Neviditelný pes

GLOSA: Pan Mládek definuje parazity

21.3.2013

Když je někdo opojen očekáváním příštího volebního vítězství, snadno podlehne emocím, mluví upřímně a nedává si pozor na pusu.

Na sjezdu ČSSD bylo té upřímnosti dost na to, abychom věděli, jaká "šťastná" budoucnost nás čeká. Nebylo to taktické, ale omluvy a dodatečné ohybání původních výroků přicházejí pozdě, soudní lidé si úsudek udělali.

Označit jako příživníka živnostníka, který je zřídkakdy nemocen, dává práci lidem kolem sebe, nemá pracovní dobu, nehájí jej zákoník práce ani odbory a bojuje se státní byrokracií, dokáže jen člověk, který se nikdy takto neživil. Služby živnostníků podporují sociální smír. Živnostníci nestojí ve frontě na pracovních úřadech, ale berou odpovědnost do vlastních rukou, podnikají a vytvářejí pracovní místa. Místo podporování vzájemného respektu mezi živnostníky a zaměstnanci míří pan Mládek na nejnižší pudy.

Desítky poslanců a senátorů této tak sociálně cítící strany si klidně "systémově" v době krize zvýší svůj plat o tisícovky měsíčně. Ostatně pan Mládek si své v parlamentu kdysi také "odpracoval". Pan Mládek je financován z peněz politické strany, kterou většina občanů nevolila, přesto jí musí jako politické straně přispívat, za rok 2011 více než čtvrt miliardy.Máme tak plné právo tvrdit, že tato strana a pan Mládek parazituje na nás.

Pan Mládek jako bývalý příslušník strany, která živnostníky likvidovala, občas i fyzicky, asi ví, co říká. Až bude jeho strana s komunisty spolupracovat, stačí do slovníku přídat keťasy a kulaky a zabavovat majetek. Teď se musí spokojit s utažením šroubů a zvýšením daní. Jen poslancům a senátorům proboha ne!

Převzato z Pilny.blog.idnes.cz se souhlasem autora

Autor je prezident sdružení TUESDAY Business Networkzpět na článek