Neviditelný pes

HESLO DNE: Jdeme zabíjet bílé!

29.11.2023

Toto heslo podle svědků vykřikovali členové desetičlenného přistěhovaleckého gangu, který ve Francii (přeplněné vyznavači islámu) v malém městě Crépol zaútočil s noži na účastníky venkovské zábavy. Násilím se dostali do sálu, a zaútočili na mladé tančící lidi. Při útoku ubodali 16letého ragbistu a 17 dalších lidí noži těžce zranili. Přestože se část politiků a novin snažila nejprve mlžit, že jako není jasné, o co jde, svědci na místě slyšeli, jak členové tohoto gangu vykřikují: „Jsme tady, abychom zabili bílé lidi!“

I hodně natvrdlé osoby uhodí do očí, že je to něco v menším jako byl útok Hamásu na hudební festival Supernova na jihu Izraele. Výsledkem bylo1300 mrtvých. Součástí festivalu byla tři pódia, kemp, bar a jídelna, a uskutečnil se v Negevské poušti u kibucu Reim, který leží jen pár kilometrů od Pásma Gazy. A že to má stejné rysy. Zaútočit na mladé lidi, kteří se baví a radují. Ovšem jen na „některé lidi!“ podle zásad islámu a bílého rasismu vybrané.

Zamyslete se tedy nad tím, o co skutečně usiluje určitá část muslimů: o záměrné rasistické vraždění „bílých“, a všimněte si jedné věci, prakticky nikdo v našich mediích (už vůbec ne mluvící hlavy v ČT) nepřizná, že vraždění Izraelců, které předvedly jednotky Hamásu, bylo vlastně „vražděním bílých“. Jak poznamenal Jan Fingerland v článku „Progresivní džihád“, američtí „progresivisté“ postoupili ve své ideologii dále. Z Židů, kdysi považovaných částečně za barevné (viz Německo a Velká Británie) se v dnešní ideologií levicových progresivistů stali (politicky) hyperběloši, bělejší a „privilegovanější“ než ostatní „bílí“.

Ostatně v ideologii třeba Black Lives Matter, dnes jednoznačně levicové a rasistické organizace, za nepřijatelné „bílé“ jsou považováni třeba i Asiaté. Útok na Židy je jenom médii často využívanou zkratkou, protože skutečným cílem ideologů islámu a jeho bojových částí je vraždění všech „bělochů“. Dneska jsme my původní obyvatelé Evropy všichni v očích hlasatelů islámu „Židé“.

Záměrem takovéhoto útoku je nejen zavraždit co nejvíce „Židů“ a jejich kolegů a přátel, ale záměrně si počínat s neuvěřitelnou krutostí a odporností. Počínání Hamásu, kterého se zúčastnily stovky nadšených mladých „obyčejných“ obyvatel Gazy, vlastně potvrzuje heslo, že je nutno vraždit všechny, kdo byli označeni za Židy a jejich spolupracovníky a přátele. Proto členové Hamásu sami sebe natáčeli na mobily a posílali své odporné činy s komentáři na „sítě“. Aby ukázali, k čemu se připravují, až získají v Evropě, zpočátku jen v nějaké oblasti, větší sílu. Rád bych připomněl něco z těch hrůz.

Hamás a jeho pomahači například v jednom domě v přepadeném kibucu upekli za živa izraelského kojence v kuchyňské troubě. Před očima jeho svázaných rodičů! Hamás a jeho pomocníci se sami chlubili natočenými záběry, jak vraždí děti odřezáváním rukou a nohou před jejich rodiči, případně vraždili rodiče před dětmi. A nebývale brutálně znásilňovali každou ženu, které se zmocnili. Otřesné jsou záběry, jak vlečou mladou atraktivní ženu v civilu oblečení mladíci z Gazy, „střežení“ ozbrojenci Hamásu do vozidla. A na záběru je vidět, jak dívka silně krvácí a má v partiích rozkroku oblečení prosáklé krví. Dalším případem zdokumentovaný případ mladé žena, která byla několikrát tímto lidským dobytkem znásilněna. A nakonec jí nalili na hlavu jakousi kapalinu, kterou zapálili. Takže tam zůstalo ležet tělo mladé ženy s roztaženýma nohama a s ohořelou hlavou, aby to všichni, co tam pak přijdou, viděli.

