Neviditelný pes

COVID: Vynálezce mRNA vakcín kritizuje plošné očkování

22.12.2021

V prohlášení české vlády o vyhlášení nouzového stavu z 25. istopadu 2021 bývalý premiér Andrej Babiš varoval, aby lidé „nevěřili dezinformacím o škodlivosti údajně experimentálních vakcín” a dále připomněl, že „očkování je jediné řešení pandemie covid-19. Četl jsem tato slova s údivem, neboť jsou v rozporu s názory dr. Roberta Malona, uznávaného vědce v oblasti virologie, imunologie a molekulární biologie. V 80. letech jako první prováděl pokusy s mRNA, které se později staly základem mRNA vakcín, jež se nyní používají po celém světě v boji proti covidu.

Přestože je dr. Malone považován za vynálezce této nové vakcinační technologie, kritizuje snahy mnoha států zavádět plošná očkování a svými názory vyvrací nejen slova bývalého českého premiéra Babiše, ale také vládní proticovidovou politiku za poslední dva roky. Poté, co dr. Malone kritizoval očkování většinové populace a upozornil na potenciální nežádoucí účinky vakcín, začala kampaň za vymazání jeho osoby z internetu: LinkedIn mu zrušil účet, YouTube odstranil jeho přednášky, Wikipedia smazala na svém webu zmínku, že jako první prováděl pokusy s přenosem RNA (lze dohledat původní verzi na webovém archivu), CNN vynechala ve svém pořadu přínos dr. Maloneho v oblasti mRNA vakcín apod. V Česku se o diskreditaci dr. Maloneho pokusil aktivista Jan Cemper ze serveru Manipulatori.cz (odkazem na články v angličtině, které však dávají za pravdu dr. Malonemu). Přinášíme vám překlad nejvíce diskutovaného článku dr. Roberta Maloneho.

Je mi líto, milý Facebooku, ale nucené očkování všech není řešením. Různé vědecké pohledy by se měly zvažovat, ne cenzurovat.

Autoři: dr. Robert Malone a Peter Navarro, 1. září 2021

5. srpna 2021 jsme varovali před politikou Bidenova režimu, který zavedl všeobecně povinné očkování, a Facebook nás okamžitě zcenzuroval. Nyní ředitel Světové zdravotnické organizace prosí, aby světové vlády upustily od šílenství s nekonečnými posilovacími injekcemi, a varuje – stejně jako jsme varovali my – před nebezpečím vzniku virulentnějších a odolnějších mutací. Čekáme, jestli ho Facebook také zcenzuruje.

Pokud máme pravdu – a věda, fakta i důkazy jsou na naší straně, jsou v sázce víc než jen práva daná prvním dodatkem Ústavy. V sázce jsou miliony životů – a možná i samotná lidská rasa.

Prvním bodem naší strategie je očkovat jen ty nejzranitelnější – tedy v prvé řadě starší osoby a jednotlivce s vážnými nebo kombinovanými zdravotními problémy, jako jsou plicní a srdeční choroby, nebo diabetes. Přesně vyhodnotit rizikovost zdravotního stavu si už může člověk pomocí online nástrojů dostupných z chytrého telefonu.

Druhým bodem je umožnit lékařům volně předepisovat širokou škálu bezpečných a účinných léků už v rané fázi ambulantní léčby. Nasazení testovacích sad pro odhalení infekce už doma by umožnilo zahájit takovou léčbu co nejdříve.

Jak vyplývá z obav Světové zdravotnické organizace, vědecky podložené poznatky jasně ukazují, že čím více se očkuje, tím větší je pravděpodobnost vzniku mutací, které jsou už vůči očkování odolné. Tím roste i pravděpodobnost, že oběťmi mutací se stanou očkovaní. Jinými slovy, minimalizace počtu očkovaných osob je nejlepší způsob, jak ochránit ty nejzranitelnější a jak nejefektivněji ve světě rozdělit dostupné množství vakcín.

Vypadá to, že právě tento jednoduchý darwinovský princip virologie nedokážou cenzoři Facebooku pochopit. Tvrdí, že k mutacím dojde bez ohledu na to, zda se virus setká s protilátkami vytvořenými vakcínami, nebo s protilátkami vytvořenými prodělanou nákazou. V tom je ale zásadní rozdíl: mutace, které vzniknou, když se virus setká s očkovanými lidmi, budou mnohem lépe vyzbrojeny k překonání vakcíny než mutace, které vznikají z mnohem rozmanitějších „wild-spikes“ a dalších virových proteinů. Čím více lidí tedy naočkujete, tím více mutací odolných vůči vakcíně vznikne – a v rámci „závodů ve zbrojení“ bude potřeba čím dál silnějších posilujících dávek.

