Neviditelný pes

VYŠLO: Herbert, Eddings, Green, King a další

28.10.2005 15:17

VYŠLO: Spider Robinson, Callahanův přesčasový bar
Vejděte do Callahanova baru. Spider Robinson vás prostřednictvím povídek, které mu vynesly cenu Johna W. Campbella, rostoucí davy fanoušků a nehynoucí slávu jak v kyberprostoru tak v reálném světě, seznámí s místními štamgasty a hosty.

VYŠLO: Frank Herbert, Vyslanci do prázdna
Román nezapomenutelného autora Duny, na jehož základě byla později napsána neméně imponující trilogie Pandora.

VYŠLO: David Eddings, Elenium I - Diamantový trůn
Ti, kdo ještě neznají trilogii Elenium, podle mnohých vůbec nejlepší dílo Davida Eddingse, se mohou těšit na mistrovskou fantasy napsanou v duchu těch nejlepších tradic moderního pojetí žánru. A těm, kdo se již s Eléniem setkali, nabízíme nový překlad spolu s ilustracemi Milana Fibigera a knižní úpravou, jakou si tento démant epické fantasy zaslouží.

VYŠLO: Simon R. Green, Morituri: Rebelie
Mladý Owen Morituri se stal figurkou v komplikované hře samotné císařovny, jejímž cílem bylo zmocnit se ztraceného tajemství Temnoprázdna. Stal se psancem, přežil útoky i úklady vojáků, nájemných vrahů, tajných agentů i inkvizitorů Císařství. Ví ale, že se nemůže skrývat ani utíkat věčně. Jediný způsob, jak si zachránit život, je svrhnout takřka všemocnou císařovnu.

VYŠLO: Erik L'Homme, Hvězdná kniha 3 - Tvář Vládce stínu
Novinka zasáhla zemi Ys jako úder blesku: Stín unesl Guillemota, Stín - nejhrozivější nepřítel, jakému se kdy musel postavit! Chce se dostat k posledním kouzlům ve Hvězdné knize, a proto chlapce vězní. Je otázka, zda se Guillemotovi přes všechny výjimečné schopnosti podaří odolat této hrozivé moci, která se připravuje na ovládnutí tří světů... Začíná boj na život a na smrt.

VYŠLO: Gabriel Mesta, StarCraft 2 - Stín Xel'Nagů
Daleká budoucnost, 60 000 světelných let od planety Země. Nejednotná Konfederace terranských vyhnanců se ocitá uprostřed zuřící bitvy mezi záhadnými Protossy a nemilosrdným hejnem Zergů. Každá rasa usiluje o přežití ve válce, která otevírá úvodní kapitolu nejdůležitější části lidských dějin - nebo předpovídá její násilný a krvavý konec.

VYŠLO: Richard Bachman = Stephen King, Dlouhý pochod
Nakladatelství Beta vám předkládá další skvělý román od mistra hororu Stephena Kinga, jenž v roce 1979 publikoval pod pseudonymem Richard Bachman.

redakce


zpět na článek