Také se nějak jaksi přechází skutečnost, že byli vražděni a unášeni i evidentní „nežidé“, které musel rozpoznat i slepý. A to Thajci a Nepálci. Prostě vraždit, unášet a mučit je plánem každého „správného bojovníka za islám“, nejen bojovat proti Židům, jak se snaží předstírat mainstreamová média.

Na to, co předvádí naše media a nejvíce Česká televize a ČTK je možné zdokumentovat, že pravdu měl Jean Baudrillard, francouzský filozof a sociolog, když řekl: „Namlouvat si, že když sledujeme media, dozvíme se, co se děje ve světě, je stejné, jako nalhávat si, že když sledujeme rybičky v akváriu, vidíme moře.“

Uri Misgav, komentátor izraelského levicového listu Haarec, soudí, že západní progresivní levice není pokrytecká, ale vyšinutá. Říká: „zdá se, že máme co do činění s takzvanou „liberální levicí“ (tzv. „pokrokářů“ hnutí woke, genderistů, ekologistů, LGBT+ atd. pozn. autora) s nenapravitelnou patologií, sebevražedným instinktem, shnilým ovocem politiky hledání viníků a politiky identity. Podle Misgava je tato část západní intelektuální levice deficitním výhonkem liberalismu, pluralismu a multikulturalismu.

Progresivisté jsou podle něj produktem života v jejich vlastním světě odděleném od reality. Já bych dodal, že podle této diagnózy je touto chorobou nakaženo celé vedení EU a u nás voliči nejen Pirátů.

Realita, před kterou Evropská Unie a její vedení zavírá oči, však ukazuje, že útok Hamásu na jih Izraele je součástí příběhu Evropy. Jen zde ještě nemají fanatičtí islamisté dost „vojáků“, ale mezi cca 25 miliony muslimů – dnes žijících v Evropě, mají statisíce potencionálních bojovníků proti „bílým“.

Vynechme třeba dřívější atentáty a útoky muslimů na Evropany v Londýně, Paříži či Nice, ale podívejme se na letošek. Výrazný je nástup útoků a vraždění za pomoci nožů a také zvyšující se počet útoků na mládež a děti. Např. ráno osmého června 2023 ve východofrancouzském městě Annecy útočník pobodal na dětském hřišti pět lidí, z toho čtyři děti. Policejní zdroj potvrdil, že útočník pochází ze Sýrie, žil 10 let ve Švédsku a ve Francii měl status uprchlíka.

Mohl bych pokračovat dál, jak to ve skutečnosti s velkou částí muslimů v Evropě vypadá. Za zmínku stojí jistě to, že v Berlíně rozdávali muslimové na oslavu vraždy 1200 obyvatel Izraele Hamásem známou, podle nich „pravou muslimskou pochoutku“ baklavu. Zavřeni ve svém světě „no go zón“ ovládaných islamisty, ani netuší, že baklava je oblíbeným jídlem všech národů na Balkáně i Středním východě. Tedy i Židů,

Podle všeho se ukazuje, že vraždy a unášení židovských dětí byly součástí taktiky útoku Hamásu, nejen při vražděná Židů, ale jako mediální operace na rozpoutání antisemitismu a boje proti „bílým křižákům“ (míněna euroatlantická civilizace), pravděpodobně vypracované ve spolupráci s Íránem.

