Neviditelný pes

DOKUMENT: Svobodní Rusové vítají Patrioty

24.12.2022

Svobodní Rusové podporují dodávky amerického systému Patriot na Ukrajinu

Konečně! Spojené státy americké vyslyšely žádost Ukrajiny a dodají této zemi obranný systém Patriot, který je ve svém oboru špičkou. Jeho výhodou jsou značné víceúčelové schopnosti. Slouží k ochraně před taktickými balistickými střelami, raketami s plochou dráhou letu a dokáže likvidovat i ruské strategické bombardéry. Součástí Patriotu jsou také výkonné radary s dosahem kolem 150 kilometrů. Bude se jednat o nejúčinnější obranný zbraňový systém dlouhého akčního rádia zaslaný na Ukrajinu.

Svobodní Rusové v České republice podporují masivní zbrojní dodávky z USA včetně Patriotů bezdůvodně napadené Ukrajině. Systém Patriot bude sloužit k ochraně ukrajinských měst, které jsou nyní terčem barbarského ruského raketového ostřelování zaměřeného nejen na kritickou infrastrukturu, ale záměrně také na civilní objekty včetně nemocnic. V případě nasazení Patriotů budou ukrajinská města účinně chráněna před zákeřným protivníkem.

Máme radost z úspěšné návštěvy ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v USA a z jeho skvělého projevu před oběma komorami amerického Kongresu odměněného zaslouženým potleskem.

Je rovněž dobře že Spojené státy americké budou i nadále pokračovat v masivní pomoci Ukrajině proti ruským agresorům. Amerika svoji účinnou pomocí zachránila Evropu za II. světové války před Hitlerem, nyní ji zachraňuje před Putinem.

Svobodní Rusové v Rusku žili a dobře znají zločinnou a mafiánskou podstatu putinovského režimu, který vraždí nepohodlné lidi, nerespektuje lidská práva a vykazuje nacistické rysy. Současné Rusko je zlo, kterému nesmí civilizovaný svět ustupovat.

Za Svobodné Rusy

předseda

Vitalij Ginzburgzpět na článek