Neviditelný pes

VIZE: A bude se škrtat

3.5.2023

Agentura Pravda vyděsí vyšpiónila zajímavé věci. Když se dá do práce Úřad na ochranu hospodářské soutěže, jdou žerty stranou a škrtá se.

Buďme ostražití, občas se v rádiích hrají i hodně staré písničky. Skrytá reklama je v nich skrytá tak důkladně, že jen cvičené ucho odborníka odhalí déšť eur a dolarů, který se zadarmo sype jedné firmě a jistě tajně i interpretovi! Jako ten Waldemar Matuška. Už nežije, ale jeho dědicové mohou pořád ještě utajené prebendy ze skryté reklamy pobírat! Přece znáte tu českou verzi Dylanovky s názvem Vítr to ví. A co se tam zpívá? „Miele a Miele se táhnou těch cest.“ Jak k tomu přijdou české firmy, když je tu skrytě propagován zahraniční výrobce?

A ono se nám to šíří, přátelé! Jeden současný hudební skladatel byl přistižen, jak dává soukromé hodiny hry na kytaru a nutí žáka neustále opakovat akordy A-dur, E-dur a G-dur. Dokonce při tom neustále opakoval „AEG, AEG, AEG...“ Finanční kontrola a zveřejnění celého jména skladatele už se chystá.

Majstrštyk se kontrolorům podařil při odhalení skryté reklamy jednoho mléčného výrobku tam, kde by ji nikdo nečekal. Některým mlékárnám už zřejmě nic není svaté. Přece - všichni to znáte: „Voda hučí po Lučinách“! Škrt! Přepsat hymnu nebo přejmenovat výrobek!

I tento web záhy dostane tučné penále za skrytou reklamu. Vždyť jsme právě udělali reklamu firmám Miele a AEG plus výrobku Lučina! Ve Fokusu Václava Moravce (jéžiš, další reklama... tak to bude mastný...) se jeden student (jméno jsem zapomněl, ale měl by se jmenovat Pavel Morozov) ptal, jestli by se nemělo přitvrdit při dehonestaci usvědčených pachatelů (konkrétně šlo o pachatele znásilnění, ale to je jedno) a dostalo se mu vlídného souhlasu zúčastněných. Takže abych rozbil prasátko a nasypal si popel na hlavu!zpět na článek