Neviditelný pes

GLOSA: Přímý důsledek přehnané tolerance

13.7.2021

Budou se exhibicionisté a zločinci vydávat za trans osoby?

Přesně na tohle jsem upozorňoval již před několika lety, kdy se začala genderová politika přetřásat ve všech médiích a nových genderů začalo přibývat jako hub po dešti.

Kdokoliv bude moci této situace velmi snadno zneužít. Co bude například bránit muži v tom, aby špehoval v šatnách či sprchách nahé ženy? Prohlásí, že se cítí být ženou, a je vymalováno. Nikdo ho odtud nevyžene. A podobně absurdní situace mohou nastat například v nemocničních pokojích, kde mají lidé taktéž společná sociální zázemí a podobně.

Tento konkrétní případ je z USA. Muž se na dámských toaletách v lázních obnažoval před malými dívkami. Rodiče se sice obrátili na policii, nicméně muž si hned našel řešení, jak ze šlamastiky ven - tvrdí, že je transgenderovou osobou a cítí se být ženou. To znamená, že dle místních zákonů může využívat WC dle svého genderového přesvědčení, nikoliv dle toho, co má v kalhotách.

Policie je v kleštích, vedení lázeňského zařízení taktéž a vše vyústilo ve střet zastánců tradičních hodnot s propagátory mnohagenderového světa. Jak z toho ven? Osobně bych věděl – každý by měl respektovat pohlaví, které mu bylo přírodou dáno do vínku. Je totiž jen otázkou času, kdy podobné tendence přijdou k nám a spolu s nimi se hned objeví ti, kteří této novodobé totální svobody budou nejen využívat, ale především zneužívat.

Převzato z profilu.zpět na článek