A teď ten nejhorší, i když rozhodně ne nepravděpodobný scénář: naočkováním celé populace státu (případně světa) „spike“ proteinem riskujete, že se vyvine super virus, který se dokáže celosvětově sjednocené imunitě vyhnout a všechny znovu vystavit vysokému riziku.

Rozumná věda nás rovněž informuje, že plošné očkování je krátkozraké, protože zbytečně ohrožuje podstatnou část naší populace – tedy děti, mladé, zdravé a ty, co už nemoc prodělali, protože u nich se pravděpodobně vyvinula silnější, rozmanitější a dlouhodobější ochranná imunitní reakce. Tuto logiku podporují i nedávné údaje z Izraele.

Tady musíme být upřímní, protože Bidenův režim upřímný není. Všechny nejznámější vakcíny proti covidu mohou mít mnoho vážných vedlejších účinků – a mohou dokonce zabít. Přesto se zdá, že systém úřadu FDA (Food and Drug Administration) pro sledování „nežádoucích účinků“ tyto případy dramaticky podhodnocuje.

Mnohem přesnější systém Evropské unie naproti tomu přináší alarmující statistiky: k 31. červenci 2021 evidovala databáze EudraVigilance 20.525 úmrtí a 1.960.607 případů zdravotní újmy.

Podobně alarmující je i patrná krátkodobost účinku stávajícího sortimentu vakcín. Poslední údaje naznačují, že posilující dávku bude nutno aplikovat každých čtyři až šest měsíců. To je v podstatě zdravotnickou verzí ruské rulety, při níž se nízké riziko jednoho očkování každým dalším očkováním výrazně zvyšuje. Proč tedy vystavovat očkování osoby, pro které představuje nemoc nízké riziko – tedy hlavně naše děti?

Rozumné vědecké poznatky dále informují, že je pravděpodobně mnohem méně riskantní léčit nízkorizikové skupiny léčebnými přípravky sahajícími od hydroxychlorochinu a ivermektinu až po apixaban, protizánětlivé steroidy, vitamín D a zinek. Ze shromážděných dat už víme, že taková léčba dokáže výrazně zredukovat symptomy, zkrátit dobu hospitalizace a snížit úmrtnost.

Například metaanalýza více než 300 studií hydroxychlorochinu, studií, které provedlo více než 4 000 vědců z celého světa na téměř 400 000 infikovaných pacientech, uvádí celkové zlepšení o 66 %. Studie úmrtnosti při včasném léčení odhadují průměrné snížení počtu úmrtí o překvapivých 75 %.

Navzdory těmto ohromujícím údajům se zdá, že federální byrokracie vedená dr. Faucim ve spolupráci s velkými farmaceutickými firmami a řetězci jako CVS a Walgreens systematicky usiluje o potlačení distribuce široké škály léčiv, která lékaři po celém světě používají ke včasné léčbě, aby pacienti nemuseli do nemocnice. V mnoha případech si pacienti prostě léky z receptu nemohou vyzvednout, což je jasný případ, kdy o léčbě rozhodují lékárny, čímž vlastně bez licence vykonávají lékařskou praxi.

To, že se do této debaty vložil Facebook (který už vyžaduje očkování u všech svých zaměstnanců), je alarmující a nebezpečné. Opakujeme, že nejsme odpůrci očkování. Jeden z nás (Malone) byl za průkopnickou práci na vakcínách mRNA uváděn jako kandidát na Nobelovu cenu. Druhý hrál klíčovou roli při rozjezdu „Operace WARP speed” (očkovací kampani v USA - pozn. překladatele).

Neuplatňujeme tedy jen svá práva daná nám prvním dodatkem Ústavy. Vycházíme z přesvědčivých vědeckých základů a datových podkladů – jedněch z nejsilnějších, jaké si lze představit. Ignorovat nebo cenzurovat nás představuje pro svět nebezpečí.

Dr. Robert Malone je objevitelem transfekce RNA in vitro a in vivo a vynálezcem základní technologie vakcín mRNA. Peter Navarro působil v Trumpově Bílém domě a je autorem připravované knihy In Trump Time: A Journal of America’s Plague Year (vydavatelství All Seasons Press).

Přeložil Tomáš Staněk, výsledný text upravil Jaroslav Pešta.

