívat do koncentráku, jak němečtí dělníci v uniformách plní ideje národně socialistické dělnické partaje práce a při střílení vězňů do hlavy mu trochu krve stříklo na holinku a tomuto velikému stratégovi se udělalo špatně. Špatně by se mělo dělat každému citlivému člověku, když se probírá lidskou historií, jenže ona ovlivňuje každého jinak. Zarážející však je, že k těm moderním katastrofám kdekoliv na světě od Kuby až po Pol Pota v Kambodži dochází z velké většiny pod velením levicových kruhů, které vždy začínají stejně. Chtějí rovnost, spravedlnost a bratrství. Jakmile si usurpují moc, začnou vyřazovat ze hry ty, kteří si to bratrství či rovnost nezaslouží. Většinou je vyřazují ze hry navždy. Tak daleko zatím ještě v moderním dění nejsme, ale spějeme tam mílovými kroky a tempo se zrychluje. Politické elity se totiž také poučily a z minulé historie si vycucaly poznání: jen ne žádné násilí, soudruzi, ono by se to mohlo obrátit proti nám!

Jak říkával, a s radostí v hlase, náš první dělnický president Kléma: “Když se kácí les, létají třísky!“ Pane, to bylo úsměvů ve Straně po tomto moudrém výroku. O to lépe a radostněji se pak kácelo...

Politická korektnost neslouží jen k tomu, aby se lidé vyjadřovali správně (ponechme stranou, kdo určuje, co správné je a co není), ale hlavně k tomu, aby se umlčela jakákoliv negativní kritika vládnoucí byrokracie. Verbež z východu, kterou do Evropy posílá Turecko záměrně a nechá si za to platit(!), se musí nazývat refugees, ač jejich status není ještě rozhodnut! Vraždění v Evropě provádějí teroristé, aniž by se smělo zdůraznit, že to jsou všechno teroristé muslimští.

Většina muslimů je mírumilovná, tvrdí levicové vládnoucí kruhy, aniž by pro to měly jakékoliv důkazy. Ostatně jít do muslimských čtvrtí a pozeptat se tam mezi tou mírumilovnou většinou se dnes bojí jít i policie. A tak tam nechodí a nechá je žít po jejich. Tedy i s mírumilovným uřezáváním hlav, mírumilovným zabíjením neposlušných dcer a homosexuálů a zkrátka všech, kteří uráží toto mírumilovné náboženství třeba tím, že by zapochybovali nejen o tom, co je psáno v koránu, ale i o tom, co tam výslovně psáno není, třeba že ženy musí chodit zahalené od hlavy až k patě, ať už hrají sport (u nás na Západě) nebo plavou v moři či jdou nakupovat.

Dávky jim ovšem byrokracie nepozastaví, ne proto, že by podporovala jejich nicnedělání a množení, ale proto, že se bojí výbuchu těchto mírumilovných lidí, kdyby jim stát najednou za nicnedělání nic nedal. Konec konců, nějakého radikalismu si vládnoucí političtí korektníci nedovolí ani k militantním feministkám, které jsou však militantní jen k bílým mužům, jichž se nebojí, neb vědí, že jim nic neudělají. Být militantní k muslimům a podporovat své nebohé sestry v jejich područí... ech, toho se bojí jak muslim kříže a je ticho po pěšině. Všimněte si, jak horlivě feministky brojí proti západním mužům a domáhají se 50% representace v zaměstnání, stejných platů atd., ale ještě jsem neslyšel, že by protestovaly proti muslimským mufti, kteří mezi sebe nepustí jedinou ženu. Dovedu si představit, jakou úctu by si feministky získaly, kdyby udělaly protestní hnutí a pochodovaly s plakáty jako 50 % MUFTI POZIC MUSÍ ZASTÁVAT ŽENY! A při tom třeba pálily podprsenky i s kalhotkami a hidžábem.

Ostatně vládnoucí korektníci a korektnice se nedokážou postavit ani nepřirozeným návrhům homosexuálů, kteří se domáhají manželství mezi sebou. Ne, že bych jim to nepřál, ať se berou, vdávají či žení, ale ať je to jejich obřad, ne ten náš, který vznikl, aby podpořil rodinu, tedy dělání dětí pro příští generaci. Muži toto uspořádání přináší jedinou výhodu, platí méně na rodinné příspěvky a na vše ostatní jako zdravotní pojištění atd. Ženě, které toto spojení přináší nejtěžší úděl, neb ve většině případů se věnuje výchově dětí ona, a nemůže tak budovat svou kariéru, manželství poskytuje určitou bezpečnost do budoucna, že nebude jako matka na holičkách, kdyby se něco jejímu partnerovi stalo. Jako manželka má právo dostat jeho majetek, vdovskou penzi atd. Dva stejného pohlaví žádnou takovou protekci nepotřebují, neb nemohouce mít děti mohou si oba/obě budovat svou kariéru nezávisle jeden na druhém. Sňatkem by dnes získali/y všechny výhody manželského páru bez jeho předpokládané povinnosti odměnit se státu potomky pro příští generaci.

Snad jen k bezdomovcům dokáží být politické vládnoucí kruhy tvrdé, ale to jen proto, že tito se nebrání, natož aby se dokázali sjednotit a protestovat za svá práva. Ta, myslím, by byla vyřešena, kdyby jim každý večer dali láhev dle jejich výběru.

A tato naše vládnoucí elita nás vede vstříc zářné budoucnosi, jak si, ostatně jako vždy v minulosti, namlouvá. Obávám se, že budou překvapeni, až to do rukou jako obvykle nakonec vezme skutečně lid.zpět na článek