Neviditelný pes

Zeman miláčkem národa

19.11.2022

Jestliže to půjde takhle dál, Miloš Zeman bude v březnu odcházet z Hradu špalírem jásajících občanů po cestě vysypané okvětními lístky z květů dovezených z exotických krajů. Jsme svědky doslova smršti lidumilných rozhodnutí, každé z nich zaslouží velký aplaus. Vše začalo otevřeným dopisem ministru vnitra. Obsahoval požadavek otevření areálu Pražského hradu občanům. Ano, mnozí trpce neseme, že v roce 2016 Zeman reagoval na vyvěšení červených trenýrek na žerdi prezidentské standardy proměnou Hradu ve vojenský lágr. Trenky už dávno rituálně upáleny, zde máte video:

Nastal tedy čas odvalit tankové zátarasy, odvolat samopalníky a Hrad otevřít občanům, tím spíš, že si prezidentovi kamarádi najali uvnitř Hradu prostory na provozování vánočních trhů.

Při tom nezůstalo.

Hned na to Zeman hodil na hlavu poslancům zákon, který by umožnil darmožroutům a přítelíčkům politiků momentálně u moc, aby si na ministerstva natahali kamarády a rozdali jim trafiky v podobě politických náměstků: velký potlesk, vážení přátelé! Na Hradě se ale nezapomíná i na jinou cílovou skupinu. Pro ně je určena další státnický čin – prezident omilostnil Jaroslawa a Karolínu Kordysovy. Vyfasovali osm let za šamanské nápoje a tím popudili progresivní část populace, která má legalizaci marihuany na dosah ruky.

Do března daleko, mnohého se ještě dočkáme. Navrhoval bych zlatý hřeb pro tažení za láskou obyvatelstva: polyamorní manželství s Jiřím Ovčáčkem. Kdyby jim požehnala jeho Svatost dalajláma, bylo by to dokonalé.

Aston Ondřej Neff


zpět na článek