Neviditelný pes

NĚMECKO: Kdo nám v této zemi rozumí

5.4.2018

Německý eurokomisař pro rozpočet Günther Oettinger, vydařený to plod lůna německé politiky do bruselského tyglíku „talentů“, se již vyjádřil v tom smyslu, že je třeba omezením či odebráním dotací postihovat ty státy, které nedbají pravidel právního státu. Aha, to jsou mi novinky. Tak eurokomisař země, která ústy své kancléřky právo neprávo odkopla jako veteš dublinská pravidla azylové politiky jednou větou, podle které každý Syřan je v Německu vítán, a tudíž se stali všichni tak nějak Syřany, i když jsou černí jak boty, má chuť a odvahu být unijním arbitrem v punktu dodržování pravidel právního státu. To je směšné a zároveň zcela typické pro bruselské elity. Kde ti holomci berou to sebevědomí a odvahu, ví jen sám ďábel.

Alexander Gauland při jednom projevu v Bundestagu řekl, že Angela Merkelová by neměla mluvit o zásadách právního státu poté, co azylové zákony po dobu už dvou let byly neformálně kancléřkou a jejím manšaftem zcela vyřazeny ze hry.

Pan Oettinger také uvedl, že jeho úvaha se nyní týká Polska kvůli jeho reformě nejvyššího soudu a soudnictví vůbec. Kdo by to nebral od politika, který je ze země, kde se pokud možno nesepisují trestní oznámení o sexuálním obtěžování, rasistických poznámkách nebo pokusech o znásilnění Němek ze strany imigrantů. A kdo by to nebral od politika pocházejícího ze země, kde soud ve Wuppertalu dospěje k úchvatné právní konstrukci, že když muslimové zapálili synagogu, nedopustili se trestného činu, nýbrž jen vyjádřili svůj politický názor na chování Izraele vůči Palestincům.

Tak to bychom měli. Mně se moc líbí, jak naše nestranné zpravodajství ČT o tom mlčí a pro jistotu nereferuje. To asi abychom se nelekli nebo tak něco.

V únoru si v Bundestagu spolupředseda AfD Gauland vzal slovo a ve více než šestiminutovém vystoupení (viz záznam s titulky pod článkem) reagoval na výklad Merkelové, že je třeba přijmout nový evropský azylový systém, který bude solidární a povede k rozdělování imigrantů mezi všechny členské země.

Jen začal, aby poučil Angelu Merkelovou, ta ihned pro jistotu opustila sál, aby to nemusela poslouchat. Alexander Gauland velmi rozvážně a velmi jasně uvedl, že východní národy si samy chtějí rozhodovat o tom, s kým chtějí žít na svém území. Dále také řekl, že nikdo není povinen přijímat teorii o diverzitě obyvatelstva, což je třeba v Německu stále připomínat Zeleným. A mimo jiné také řekl, že východoevropské země mají své historické zkušenosti. Byly pod jhem Osmanské říše, také Německo si je podmanilo a nakonec Sovětský svaz je utiskoval čtyřicet let. Tyto národy dle Gaulanda nikdy nepřijmou přerozdělování a distribuci imigrantů - jsou praktické, uvedl. Dále podle Gaulanda i Nizozemci a Rakušané jasně řekli, že nejsou připraveni financovat internacionalistické sny.

A pak řekl jednu velmi zásadní věc, kterou jen tak na německých politických pódiích neslyšíte: „Němci se z učitele změnili v autoritáře a nyní i vyděrače: nedostanete prachy, pokud nebudete poslouchat! To jsme v německé politice nikdy nechtěli.“ Jasná slova, doporučuji na You Tube občas sledovat vystoupení tohoto politika. Mimochodem, německá ARD uvedla, že více než 70 % Bavorů soudí, že islám k Německu nepatří. Merkelová, která Bavorům jako enderačka jistě dobře rozumí, je zcela jiného názoru. Bůh ochraňuj Německo i nás před Merkelovou.

Po dlouhé době se Bundestag změnil ve shromáždění, kde se začíná dělat politika, a jistě se tam již nebude hlasovat bez ohledu na kvorum „většinou“ 60 hlasujících. Na tvářích netleskajících „demokratů“ vidíte, jak je jim nepříjemné poslouchat kritická slova na odpornou imigrační politiku a jak někteří, zvláště z řad Zelených nebo SPD (krásnou mimikou při těchto vystoupeních vyniká Martin Schulz, kterého by už nikdo nikdy do politiky vůbec vpustit neměl), kroutí hlavami. Řada z nich je totiž opravdu přesvědčena, že je třeba Evropu zaplavit hordami z Afriky a Blízkého či Středního východu bez ohledu na to, co chtějí evropští národové. Přejme si, aby AfD dobře pracovalo, získalo v dalších zemských volbách silnou pozici a uspělo daleko více v příštích volbách spolkových. Pro naši zemi by to bylo jen dobře, protože nás nečekají pěkné časy. Stále opakuji: sledujme naše politiky, hlavně Andreje Babiše, velmi pozorně a buďme připraveni se nedat.

Mimochodem, vrátil jsem se z velikonočního výletu do Gdaňska a Pomoří. Samo o sobě je toto bývalé svobodné město skvělé. Co však bylo naprosto úchvatné: v ulicích byli jen Evropané a pak korejští a čínští turisté. Žádné kuželky v černém, žádné skupiny lelkujících černochů, žádní muslimové v utěrkách na hlavě a zahalení do ubrusů. Prostě Evropa, milá a přívětivá. Jaký rozdíl oproti např. Brescii, kde jsem vloni pár dní pobýval - pohled to byl hrozný. Polsko následujme, exempla trahunt.zpět na článek