Prameny:

Dr. Robert Malone, originál přeloženého článku

https://www.rwmalonemd.com/blog/sorry-facebook-forced-universal-vaccinations-are-not-the-answerall-the-science-should-be-considered-not-censored

https://www.washingtontimes.com/news/2021/sep/1/sorry-facebook-forced-universal-vaccinations-are-n/

Dr. Roberta Maloneho lze sledovat na Twitteru

https://twitter.com/RWMaloneMD

Dr. Roberta Maloneho lze sledovat na Telegramu

https://t.me/RWMaloneMD/127

Interview s dr. Malonem: Spike (hrotový) protein

https://cz24.news/vynalezce-mrna-dr-robert-malone-a-evolucni-biolog-a-steve-kirsh-spike-protein-v-mrna-vakcinach-je-nebezpecny-a-cytotoxicky-video-15-min-cz-titulky-prepis/

Interview s dr. Malonem: Jde o největší pokus na lidech v dějinách lidstva (AJ)

https://thenewamerican.com/dr-robert-malone-this-is-the-largest-experiment-performed-on-human-beings-in-the-history-of-the-world/

Názory dr. Maloneho na covid a očkování na Epoch Times v češtině

https://www.epochtimes.cz/?s=malone

Články dr. Maloneho na Trial Site News v angličtině

https://trialsitenews.com/search_gcse/?q=malone

Články dr. Maloneho na Substack v angličtině

https://rwmalonemd.substack.com/

Historie vynálezu technologie mRNA vakcín

https://www.linkedin.com/pulse/history-how-mrna-vaccines-were-discovered-jill-glasspool-malone-phd

Historie vynálezu technologie mRNA vakcín

https://www.rwmalonemd.com/rna-vaccine-inventor

Návod dr. Petere McCullougha na včasnou přednemocniční léčbu covidu

https://www.truthforhealth.org/patientguide/patient-treatment-guide/

Návod dr. Zelenky na včasnou přednemocniční léčbu covidu

https://vladimirzelenkomd.com/treatment-protocol/
(jde o automatický internetový překlad do češtiny z anglického originálu - pozn.překladatele)

Návod na včasnou léčbu covidu od The Americas Front Line Doctors

https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/

Dr. Peter McCullough: 5 nejdůležitějších pravd o covidu

https://www.lifesitenews.com/news/dr-peter-mcculloughs-5-most-important-truths-about-covid-19/

Interní data Pfizeru o nežádoucích účincích vakcíny

https://www.globalresearch.ca/bombshell-document-dump-pfizer-vaccine-data/5763397

Nárůst celkového počtu úmrtí v zemích s největší proočkovaností

https://www.naturalnews.com/2021-11-11-data-shows-excess-mortality-covid-vaccines.html

Vzkaz lékařů z floridského summitu: Zdravé děti neumírají na covid

https://trialsitenews.com/dont-vaccinate-kids-urgent-message-from-doctors-summit/

Data od Pfizeru: 5x větší pravděpodobnost infarktů u očkovaných

https://rwmalonemd.substack.com/p/down-on-the-bayou-the-battle-for

VEARS: 19.000 úmrtí na proticovidové vakcíny, to je více než počet úmrtí na všechny vakcíny za posledních cca 30 let dohromady (1988-2021)

https://rwmalonemd.substack.com/p/down-on-the-bayou-the-battle-for

Analýza VEARS odhalila stovky nežádoucích účinků

https://otevrisvoumysl.cz/nova-analyza-vaers-odhalila-stovky-zavaznych-nezadoucich-ucinku-o-kterych-nam-cdc-a-fda-nikdy-nerekli/

Whistleblower ze CDC: V USA zemřelo 50 000 lidí během 14 dnů po očkování

http://indepthnh.org/wp-content/uploads/2021/10/COVID-Report-from-Rep.-Weyler-3.pdf

62% nárůst úmrtí dětí (10-14 let) po očkování ve Velké Británii

https://dailyexpose.uk/2021/10/28/child-deaths-62-percent-higher-since-covid-19-vaccination-began/

3-6krát větší pravděpodobnost zánětu srdečního svalu po očkování dětí než u mladistvých (adolescents)

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.08.30.21262866v1

Dr. Malone vymazán z Wikipedie a Youtube poté, co varoval před očkováním

https://www.lifesitenews.com/news/inventor-of-mrna-technology-removed-from-wikipedia-after-he-warned-against-taking-covid-jabs/

Webový archiv (14.června 2021): dr. Malone je na Wikipedii uveden jako první, kdo dělal pokusy s přenosem RNA

https://web.archive.org/web/20210614140319/https://en.wikipedia.org/wiki/RNA_vaccine

Robert Malone


zpět na článek