A jaký byl dopad? Hamás a Írán na stránkách a obrazovkách medií a ve vysokoškolských kampusech vyhrávají. Ale běžní Evropané, a to nejen ti „burani“ z východní části EU, už přestávají věřit oficiálním vyjádřením, evropským unijním a prounijním politikům. Obyvatelé se čím dál tím víc obávají islámu a imigrantů. Dnes mají odpůrci islámské imigrace své zastoupení nejen v politických stranách ale i ve vládách a parlamentech nejen nově v Holandsku, ale i ve Francii, v Norsku, Švédsku, Rakousku, Německu a Itálii.
Až budete také tzv. dumat, zda je to správné odmítat islámskou kolonizaci Evropy či ne, vzpomeňte si, co křičel ten gang islámských mladíků na venkovské tancovačce v malém městě Crépol na jihu Francie. A najděte si na YouTube záběry na jásající 14 či 15letou zrůdu z Gazy, která křičí do mobilu: „Tatínku sláva, dneska jsem zabil 10 Židů! A posílám ti mobilem jednoho z nich!“

Když jsem připravoval tento text vyběhla na mě na internetu 24. 11. 2023 zpráva „Dublin v plamenech“ s podtitulem „Útočník pobodal tři děti a rozpoutal protesty proti migrantům“. Podle zpráv CNN vše začalo po půl druhé odpoledne ve čtvrtek 23. listopadu na náměstí Parnell Square East kousek od základní školy. Podle informací tam byli zraněni tři studenti spolu s pracovníkem péče o děti, který je bránil. Na místě policie zadržela padesátiletého muže, imigranta, který má podle neoficiálních informací irské občanství a v zemi žije přes 20 let, ten pobodal několik lidí včetně pětileté dívky, která utrpěla vážná zranění.

Tak jako všelijací levicoví aktivisté rozšiřují své „informace“ po internetu o boji proti „starému shnilému světu“, jejich taktika se zde obrátila proti nim. Už nejen nedospělí puberťáci a jejich loutkovodiči umí pracovat s internetem a sítěmi. V Irsku se naopak rychle internetem rozšířila zpráva o útoku nožem na děti.

Následně vyšel do ulic irského Dublinu rozlícený dav, jak referuje CNN. V nočních demonstracích se městem se valily rozzuřené davy. Při potyčkách s policií hořely autobusy i auta. Nad demonstranty vlály irské vlajky, jak je vidět na YouTube.

Policejní mluvčí popsal demonstraci jako „praxi šílených chuligánů ovládaných krajně pravicovou ideologií“, ale záběry, které jsou na YouTube, ukazují docela normální obyčejné občany, ke kterým se sice někde přidali výtržníci, já jim říkám podle kapucí „kapucáři“, kteří se dnes přidávají ke každé demonstraci, aby mohli řádit, ale to byl jen vedlejší efekt. Podle informací od účastníků demonstrace pověšených na netu policejní důstojník Harris evidentně lhal.

Podle informací, které musíte na našich webech hledat špendlíčkem nebo se na TV jen tak mihnou, mezi neustálými obrazy „Židy zničené Gazy“, je to většinou jinak. Třeba na Novinkách jsem hluboko v textu, nalezl zprávu: „Útočníka (na děti) v Dublinu zpacifikovali svědci incidentu. Jako hrdina je oslavován třiačtyřicetiletý brazilský rodák Caio Benicio, který jel ve chvíli útoku kolem na svém mopedu. Seskočil z něj a agresora srazil helmou k zemi. Co si o tom všem myslí obyvatelé Irska svědčí to, že většina obyvatel zuří, nadává polici a „progresivnímu“ předsedovi vlády a pro hrdinu vybrala několik set tisíc liber.

Tak takto se má současná situace. Do této situace Evropu přivedla naprosto šílená politika vedení EU a všech těch „pokrokářů“, mladých pologramotných a rozežraných „studentů“ zbytečných škol a různých křivých duší, toužících po neomezené moci.

P. S. Jako kýhající husy hned o „pravicových extremistech“, ačkoli to evidentně není pravda, vykládaly všechny TV vysílající zprávy v češtině.zpět na článek